PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع تمام مشکلات بازی Remember Me(کرک+نصب+اجرا+...)

alex
2013/06/08, 13:41
سلام
بالاخره این بازی هم چند روزی هست که از لیک شدنش میگذره،گفتم اگه مشکلی هست با کمک هم حلش کنیم!
اول سیستم مورد نیاز بازی:
Remember Me Minimum PC Requirements

[*=center]OS: Windows Vista/XP, Windows 7, Windows 8
[*=center]Processor: Intel CoreTM2 Duo 2.4 GHz or better, AMD Athlon X2 2.8 GHz or better
[*=center]Memory: 2 GB RAM
[*=center]Graphics: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI Radeon HD 3850 or better
[*=center]Hard Drive: 9 GB HD space
[*=center]Sound: Standard audio device
[*=center]Other Requirements: Broadband Internet connection

Remember Me Recommended Requirements

[*=center]OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
[*=center]Processor: Intel Core Quad 2.7 GHz or better, AMD Phenom II X4 3 GHz or better
[*=center]Memory: 4 GB RAM
[*=center]Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 or better
[*=center]Hard Drive: 9 GB HD space
[*=center]Sound: Standard audio device
[*=center]Other Requirements: Broadband Internet connection

1-در ابتدا مطمین شوید که آخرین نسخه ی دایرتکس بر روی کامپیوتر شما نصب است.
2- آخرین آپدیت کارت گرافیکی خود را نصب کنید
(در انجمن بالای دانلود تولبار الکسا قرار دارد)
{مشکل دیده نشدن مین منو بازی حل می شود}
3-مطمین شوید که آنتی ویروس شما خاموش است
(ناد 32 نسخه 5 خاموشی ندارد و باید از نسخه های جدیدتر استفاده کنید)
برای احتیاط:
دانلود نرم افزار c++ :( به ورژن ویندوز خود دقت کنید که ۳۲ یا ۶۴ )
For 32-bit Windows Versions:

[*=center]Microsoft Visual C++ 2005 (ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/software/drivers/VCRedist_Pack/vcredist_x86_2005_sp1_atl_4053.exe)
[*=center]Microsoft Visual C++ 2008 (ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/software/drivers/VCRedist_Pack/vcredist_x86_2008_sp1.exe)
[*=center]Microsoft Visual C++ 2010 (ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/software/drivers/VCRedist_Pack/vcredist_x86_2010.exe)

For 64-bit Windows Versions:

[*=center]Microsoft Visual C++ 2005 (ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/software/drivers/VCRedist_Pack/vcredist_x64_2005_sp1_atl_4053.exe)
[*=center]Microsoft Visual C++ 2008 (ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/software/drivers/VCRedist_Pack/vcredist_x86_2008_sp1.exe)
[*=center]Microsoft Visual C++ 2010 (ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/software/drivers/VCRedist_Pack/vcredist_x64_2010.exe)

برای اینکه با 90 دردصد مشکلات رو به رو نشید علاوه بر آپدیت بودن موارد بالا و کارت گرافیک،ویندوز شما هم باید بروز باشد

فایل Config بازی در پوشه:
My Documents\My Games\UnrealEngine3\RememberMeGame\Config
قرار گرفته(اگه اول بازی با افت فریم زیادی روبه رو شدید،تنظیمات خودکار روی های قرار گرفته)

Remember Me .DLL Missing / Error
همونطور که گفته شد،دایرکس،کارت گرافیک رو +NVidia PhysX software رو باید بروز ترین نسخه باشه.مشکل حل میشه

نوشته مین منو بازی به نمایش در نمی آید،حل:آپدیت کارت گرافی

برای خارج شدن از حالت فول اسکرین میتونید کلید های ALT + ENTER رو همزمان فشار بدید!
دیگه مشکل خاصی فعلا نیست!

alex
2013/06/08, 13:59
یه مشکل دیگه هم در اجرا نشدن بازی هست،این کارو باید بکنید:
Nvividia folder رو از program files درایوی که ویندوز اونجا نصب هست رو با به یه جای دیگی مثل دکستاپ انتقال بدید(اون هم با کاتcut)

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 14:56 <<----

کرک Skidrow از طریق لینک زیر

http://dl.rayangame.ir/save/download.gif دانلود با حجم ۱۱۱ کیلوبایت (http://dl.rayangame.ir/crack/Cr_RememberMe(www.rayangame.ir).rar)
http://dl.rayangame.ir/save/password.gifرمز فایل: www.rayangame.ir (http://www.rayangame.ir)

کرک FLT از طریق لینک زیر

http://dl.rayangame.ir/save/download.gif دانلود با حجم ۳۸ کیلوبایت (http://dl.rayangame.ir/crack/May/Cr_reme(www.rayangame.ir).rar)
http://dl.rayangame.ir/save/password.gifرمز فایل: www.rayangame.ir (http://www.rayangame.ir)

آموزش استفاده: پس از دانلود فایل و خارج کردن از حالت فشرده فایلهای موجود را در محل نصب بازی کپی کنید

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 14:56 <<----

کرک ۳dmدانلود کرک با حجم ۲۰۰ کیلو بایت
دانلود: لینک آپلود بوی (http://uploadboy.com/95u9ghtnu4cz.html)
رمز فایل : helper.gamesiders.com

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 14:59 <<----

اگه از کرک اسکیدرو استفاده کردید مشکل سیو داشت،از دو کرک دیگه استفاده کنید!

M.S.A.A
2013/06/08, 14:59
تو خود بازی گیر کردم
یه جای بازی باید با یه نفر به اسم kid X-Man بجنگیم
تو QTEـش گیر کردم
اولیش رو باید مشت زد ولی دومیش رو نمی دونم چیکار باید کردمی تونید کمکم کنید؟

alex
2013/06/08, 17:42
تو خود بازی گیر کردم
یه جای بازی باید با یه نفر به اسم kid X-Man بجنگیم
تو QTEـش گیر کردم
اولیش رو باید مشت زد ولی دومیش رو نمی دونم چیکار باید کردمی تونید کمکم کنید؟
دوست خوب،مرحله چنده،اپیزوده چند،یه توضیحی قبل و بعدش بده که تو راهنمای خارجی بازی بفهمم کجا هستی!

amirezio2012
2013/06/08, 17:46
دوست خوب،مرحله چنده،اپیزوده چند،یه توضیحی قبل و بعدش بده که تو راهنمای خارجی بازی بفهمم کجا هستی!

منظورشون همون کسیه که ازش Spammer رو میگیریم

(یه اقای هیکل گنده هست که وقتی میخواد مبارزه کنه یه جایی مثل رینگ درست میکنه اخرشم که میخوای ذهنشو بگیری میگه لطفا جلوی طرفدارام اینکارو نکن)

من اگه بتونم یک بار دیگه این مرحلرو میرم بهت میگم ((اگه بگی اپیزود چنده خیلی راحت میشه))

M.S.A.A
2013/06/08, 18:20
سپاس
خودم فهمیدم
باید اول LMB رو بزنم بعد اسپیس و بعد هم RMB
تو همه بازی هایی که به جای دکمه ها نماد می ذارن این مشکل رو دارم

Aiden Pearce
2013/06/08, 20:34
الکس جان لطف میکنی از بازی یک بنچمارک بذاری؟ ( هر چقدر گشتم نتونستم پیدا کنم یکی که با بقیه هماهنگ باشه)

burtlancaster
2013/06/08, 22:31
میگین اخرین اپدیت کارت گرافیک انجام بشه درست میشه اما من از خود سایت ان ویدیا دانلود کردم اینستالم کردم اما وقتی رستارت کردم صفحه سیاه شد مچ نشد مجبور شدم همون قبلی رو بریزم مدل لپ تاپ sonny
VPCF12CFX

fire_bird2001
2013/06/09, 03:31
سلام
من تو اونجا که میره و به بار میرسه و لباس خودش رو میپوشه بعدش یه دختر یه چلقو میزاره رو گردنش بعد که وارد خاطرات اون دختره میشه،اونجا به مشکل برخوردم!
:20:

اونجا که اولش میگه چپ کلیک رو بگیرین و با چرخوندم موس در خلاف جهت عقربه های ساعت به عقب برگردید برمیگردم و بعد E رو میزنم و یکی از دست بند هارو باز میکنم.
تا اینجا مشکلی نیست.
:133:

اما بعد از این میگه رایت کلیک رو بگیرید و ... تو اونجاش موندم!!! هر کاری میکنم و هر دکمه ای رو که میزنم هیچ اتفاق خاصی نمی افته!!!
:wall:

:wall::wall:

عکس هم ضمیمه میکنم.
لطفا راهنمایی کنید تا بدونم مشکل از منه یا بازی مشکل داره.
2629

ordi
2013/06/09, 05:45
سلام
من درایور انویدیام آپدیته ولی بازم مین مینو دیده نمیشه
لپتاپ dell 5110

M.S.A.A
2013/06/09, 05:47
سلام
من تو اونجا که میره و به بار میرسه و لباس خودش رو میپوشه بعدش یه دختر یه چلقو میزاره رو گردنش بعد که وارد خاطرات اون دختره میشه،اونجا به مشکل برخوردم!

اونجا که اولش میگه چپ کلیک رو بگیرین و با چرخوندم موس در خلاف جهت عقربه های ساعت به عقب برگردید برمیگردم و بعد E رو میزنم و یکی از دست بند هارو باز میکنم.
تا اینجا مشکلی نیست.
:133:

اما بعد از این میگه رایت کلیک رو بگیرید و ... تو اونجاش موندم!!! هر کاری میکنم و هر دکمه ای رو که میزنم هیچ اتفاق خاصی نمی افته!!!
:wall:

:wall::wall:

عکس هم ضمیمه میکنم.
لطفا راهنمایی کنید تا بدونم مشکل از منه یا بازی مشکل داره.
2629
من اینجا به مشکل تو خوردم
اولش هر دکمه ای رو زدم کار نکرد
بعد از این که Reload last checkpoint رو زدم و دوباره از اول خاطره رو رفتم درست شد
باید دویاره کلیک چپ رو بگیری و دوباره به سمتی که می گه تا خاطره به اول برگرده حرکت بدی تا چندتا تغییر دیگه هم بدی

alex
2013/06/09, 08:59
میگین اخرین اپدیت کارت گرافیک انجام بشه درست میشه اما من از خود سایت ان ویدیا دانلود کردم اینستالم کردم اما وقتی رستارت کردم صفحه سیاه شد مچ نشد مجبور شدم همون قبلی رو بریزم مدل لپ تاپ sonny
VPCF12CFX
خب،بقیه چیزا به روزه؟!مشکل شما اینه که مین منو دیده نمیشه یا صفحه سیاه هست؟!

سلام
من درایور انویدیام آپدیته ولی بازم مین مینو دیده نمیشه
لپتاپ dell 5110
از کدوم کرک استفاده کردین؟!
Nvividia folder رو از program files درایوی که ویندوز اونجا نصب هست رو با به یه جای دیگی مثل دکستاپ انتقال بدید(اون هم با کاتcut)

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 09:59 <<----

اولین اپدیت بازی،که همین مشکل باگ که باید ریتارت کنید مرحله و .... رئ حل میکنه،حجم:53 مگ:
دانلود (http://www.mediafire.com/download/nq9sqqmbg66dutq/Remember.Me.U.1%5Bhelper.gamesiders.com%5D.7z)
رمزفایل:helper.gamesiders.com

alex
2013/06/09, 09:14
یک روش دیگه،بازی با کارت گرافیک هالی ان ویدیا مشکل داره(جدیدا باید این حرف رو واسه هر بازی جدید که اومد بزنم!)
در تنظیمات کنترل پنل قسمت ان ویدیا پنل ستینگ، اگه بازی رو اونجا Add شده، fxaa رو غیر فعال کنید(آف) .

ordi
2013/06/09, 16:00
خب،بقیه چیزا به روزه؟!مشکل شما اینه که مین منو دیده نمیشه یا صفحه سیاه هست؟!

از کدوم کرک استفاده کردین؟!

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 09:59 <<----

اولین اپدیت بازی،که همین مشکل باگ که باید ریتارت کنید مرحله و .... رئ حل میکنه،حجم:53 مگ:
دانلود (http://www.mediafire.com/download/nq9sqqmbg66dutq/Remember.Me.U.1[helper.gamesiders.com].7z)
رمزفایل:helper.gamesiders.com
کرک با خود بازی شد
از نت دانلود کردم نسخه بلک باکس
با کارت گرافیک اینتل مشکلی نداره بازی و فقط با انویدیا منو نمیاد:)

M.S.A.A
2013/06/09, 17:14
تو اپیزود 4 اونجا که داریم با Madam می جنگیم
وقتی داریم از بالا تو قسمت QTE پرت می شیم باید اسپیس رو تند تند بزنم یا محکم؟

ordi
2013/06/10, 03:26
دوستان ایراد دیده نشدن مین منو رو فهمیدم
باید برید توی انویدیا کنترل پنل
بعد تنظیمات :
Antialiasing -Mode رو روی Enhance the application setting بذارین
من این کارو کردم حل شد و منو دیده میشه

alex
2013/06/10, 08:15
دوستان ایراد دیده نشدن مین منو رو فهمیدم
باید برید توی انویدیا کنترل پنل
بعد تنظیمات :
Antialiasing -Mode رو روی Enhance the application setting بذارین
من این کارو کردم حل شد و منو دیده میشه
نمیخوام ثابت کنما ولی من چی گفتم؟!:

یک روش دیگه،بازی با کارت گرافیک هالی ان ویدیا مشکل داره(جدیدا باید این حرف رو واسه هر بازی جدید که اومد بزنم!)
در تنظیمات کنترل پنل قسمت ان ویدیا پنل ستینگ، اگه بازی رو اونجا Add شده، fxaa رو غیر فعال کنید(آف) .

alex
2013/06/10, 08:32
تو اپیزود 4 اونجا که داریم با Madam می جنگیم
وقتی داریم از بالا تو قسمت QTE پرت می شیم باید اسپیس رو تند تند بزنم یا محکم؟
راهنمای اولیه از طرف خودم:یک بار تند تند بزن ببین حل میشه،یک بار هم نگهش دار!
ببخشید بعد از ظهر اگه وقت کردم،میگردم الان باید برم!

SINA 7
2013/06/10, 12:46
سلام من بازی رو نصب کردم . همه کاراشم کردم (کرک.D11.++c.آپدیت) ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم این پیامو میده.
Failed create the D3D9 device . this can happen if the desktop is locked
Exiting...
باید چیکار کنم :29:؟

alex
2013/06/10, 17:52
سلام من بازی رو نصب کردم . همه کاراشم کردم (کرک.D11.++c.آپدیت) ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم این پیامو میده.
Failed create the D3D9 device . this can happen if the desktop is locked
Exiting...
باید چیکار کنم :29:؟

"C:\Documents and Settings\[user name]\My Documents\My Games\UnrealEngine3\TryGame\Config" به این مسیر برید فایل
AdriftGfxConfig یا TryEngine.ini را با نوت پد باز کنید،دنبال خطی بگریدد که در ان "ResX=" and "ResY=" نوشته شده باشد(جلو مساوی عدد هست).عدد ها رو به رزولیشن صفحه مانیتور خود تغییر دهید،تغییرات را سیو کنید و خارج شئید.بدون هیچ مشکلی بازی را اجرا کنید.

M.S.A.A
2013/06/10, 19:10
هنوز نتونستید مشکل من رو حل کنید؟چون هم تند تند زدم هم آروم هم نگه داشتم ولی هیچ کاری نکرد

alex
2013/06/10, 19:17
هنوز نتونستید مشکل من رو حل کنید؟چون هم تند تند زدم هم آروم هم نگه داشتم ولی هیچ کاری نکرد
دوست من،شیتلر شکنم از کار افتاده!اکثر راهنما ها ویدیویی شده!ign هم که فیتلره!نت من هم که امشب تمومه!
ببخشید!

alex
2013/06/10, 19:30
من اینو پیدا کردم شما کدوم قسمت هستید اخرین قسمت از مبارزه با باس فایتید؟!
باید یکی دوبار فک کنم شکستش بدید

Phase One (100% to 50% HP)
Madame starts out of reach surrounded by a shield. To break it you need to blast it with either a Single Junk Bolt (easier) or 17 Spammer Shots (not so recommended). As Nilin goes to hit Madame with a shot Digital Enforcers will appear to attack her. Dodge them and line up the shot quickly. Once Madame's shield is down Nilin has 6 seconds to strike her for the first time then 10 seconds to inflict as much damage as possible after that.

After you have gotten some damage in on her she will start “a new game”. Madame will start teleporting around quickly. Nilin cannot target her with the Junk Bolt so easily. This means you need to use Sensen DOS. Do so quickly as there are a number of Enforcers that appear and come after Nilin. Just be sure to rebuild your Focus as you pummel Madame and cut the cooldown time. Focus all your Cooldown Pressens into the 8-Hit Combo to get the maximum result from it.

Having done enough damage to her a second time Madame shifts to the third part of the First Phase and easily the most dangerous. She will declare that “You cannot defeat me”and start launching digital meteors at Nilin for 20 seconds. The good news is that they are very easy to dodge. Just wait for the ring to form for the impact zone and dodge out of the way. If you recharge Sensen DOS just before she starts her Meteor bombardment then Nilin can use Sensen DOS to stop the attack and open Madame up to direct assault.

After the 20 seconds she will summon up the Digitial Enforcers and send them after Nilin. From there it is a simple matter of beating the guards to recharge Sensen DOS and use it to stop her teleporting and to bring her down. Once again, it will likely take 2 Sensen DOS burst to bring her down unless you have a very high damage Basic Pressen combo (or enough Focus to use Sensen Fury after it). Just keep this up until the next cutscene where the room shifts.

Phase Two (50% to 5% HP)
This phase starts similarly to the first but only in a very limited sense. Madame takes to the air and once again Nilin has to shoot her down with a Junk Bolt. Do not charge her this time. This is because as she lands Madame will summon up 3 clones to attack Nilin. Attacking the clone will do damage to Nilin and have Madame return to the air, restarting the whole process. This twists means a few things. Mostly you need to be able to tell the Real Madame from her clones. The visual give away from the Clones to the real Madame is her right arm. The clones will stand with their Right arm on their hips while the real Madame has it by her side. As far as other ways to tell go there are a few:
Sensen DOS – Hit Madame and the Clones with this attack. The close will point right at her.
Rust In Pieces – The Digital Seraphim will immediately attack the real Madame

Once you figure out which one you can close in and attack her without fear of the initial damage and rest. Start attacking her and keep at it until you see a Red Circle closing in on her. Get in a last attack before it comes in then dodge away else Nilin will be stunned and on the ground.

Each time after you have knocked her down, she will start teleporting around again afterward. She also summons a number of Enforcers and at least 2 Seraphim and sends them after you. This gives Nilin 3 Aerial targets and at least 4 ground-based one. Aim quickly and carefully with the Junk Bolt to hit Madame and bring her down. When you do the Digital Enforcers and Seraphim will disappear and the clones will appear.

When Nilin gets her down to termination you have this sequence: Punch, Kick, Interact, Dodge (Rapid Tap).
آخرین خط بالا نوشته تند تند باید بهش ضربه بزنید!(خیلی سریع)

ordi
2013/06/10, 20:56
نمیخوام ثابت کنما ولی من چی گفتم؟!:

ولی واسه ی من فعاله

mbishi
2013/06/11, 00:04
آقا یکی به من کمک کنه. امروز نشستم 5 ساعت بازی کردم بعد از اینکه از بازی امدم بیرون دوباره رفتم دیدم سیو نشده.یه بار دیگه امتحان کردم دیدم سیو نمیشه.مشکل از چی میتونه باشه ؟

M.S.A.A
2013/06/11, 09:54
مشکلم حل شد
برای چند لحظه تنظیمات گرافیکی رو پایین آوردم ردش کرد:|

M.S.A.A
2013/06/11, 13:01
به یه مشکل دیگه رسیدم پشت یه دری هستم که رمز می خواد وقتی خاطره رو بازی آوری می کنم به انگلیسی و به صورت معمایی رمز ور میگه اما چون دایره لغاتم شامل این قسمت نمی شد نفهمیدم چی می گه، کسی می تونه رمز رو بهم بگه؟

M.S.A.A
2013/06/11, 13:17
خب اینم حل شد
2058
اینجا هم می تونید راهنمای کامل رو ببینید:
http://www.cheatmasters.com/blog/2013/06/05/remember-me-guide

ZSE
2013/06/11, 14:09
یه مشکل دیگه.
توی اپیزود 3 اونجا که باید از کنار بمب های روی زمین رد شیم به یه دستگاه میرسیم.
وقتی به اون دستگاه رسیدم باید کدوم دکمه رو بزنم؟

M.S.A.A
2013/06/11, 14:27
باید وقتی تو خاطرست شیفت رو نگه داری و تند تند E رو بزنی
بعد تو زمان حال دوباره شیفت رو نگه داری و کلیک چپ رو بزنی(اگه درست یادم باشه همینه)

ZSE
2013/06/11, 17:27
فکر کنم تو اپیزود چهار وقتی میخوایم به مموری اون آقایی که تو دفتر نشته نفوذ کنیم باید چه چیز هایی رو دستکاری کنیم؟
چطور میشه استاپ کرد؟

M.S.A.A
2013/06/11, 17:38
فکر کنم تو اپیزود چهار وقتی میخوایم به مموری اون آقایی که تو دفتر نشته نفوذ کنیم باید چه چیز هایی رو دستکاری کنیم؟
چطور میشه استاپ کرد؟
یادم نمیاد کجا رو میگی؟
میتونی از اون جا یه شاتی، عکسی، چیزی بدی؟

ZSE
2013/06/11, 21:54
اینم تصاویری از این قسمت.
2664
2665
2666

M.S.A.A
2013/06/12, 06:59
آهان
اول باید بطری که رو میزه رو بندازی زمین، بعد وقتی تفنگش رو انداخت رو میز پرش کنی(قبل پر نکن چون خودش می میره)، بعد هم یه وسیله ای شبیه یه مبل کوچیک بقل می زه، اونم بکش کنار

miremad
2013/06/12, 10:39
سلام سلام بچه ها خسته نباشید:) کمک خسته شدم اون قسمت از بازی اپیزود 7 که خاطرات کاپیتان رو گرفتی و مقابل یک در بزرگ هستی که حروف هایی چیده شده به نام homines و دو اسم دیگر که باید حروف ها رو بالا و پایین کنی اونو میگم هر کاری کردم نشد نمیدونم دیگه لطف کنید کممممممممممممممک کنید :20::20::20::20:

M.S.A.A
2013/06/12, 11:08
اول H رو از کلمه اول بکش بالا
بعد 3 رو از کلمه دوم بکش پایین و بعد هم O رو از کلمه آخر بکش بالا

FERYGAMER
2013/06/12, 11:10
دوستان اینجا تاپیک برای رد کردن مراحل نیست ...لطفا مشکلات خود را در روند بازی اینجا بگید http://forum.gameemag.ir/showthread.php?248-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%87

miremad
2013/06/12, 12:16
اقا حل شد ممنون فعلا

ZSE
2013/06/12, 17:37
دوستان اینجا تاپیک برای رد کردن مراحل نیست ...لطفا مشکلات خود را در روند بازی اینجا بگید http://forum.gameemag.ir/showthread.php?248-کمک-به-حل-مراحل-گیر-افتاده
من هروقت به اون تاپیک مشکلاتمو گفتم کسی جواب نداده.
فکر کنم این تاپیک چون اختصاصی تره بهتر رسیدگی میشه.

Yass-3p
2013/06/12, 23:04
سلام دوستان من وقتی بازی رو نصب میکنم و میحوام شروع به بازی کنم وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم این پیام رو میده
steam must be runing to play this game
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که این پیام رو نشون نده و راحت وارد بازی بشم؟؟
در ضمن وقتی بازی رو خریدم هیچ پوشه کرکی داخل دی وی دیاش نبود!!!

Miesam
2013/06/13, 12:35
دوستان من یک مشکلی دارم.
اول گم شدن یک سری فایل dll رو مینوشت که اونارو دانلود کردم گذاشتم حالا میگه :
application was unable to start correctly 0xc000007b
تمام چیزائی که باید نصب باشه رو نصب دارم حتا یک بار پاک کردم از نو نصب کردم ولی بازم همینه :.

Yass-3p
2013/06/13, 13:55
واسه من بازی و منو به زبان چینی هست چیکار کنم انگلیسی شه؟؟؟؟

Miesam
2013/06/13, 14:08
من اون مشکلم با آپدیت بازی به نسخه ی 1.1 حل شد.
حالا یه مشکل فجیع تر دارم اینه که ثبات فریم ندارم.
مثلا فریم بازی روی 40، بعد یهو میشه 0 بعد بر میگرده به 40، اول گفتم خب شاید کامپیوتر نمیکشه که البته نباید این مسئله باشه، تنظیمات رو هم تغییر دادم بهتر شد ولی مثلا به جای اینکه از 40 به 0 برسه به 10 میرسه، یعنی اصلا ثبات نداره :|.

Yass-3p
2013/06/13, 14:14
دوست عزیز میشه لطف کنید بگید آپدیت جدید رو از کجا دانلود کنم و اینکه شما هم همین مشکل زبان رو داشتید؟

alex
2013/06/13, 17:54
سلام دوستان من وقتی بازی رو نصب میکنم و میحوام شروع به بازی کنم وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم این پیام رو میده
steam must be runing to play this game
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که این پیام رو نشون نده و راحت وارد بازی بشم؟؟
در ضمن وقتی بازی رو خریدم هیچ پوشه کرکی داخل دی وی دیاش نبود!!!
شما بازیتون،توسط استیم به عنوان کپی یا همون کرک شده شناسایی شده!
اول سوی بازی را در درایور c پاک کنید!استیم را هم پاک کنید به کل حتی از درایو c!کرک جدید(ترجیحا ریلودر را بریزید)

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 18:46 <<----

من اون مشکلم با آپدیت بازی به نسخه ی 1.1 حل شد.
حالا یه مشکل فجیع تر دارم اینه که ثبات فریم ندارم.
مثلا فریم بازی روی 40، بعد یهو میشه 0 بعد بر میگرده به 40، اول گفتم خب شاید کامپیوتر نمیکشه که البته نباید این مسئله باشه، تنظیمات رو هم تغییر دادم بهتر شد ولی مثلا به جای اینکه از 40 به 0 برسه به 10 میرسه، یعنی اصلا ثبات نداره :|.
از آپشن بازی کیفیت(quility)بازی را روی نرمال بگذارید!رزولوشن صفحه مانیتور خود را انتخاب کنید!از صفحه کنترول پنل به قسمت nvidia کنترل پنل رفته،manage 3d setting در قسمت global ستینگ خط اخر نوشته است:v sync این را اف کرده!آنتی آلیزینک fxx a(میشه خط 3 هم اف کنید!).اگه حل نشد،مشکل از بازی هست یا از pc شما!

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 18:51 <<----

"دوست عزیز میشه لطف کنید بگید آپدیت جدید رو از کجا دانلود کنم و اینکه شما هم همین مشکل زبان رو داشتید؟"آپدیت اول در صفحه اول همین تاپیک گذاشته شده!متاسفانه دیال آپ یاری نمی کند تا به مشکل شما کمک کنم!

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 18:54 <<----

دوستان اینجا تاپیک برای رد کردن مراحل نیست ...لطفا مشکلات خود را در روند بازی اینجا بگید http://forum.gameemag.ir/showthread.php?248-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%87خب،بببین اون تاپیک برا موقعی کاربرد داره،که همچین تاپیکی نباشه!!مثل بازیهای dmc و ... که دوستان در نصب بازی هیچ مشکلی نداشتند و تو مرحله ها می موندن!باز هم تصمیم با ناظم ها و مدیران است!

mk9
2013/06/13, 18:55
دوستان من برای اجرا این مشکلو دارم
2671
لطفا کمکم کنید

mk9
2013/06/14, 10:07
Up
Help Please

video pardazan
2013/06/14, 10:20
2671
لطفا کمکم کنید

سلام

میگه این فایل MSVCP100.dll را ندارید .

احتمالا اگر این فایل هم بریزید میگه فایل های دیگر را ندارید .

این راه حل توی پست اول نوشته شده :

همونطور که گفته شد،دایرکس،کارت گرافیک رو +NVidia PhysX software رو باید بروز ترین نسخه باشه.مشکل حل میشه

من پیشنهاد میکنم بازی را پاک کنید و یکبار دیگر نصب کنید و دقت کنید کرک را درست بریزید .

اگر فایل کرک را باز میکنید و میبینید در فایلی دیگر است مستقیم فایل دوم را بریزید .

به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه .

موفق باشید

mk9
2013/06/14, 10:49
سلام

میگه این فایل MSVCP100.dll را ندارید .

احتمالا اگر این فایل هم بریزید میگه فایل های دیگر را ندارید .

این راه حل توی پست اول نوشته شده :

من پیشنهاد میکنم بازی را پاک کنید و یکبار دیگر نصب کنید و دقت کنید کرک را درست بریزید .

اگر فایل کرک را باز میکنید و میبینید در فایلی دیگر است مستقیم فایل دوم را بریزید .

به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه .

موفق باشید
همه چی رو اپدیت کردم هم گرافیک هم دایریکس و هم بقیه ولی بازی رو که نصب کردم کرک نریختم شما کرکی پیشنهاد دارین؟

video pardazan
2013/06/14, 10:59
همه چی رو اپدیت کردم هم گرافیک هم دایریکس و هم بقیه ولی بازی رو که نصب کردم کرک نریختم شما کرکی پیشنهاد دارین؟

کرک FLT :

دانلود Remember Me v1.0.1-FLTDOX (http://dl4.downloadha.com/mohsen/Game/June 2013/Remember Me v1.0.1-FLTDOX (www.Downloadha.com).rar)

اینم کرک های Skidrow :

دانلود با حجم ۱۱۱ کیلوبایت (http://dl.rayangame.ir/crack/Cr_RememberMe(www.rayangame.ir).rar)

alex
2013/06/14, 12:22
2671
لطفا کمکم کنید
شما تازه ویندوز نصب کردید؟!باید سی پلاس پلاس 2010 رو متناسب با ورژن ویندوزتون(32/64)بیت نصب کنید که لینکس در پت اول همین تاپیک و بقیه تاپیک های من هست!
Visual c++ 2010

mk9
2013/06/14, 12:35
شما تازه ویندوز نصب کردید؟!باید سی پلاس پلاس 2010 رو متناسب با ورژن ویندوزتون(32/64)بیت نصب کنید که لینکس در پت اول همین تاپیک و بقیه تاپیک های من هست!
Visual c++ 2010

نه من 8 ریخته بودم ولی بازی رو ریختم دیدم نماد گفتم حتمااز 8 ته چون الکی ممکنه ارور بده عوض کردمش به 7 دیدم بازم همون ارور رو میده و همه کارا رو که گفته شد انجام دادمول او فایل ارور رو ریختم توی پوشه بازی درست شد:15:

alex
2013/06/14, 12:38
انجام دادمول او فایل ارور رو ریختم توی پوشه بازی درست شد
تو پوشه بازی هم نمی ریختین درس میشد(حالا کسری گفت بریزید،ریختید دیگه!!!!!!!) چون باید C++ نصب میکردین!
من میپرسم تازه ویندوز عوض کردید چرا میگید نه!خب تازه عوض کردین هیچ برنامه ای روش نبوده از جمله همین سی پلاس پلاس که جواب پیغامش رو بهتون گفتم!

mk9
2013/06/14, 12:44
تو پوشه بازی هم نمی ریختین درس میشد(حالا کسری گفت بریزید،ریختید دیگه!!!!!!!) چون باید C++ نصب میکردین!
من میپرسم تازه ویندوز عوض کردید چرا میگید نه!خب تازه عوض کردین هیچ برنامه ای روش نبوده از جمله همین سی پلاس پلاس که جواب پیغامش رو بهتون گفتم!
خوب درسته تازه عوض کردم و C++ هم ریختم همه نسخه هاشو وهمه کارای پست اول هم انجام دادم ولی درست نشد و کسری که گفت ریختم درست شد دیگه:15:

james heller
2013/06/15, 12:28
خب اینم حل شد
2058
اینجا هم می تونید راهنمای کامل رو ببینید:
http://www.cheatmasters.com/blog/2013/06/05/remember-me-guide

نمیتونم eposide 3 (olga's memory را رد کنم:20:

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 12:28 <<----

کمک راهنمایی کنید دوستان olga's memory

alex
2013/06/15, 12:58

نمیتونم eposide 3 (olga's memory را رد کنم:20:

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 12:28 <<----

کمک راهنمایی کنید دوستان olga's memory
مشکل رو اینجا بگید شاید زودتر به جوابتون برسید!:
http://forum.gameemag.ir/showthread.php?248-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%87

vazaghbarghi
2013/06/26, 15:22
من بازی رو نصب کردم اومد ویندوز عوض کردم دوباره بازی رو نصب کردم ارور missing رو داد فایل های dll رو دانلود کردم ریختم تو پوشه system32 میره تو بازی سریع خارج میشه اگه میشه راهنماییم کنید.

alex
2013/06/27, 13:26
"من بازی رو نصب کردم اومد ویندوز عوض کردم دوباره بازی رو نصب کردم ارور missing رو داد فایل های dll رو دانلود کردم ریختم تو پوشه system32 میره تو بازی سریع خارج میشه اگه میشه راهنماییم کنید."
کارت گرافیکتون رو اپدیت کنید!+ برنامه های جانبی!

goodgame
2013/06/29, 22:33
سلام دوستان .اوایل بازی که شروع میکنم به راه رفتن ارور stop working میده :17: .. یه موقع یه خورده میرم جلو این ارور رو میده یه موقع یه خورده بیشتر میرم این ارور رو میده . کسی میتونه بگه چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم لطفا .. ممنون از راهنماییتون

alex
2013/06/30, 09:57
"سلام دوستان .اوایل بازی که شروع میکنم به راه رفتن ارور stop working میده .. یه موقع یه خورده میرم جلو این ارور رو میده یه موقع یه خورده بیشتر میرم این ارور رو میده . کسی میتونه بگه چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم لطفا .. ممنون از راهنماییتون"سلام!کارت گرافیک باید اپدیت باشه اگه با اپدیتش هنوز این مشکل پابرجاست.اپدیت اول بازی رو نصب کنین!

goodgame
2013/06/30, 13:51
"سلام دوستان .اوایل بازی که شروع میکنم به راه رفتن ارور stop working میده .. یه موقع یه خورده میرم جلو این ارور رو میده یه موقع یه خورده بیشتر میرم این ارور رو میده . کسی میتونه بگه چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم لطفا .. ممنون از راهنماییتون"سلام!کارت گرافیک باید اپدیت باشه اگه با اپدیتش هنوز این مشکل پابرجاست.اپدیت اول بازی رو نصب کنین!
داداش کارت گرافیک رو هم اپدیت کردم جواب نداد ببین یه همچین اراوری میده بعد اینکه stop working رو ok میکنم
http://nica.site88.net/up/8f36d2dffddf.jpg
بعد منظورتون رو از اپدیت اول بازی متوجه نشدم ممنون واسه کمکتون

alex
2013/06/30, 13:55
"بعد منظورتون رو از اپدیت اول بازی متوجه نشدم ممنون واسه کمکتون"
برای هر بازی یک اپیدت میاد که بعضی از مشکلات موجود بازی رو رفع کنه!
شما اون اپدت رو دانلود میکنید!و بعد نصب مثل بازی همین!
اپدیت هم در صفحه اول هست!

راستی داداش موقع نصب با هیچ اروری پیغامی چیزی ماجه نشدی؟!؟
به نظر یه فایل بازیت ناقصه!

goodgame
2013/06/30, 14:10
"بعد منظورتون رو از اپدیت اول بازی متوجه نشدم ممنون واسه کمکتون"
برای هر بازی یک اپیدت میاد که بعضی از مشکلات موجود بازی رو رفع کنه!
شما اون اپدت رو دانلود میکنید!و بعد نصب مثل بازی همین!
اپدیت هم در صفحه اول هست!

راستی داداش موقع نصب با هیچ اروری پیغامی چیزی ماجه نشدی؟!؟
به نظر یه فایل بازیت ناقصه!
چرا . موقع اکسترکت کردن 3-4 تا از خطاش قرمز شد ولی ادامه داد .. اخه اینم که هر دفعه تا یه جا میره جلو یه خوردهبه شک انداخته منو .. یعنی دلیلش همون واسه موقع نصبه ؟

alex
2013/06/30, 17:25
"چرا . موقع اکسترکت کردن 3-4 تا از خطاش قرمز شد ولی ادامه داد .. "
کمبور همناس که بازی گیر میکنه!
برو به جایی که خریدی پسش بده بگو بازیت خرابه!عوضش کن!

ads
2013/08/20, 22:07
سلام . من این بازی رو نصب کردم ولی وقتی از بازی خارج می شم همه ی سیو ها پاک می شن . این ارور رو هم می ده :

failed to load downloadable content . please download the content again as it appears tpo be damaged

سیو بازی هم دانلود کردم ولی جواب نداد . لطفا راهنمایی کنید .

alex
2013/08/21, 10:41
سلام . من این بازی رو نصب کردم ولی وقتی از بازی خارج می شم همه ی سیو ها پاک می شن . این ارور رو هم می ده :

failed to load downloadable content . please download the content again as it appears tpo be damaged

سیو بازی هم دانلود کردم ولی جواب نداد . لطفا راهنمایی کنید .

کرک دیگه ای امتحان کردید؟
و اینکه تگ ارور چیه؟یعنی بالای این نوشته تو اون کادر ابی رنگ چی نوشته!>؟

fathibarez
2013/09/04, 00:07
سلام
ببخشید من مشکل این هستش
میگه برنامه نمیتونه اجرا بشه بخاطر اینکه فایل MSVCP100.dll گم شده
لطفا کمک کنید
(من هاردم خیلی کم الان هم مدتی هست که کارت گرافیک رو اپدیت نکردم،لطفا فقط چیز های لازمه حل این ارور بده اگه میشه بهم بدید،ممنون میشم(واقعا هارد کم بدبختی))
دایرکس اخرین نسخه هستش
دیگه چیزی مد نظرم نیست:D

Ostad
2013/09/04, 00:18
سلام
ببخشید من مشکل این هستش
میگه برنامه نمیتونه اجرا بشه بخاطر اینکه فایل MSVCP100.dll گم شده
لطفا کمک کنید
(من هاردم خیلی کم الان هم مدتی هست که کارت گرافیک رو اپدیت نکردم،لطفا فقط چیز های لازمه حل این ارور بده اگه میشه بهم بدید،ممنون میشم(واقعا هارد کم بدبختی))
دایرکس اخرین نسخه هستش
دیگه چیزی مد نظرم نیست:D
MSVCP100.dll
این فایل رو در درایوی که ویندوزتو ریختی سرچ کن
ببین تو پوشه System 32 این فایل هست؟

fathibarez
2013/09/04, 00:33
MSVCP100.dll
این فایل رو در درایوی که ویندوزتو ریختی سرچ کن
ببین تو پوشه System 32 این فایل هست؟

اول ممنون دوست من که رسیدگی کردید(گفتم دیگه هیچکس نمیاد کمک کنه)
گشتم یک همچین چیزی بود(من فایل رو دانلود هم کردم 458 کیلوبایت بود)
4043
حالا چی کار کنم؟

Ostad
2013/09/04, 00:38
اول ممنون دوست من که رسیدگی کردید(گفتم دیگه هیچکس نمیاد کمک کنه)
گشتم یک همچین چیزی بود(من فایل رو دانلود هم کردم 458 کیلوبایت بود)
4043
حالا چی کار کنم؟
کارت گرافیکتو آپدیت کن
درست نشد
ویندزتو از اول بریز

fathibarez
2013/09/04, 00:43
والا رفیق من به شدت از کم بود هارد رنج میبرم:D
کل هاردم 64 گیگ:Dحالا حساب کن 15 برا ویندوز 10 برا بازی 20 برای شخصی و... کلا کارم درمیاد:Dباید خیلی سریع یکی تهیه کنم
میتونی دقیق بهم بگی چی رو اپدیت کنم چون خیلی چیزا تو صف هستن،اسمش رو میتونی بهم بکی

Ostad
2013/09/04, 00:47
والا رفیق من به شدت از کم بود هارد رنج میبرم:D
کل هاردم 64 گیگ:Dحالا حساب کن 15 برا ویندوز 10 برا بازی 20 برای شخصی و... کلا کارم درمیاد:Dباید خیلی سریع یکی تهیه کنم
میتونی دقیق بهم بگی چی رو اپدیت کنم چون خیلی چیزا تو صف هستن،اسمش رو میتونی بهم بکی

ویندوزت Xp هست یا 7?
کارت گرافیکت AMD هست یا Nvidia?
بهم بگو

fathibarez
2013/09/04, 00:56
ویندوزت Xp هست یا 7?
کارت گرافیکت AMD هست یا Nvidia?
بهم بگو

ویندوز 7
کارت گرافیک NVIDIA فکر کنم 9400 TG باشه

Ostad
2013/09/04, 00:58
ویندوز 7
کارت گرافیک NVIDIA فکر کنم 9400 TG باشه

اینو دانلود کن
نصبش کن

fathibarez
2013/09/04, 01:04
http://dl.gameemag.ir/VGA%20Drivers/Nvidia/Desktop%20Vista-7-8/320.18-desktop-win8-win7-winvista-32bit-english-whql.exe

اینو دانلود کن
نصبش کن

رفیق میگم یعنی اپدیت رو متوقف کنم؟
بعد این چی هست؟؟چی کارش کنم بعد از دانلود
(من ویندوز 64 بیتی هستش)

Ostad
2013/09/04, 01:12
(من ویندوز 64 بیتی هستش)
کدوم آپدیت رو میگی؟

این آپدیت کارت گرافیکه
اگه ویندوزت 64 بیته اینو دانلود کن
http://dl.gameemag.ir/VGA%20Drivers/Nvidia/Desktop%20Vista-7-8/320.18-desktop-win8-win7-winvista-64bit-english-whql.exe

- - - Updated - - -

(من ویندوز 64 بیتی هستش)
کدوم آپدیت رو میگی؟

این آپدیت کارت گرافیکه
اگه ویندوزت 64 بیته اینو دانلود کن
http://dl.gameemag.ir/VGA%20Drivers/Nvidia/Desktop%20Vista-7-8/320.18-desktop-win8-win7-winvista-64bit-english-whql.exe

x1990
2013/09/10, 12:51
سلام به همه دوستان آقامن این بازیرو نصب کردم و همه پیش نیازهاشوهم نصب کردم ولی این اررورو باز میده
c:/windows/system32/msvcp100.dll not fund این فایلو هم دانلود کردم درس نشد لطفا یکی بگه چه مرگشه؟
سیستم عاملم ویندور 8 64bit هستش:17:

x1990
2013/09/10, 20:45
یعنی کسی نیس جواب بده؟

- - - Updated - - -

یعنی کسی نیس جواب بده؟

x1990
2013/09/11, 08:47
عجب سایتیه 3 روزه کسی این پست و ندیده به به

- - - Updated - - -

عجب سایتیه 3 روزه کسی این پست و ندیده به به