PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش آنلاین بازی کردن Call Of Duty MW2 + ویدئو ( زبان فارسی )

RoboTech
2011/10/23, 14:01
سلام خدمت همه دوستان امروز آموزش بازي Call Of Duty MW2 بصورت آنلاين رو براتن قرار ميدم.
[Only registered and activated users can see links]
اول، اين ويدئو آموزشي رو تماشا کنيد ( به زبان فارسي ) :
لينک دانلود ([Only registered and activated users can see links]آموزش-آنلاین-بازی-کردن-mw2/)
دوم، دانلود برنامه aIW-37a برای آنلاین بازی کردن و کپی کردن محتویات آن در محل نصب بازی:
لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links]) ( برنامه بصورت فشرده است. اول با winRAR یا winZip از حالت فشرده در بیارید )
سوم، دو فایل زیر را دانلود و در محل نصب بازی، پوشه ی main کپی کنید و روی بقیه فایل ها بریزید:
IW-22 ([Only registered and activated users can see links])و IW-23 ([Only registered and activated users can see links]) با حجم 145 مگ و 125 مگ ( لینک غیر مستقیم )
چهارم، دو فایل زیر را که برای مایکرو سافت است را دانلود و نصب کنید:
لینک دانلود vcredist_x86.exe ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود dotnetfx35setup.exe ([Only registered and activated users can see links])

پنجم، در محل نصب بازی alterIWnet_configure را اجرا کنید و اسم اکانتی که در بازی دارید را بنویسید و Save کنید.
ششم، فایل iw4mp را اجرا کرده و کمی صبر کنید....... اگه برنامه آپدیت خواست حتماً انجام بدین ( در کمتر از 3-5 دقیقه تموم میشه ) !
هفتم، بعد از آپدیت از شما تعهدی میخواد که شما فقط باید متن زیر رو کپی و در محل تعهد کپی کنید. ( یادتون نره حتی از یه نقطه هم دریغ نکنید ! )
متن تعهد یا قسم:
I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure I do not cheat
بعد از دادن این تعهد بازی اجرا میشود.
اول ویدئو را ببینید، بعداً مراحل رو به ترتیب انجام دهید بعد سوالی بود در خدمتم.
دانلود 5 پارت از DLC های بازی: شما با دانلود این فایل ها و خارج کردن آنها از حالت فشرده باید در پوشه ی zone\dlc واقع در محل نصب کپی کنید. آدرس مثالی : E:\Games\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\dlc
لینک دانلود پارت 1 ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود پارت 2 ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود پارت 3 ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود پارت 4 ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود پارت 5 ([Only registered and activated users can see links])

kiansafa
2011/10/26, 03:04
اگه میشه فیلم آموزشی رو روی mediafire اپلود کنی، چون از 4shared همش ناقص دانلود میشه.

RoboTech
2011/10/26, 10:15
دوست عزیز اینطور نیست راحت دانلود میشه و مشکلی نداره در صفحه اصلی سایت هم به صورت مستقیم و بدون مشکل قرار داده شده است.

kiansafa
2011/10/26, 23:55
عزیز میدونم ولی یه سری ISP ها با 4shared مشکل دارن- نسخه ی با کیفیت بالا هم فقط لینک 4shared هست (لینک دانلود مستقیم میره توی 4shared)
در هر صورت ممنون
[hr]
عزیز میدونم ولی یه سری ISP ها با 4shared مشکل دارن- نسخه ی با کیفیت بالا هم فقط لینک 4shared هست (لینک دانلود مستقیم میره توی 4shared)
در هر صورت ممنون

RoboTech
2011/10/29, 22:32
پست اول به روز شد .... :Di:

RoboTech
2011/11/03, 21:22
پست دوباره به روز شد .... [Only registered and activated users can see links] پس از مدتها کلنجار با مشکل اینترنت توانستم پارت 2 Dlc های mw2 رو آپ کنم. لینک دانلود در پست اول

navid.palid
2011/11/06, 12:04
من همه مراحلی که گفتین رو انجاک دادم ولی وسط آپدیتش این ارور رو میده :20:

لینک عکس : [Only registered and activated users can see links]

RoboTech
2011/11/06, 13:01
دوست عزیز دو تا پارت از DLC ها رو دانلود کردی؟ و بعد از خارج کردن از حالت فشرده در پوشه zone\dlc ریختی؟ ( یادت باشه بزرگ و کوچک بودن حرفهای لاتین مهمه ). در ضمن دو تا پارت دیگه مونده که اینترنتم تند تند قطع و وصل میشه و یکم اذیت میکنه که سعی میکنم توی این هفته اون دو پارت رو هم آپلود کنم. ( شاید بخاطر اینه که دو پارت دیگه هم باید دانلود کنی که من هر چه سریعتر سعی میکنم قرار بدم )

navid.palid
2011/11/06, 13:39
دو تا پارت جدید رو نریختم. :Di: از 4shared گزاشتی نمیشه دانلودش کرد :20:

RoboTech
2011/11/06, 17:54

چرا نمیشه ؟ میشه من خودم از چند کامپیوتر با Ip مختلف دانلود کردم. اگه مشکلی دارید مشکلتون رو بگید که چجوریه تا من اگه بتونم رفع کنم ؟ ! ؟ !

masih1001
2011/11/06, 23:41
عرفان جان عالی بود.واقعا سپاس:Di:

navid.palid
2011/11/07, 10:01

چرا نمیشه ؟ میشه من خودم از چند کامپیوتر با Ip مختلف دانلود کردم. اگه مشکلی دارید مشکلتون رو بگید که چجوریه تا من اگه بتونم رفع کنم ؟ ! ؟ !

آخه سرعت دانلود من 36 کیلوبایته.4shared رو نمیشه وسطش توقف کرد :20:

RoboTech
2011/11/07, 22:27
دوستان از وقفه ای که ایجاد شد عذر میخوام.
تمامی DLC ها در پست اول قرار گرفت و میتوانید دانلود کنید. :Di:

masih1001
2011/11/07, 22:49
سلام اقا عرفان
هر وقت کالاف نسب میکنم ایکون قهوه ایش رو که باز کنم ارور میده!!!!!!!!!!!!
چیکار کنم؟
نمیتونم انلاین بازی کنم
کمکم کن:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20:

RoboTech
2011/11/07, 23:40
سلام اقا عرفان
هر وقت کالاف نسب میکنم ایکون قهوه ایش رو که باز کنم ارور میده!!!!!!!!!!!!
چیکار کنم؟
نمیتونم انلاین بازی کنم
کمکم کن:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20::20:

چه اروری میده؟

masih1001
2011/11/08, 18:14
وقتی نسبش میکنم ایکون قهوه ایشو که میزنم دفعه اول میزنه:iw4mp.exe is not responding
windows is cheching for a solution to the problem.از سری دوم که باز میکنم
فقط صفحه سیاه میشه همونجوری میمونه.هنگ میکنه.:blink:

RoboTech
2011/11/08, 20:13
وقتی نسبش میکنم ایکون قهوه ایشو که میزنم دفعه اول میزنه:iw4mp.exe is not responding
windows is cheching for a solution to the problem.از سری دوم که باز میکنم
فقط صفحه سیاه میشه همونجوری میمونه.هنگ میکنه.:blink:

اشکالات احتمالی :
1. بازیتون میتونه خراب باشه که شاید فایلی رو نداشته باشه.
2. شاید ( من که نمیدونم ) سیستمتون ضعیفه!
3. اگر ویندوزتون ویستا باشه که پر از ایراده !
4. کارهایی که در ویدئو و پست اول این تاپیک گفته شده رو درست انجام ندادین!
5. کرکی که در دیسک بازی داشتین رو بجای کرکی که در ویدئو توضیح دادم، کپی کردید که باید فقط فایل هایی که در فایل فشرده aIW-37a هست رو از حالت فشرده درآورده و در محل نصب کپی کنید.
راستی قسمت سینگل بازی اجرا میشه؟

masih1001
2011/11/10, 21:54
1.ی بازی دیگه گرفتم نشد
2.سیستمم DDR3 که تازه جمع کردم(قدرتش عالیه)
3.ویندوزم 7
4.مو به مو انجام دادم ولی نمیره
5.aIW-37a محتویاتشو کپی کردم
کل بازی عالی اجرا میشه بجز عانلاینش
:(

greeneyes
2011/11/10, 22:05
دوستان من همه ی دانلودها را کردم ولی این برنامه alterIWnet اپدیت نمی شود. بار اول تا حدود 20 درصد رفت ولی ارور زمانی داد و قطع شد. دوباره هم دارم سعی می کنم ولی بر خلاف انچه که در توضیحات گفته شده ، مثل بار اول با سرعت پایینی شروع به دانلود می کند. من سرعت اینترنتم بالاست(2 مگ). هم با ای پی ایران شروع به اپدیت کردم و هم با استفاده از وی بی ان. اگر الان باز بعد از مدت طولانی ارور داد چه کار کنم؟ خواهش می کنم کمک کنید.

RoboTech
2011/11/10, 22:10
1.ی بازی دیگه گرفتم نشد
2.سیستمم DDR3 که تازه جمع کردم(قدرتش عالیه)
3.ویندوزم 7
4.مو به مو انجام دادم ولی نمیره
5.aIW-37a محتویاتشو کپی کردم
کل بازی عالی اجرا میشه بجز عانلاینش
:(

قبل از اینکه محتویات aIW-37a رو کپی کنید، کرک بازیتون رو ریخته بودید؟ ( نباید بازیتون رو از روی دیسک کرک کنید )
درایور های دیسکتون هر چی که هست رو نصب کنید مثل Direct X و ..........
وقتی که کارهای گفته شده در ویدئو رو کامل انجام بدین و قسمت سینگل رو اجرا کنید یک ارور به صورت مداوم روی صفحه میاد که این ارور IWNET-INVALIDVERSION است.
شما وارد محل نصب بازی و پوشه Main بشید و باید فایل هایی با نام iw_00.iwd تا iw_23.iwd رو که 24 فایل میشه رو داشته باشید.......!

sadeghimani90
2011/11/13, 14:05
آقا سلام من عضو جديد سايتتون هستم و در واقع بخاطر همين مطلبي كه شما گذاشتين من عضو سايتتون شدم .سرتون رو درد نيارم من هر كاري كه شما تو فيلم آموزشيتون گفته بودين رو انجام دادم و همه ي dlcها رو هم دانلود كردم ولي باز نتونستم بازي كنم.ميخواستم چند تا چيز رو بدونم يك اينكه dlcها رو بايد توي فولدر zone در فولدر dlc اي كه خودمون درست كرديم بريزيم يا فولدر dlcدر محل بازي به تور پيش فرض هست؟؟؟؟دوم اينكه چرا اين dlc ها به غير از 1و2 باقيشون دوتا فولدر main و zone تكراري دارند؟؟؟؟ و همين باعث سنگين شدنشونه.سوم اينكه همان برنامه اي كه بعد از كليك كردن روي 4mp خودش شروع ميكنه به آپديت شدن كه شما گفتين با اينترنت 256تون3دقيقه تول ميكشه من با اينترنت1mام بعد از 2ساعت فقط2درصد ميره.و ديگه مجبور ميشم بيخيالش شم. و البته جديدا يعني بعد از اينكه dlc ها رو دانلود كردم وقتي 4mpرو ميزنم برنامه ي command ويندوز را باز ميكنه و شروع ميكنه به errorدادن.اگه ميشه جوابم رو بدين چون يه دانشگاه علم و صنعت منتظر منن كه اين بازي رو براشون بريزم با هم آنلاين بازي كنيم .ممنون.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

RoboTech
2011/11/13, 14:50
آقا سلام من عضو جديد سايتتون هستم و در واقع بخاطر همين مطلبي كه شما گذاشتين من عضو سايتتون شدم .سرتون رو درد نيارم من هر كاري كه شما تو فيلم آموزشيتون گفته بودين رو انجام دادم و همه ي dlcها رو هم دانلود كردم ولي باز نتونستم بازي كنم.ميخواستم چند تا چيز رو بدونم يك اينكه dlcها رو بايد توي فولدر zone در فولدر dlc اي كه خودمون درست كرديم بريزيم يا فولدر dlcدر محل بازي به تور پيش فرض هست؟؟؟؟دوم اينكه چرا اين dlc ها به غير از 1و2 باقيشون دوتا فولدر main و zone تكراري دارند؟؟؟؟ و همين باعث سنگين شدنشونه.سوم اينكه همان برنامه اي كه بعد از كليك كردن روي 4mp خودش شروع ميكنه به آپديت شدن كه شما گفتين با اينترنت 256تون3دقيقه تول ميكشه من با اينترنت1mام بعد از 2ساعت فقط2درصد ميره.و ديگه مجبور ميشم بيخيالش شم. و البته جديدا يعني بعد از اينكه dlc ها رو دانلود كردم وقتي 4mpرو ميزنم برنامه ي command ويندوز را باز ميكنه و شروع ميكنه به errorدادن.اگه ميشه جوابم رو بدين چون يه دانشگاه علم و صنعت منتظر منن كه اين بازي رو براشون بريزم با هم آنلاين بازي كنيم .ممنون.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

خب جواب ها:
اول در محل نصب بازی ما یه پوشه zone داریم که وارد اون میشیم بعد چندتا فولدر وجود داره که وارد dlc میشیم و dlc هایی که دانلود کردیم رو در داخل اون کپی میکنیم ( دلیله اینکه من در ویدئو Dlc ها رو یاد ندادم به خاطر این بود که من خیلی وقت پیش ها آنلاین کرده بودم و برنامه aIW رو با آپدیت خودش آپدیت کردم ولی این برنامه بعد از مدتی ورژن جدیدش اومد که من از این ورژن استفاده نکرده بودم و نمیدونستم در هنگام آپدیت به مشکل بر میخوره بنابر این بعد از نظرات دوستان در مورد مشکل آپدیت مجبور شدم لینک دانلود Dlc ها رو قرار بدم )، اگر همچین پوشه ای ندارین باید با همون حرفهای کوچک لاتین بسازید. آدرس مثالی:
E:\Games\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\dlc
شما باید dlc ها رو که شامل اسم های زیر هستن اینجا کپی کنید:
mp_abandon ، mp_abandon_load ، mp_compact ، mp_compact_load ، mp_complex ، mp_complex_load ، mp_crash ، mp_crash_load ، mp_fuel2 ، mp_fuel2_load ، mp_overgrown ، mp_overgrown_load ، mp_storm ، mp_storm_load ، mp_strike ، mp_strike_load ، mp_trailerpark ، mp_trailerpark_load ، mp_vacant ، mp_vacant_load
شما فقط باید این فایل ها رو کپی کنید و اگر پوشه ی تکراری zone و dlc دیدین، دست نزنید و این فایل ها رو ازش جدا کنید و در پوشه مربوطه بریزین! در خصوص آپدیت هم که گفتم که این ورژن از برنامه در هنگام آپدیت مشکل داره که با ریختن این dlc ها برطرف میشه... و دیگه بعد از باز شدن پنجره command یا console اروری نخواهد آمد...
اگر مشکلی بود بازم در خدمتم ولی راه دیگه ای نمونده که نگفته باشم....! خوش بگذره :Di:

sadeghimani90
2011/11/14, 16:25
آقا دستت درد نکنه . ولی توی اون dlcها که گفتی من دو تا crash ها و دو تا complex ها را ندارم . میشه بگی تو کدوم dlc ها گذاشتی. آقا شرمنده ها مزاحمت میشم.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

RoboTech
2011/11/14, 19:51
راستش من نمیدونم چون قدیما دانلود کردم و الان هم فقط لینکش رو دارم.... شما دو تا کار کن:
اول ببین با ریختن اون تعداد dlc که ریختی بازی اجرا میشه؟
دوم اگه بازی اجرا نشد این دوتا مپ رو بصورت جداگانه توی گوگل سرچ کن ببین میتونی واسه دانلود پیدا کنی؟
در ضمن از بین این دو مپ، crash محبوبه گیمرهاست ولی complex رو کسی ندیدم بازی کنه !@

sincara
2011/11/16, 18:34
اين كه ميگن با سرور هاي ايراني اپديت نميشه يعني جي؟

RoboTech
2011/11/16, 20:31

یعنی با اینترنت ایران نمیتونی آپدیت کنی بخاطر همین در پست اول dlc ها برای دانلود قرار گرفته است.

sincara
2011/11/16, 21:32

یعنی با اینترنت ایران نمیتونی آپدیت کنی بخاطر همین در پست اول dlc ها برای دانلود قرار گرفته است.

داداش ميشه روش بازي با گارنا هم بزاري

RoboTech
2011/11/16, 23:18

داداش ميشه روش بازي با گارنا هم بزاري

توضیح داده شد.

*GHOST*
2011/11/17, 15:43
این dlc حتما باید دانلود کنیم.آخه حجمش خیلی بالاست:blink:

RoboTech
2011/11/17, 20:49
این dlc حتما باید دانلود کنیم.آخه حجمش خیلی بالاست:blink:

اگه میخواین بازی رو آنلاین برین باید دانلود کنید چرا که برنامه aIW با آپدیت از سرورای ایرانی مشکل داره ! و با دانلود dlc ها، برنامه دیگه نیازی به آپدیت نداره :Di:

ali pir
2011/11/19, 18:52
آقا یه چنین مشکلی وجود داره..
" من وقتی میزنم بازی آپدیت شه.میره واسه آپدیت من1 ساعت گذاشتم تازه 2% رفت.[Only registered and activated users can see links]
DLC های بازی رو هم داشت دانلود میکرد چیکارکنم؟؟[Only registered and activated users can see links]"

RoboTech
2011/11/20, 00:10
آقا یه چنین مشکلی وجود داره..
" من وقتی میزنم بازی آپدیت شه.میره واسه آپدیت من1 ساعت گذاشتم تازه 2% رفت.[Only registered and activated users can see links]
DLC های بازی رو هم داشت دانلود میکرد چیکارکنم؟؟[Only registered and activated users can see links]"

لطفاً به طور کامل پست اول رو بخونین... توضیح کامل است.
اصلاً احتیاجی به آپدیت بازی نیست. شما باید همه ی dlc ها رو دانلود کنید و از حالت فشرده در بیارین و فایلهایی که در پست های قبلی گفته شده رو از آن ها خارج کنید و در محلی که در پست اول ( به طور مثال ) بیان شد، بریزین... اگر پست های مربوط به این تاپیک رو بخونید دیگه چیزی باقی نمیمونه ولی اگر مشکلی غیر از اینها داشتین در خدمتم.

navid.palid
2011/11/27, 14:33
سلام به همه ی دوستان.
من یکی دو روزه با نی ارور که تو عکس زیر گزاشتم مواجه میشم.میگن باید بازی آپدیت شه.منم خواستم آپدیت کنم و آی پی رو هم عوض کردم ولی با ارور data error در وسط آپدیت مواجه شدم.

لینک تصویر : [Only registered and activated users can see links]

لطفا راهنماییم کنید.:Di::love:

RoboTech
2011/11/27, 17:27
اصلاً نیازی به عوض کردن Ip نیست... فکر کنم بخاطر ورژن aIW شما باشه ! توی عکس برای شما نوشته IW4M1:1.2-252 ولی ورژنی که من برای دانلود گذاشتم IW4M1:1.2-286 است و عکسش هم این نیست. عکسش سه نفرن که کنار هم هستن و به اطراف نگاه میکنن !
شما میخوای ورژنی که من گذاشتم رو دان کن تا ببینیم مشکلتون حل میشه یا نه؟

RoboTech
2011/12/01, 22:59
اگر برنامه aIW-37a شما آپديت ميشه، لازم نيست و اگر هنگام آپديت ارور ميده بايد همه ي ( همه ي ) Dlc ها رو دانلود کنيد و در پوشه مورد نظر بريزين !

kiak22
2011/12/06, 15:24
دوست عزیز من چند تا سوال دارم و تذکر
1- لطفا دیگه نیگو کسی اون فایل های 22 23 دانلود کنه چون توی همون پوشه ی دی ال سی ها هست
حالا سوالام "
1 - دوست عزیز میشه لطف کنی اون فایل اجرایی قدیمیت (old) برا من اپلود کنی من اونو نیازش دارم
2 - موقع بازی گاهی عکس اسلحه ها و گاهی در هنگام لود کردن مپ ها عکسه پب ها شطرنجی میشه چه کار کنم ؟
3 - توی لیست سرور ها فقط 4 تا سرور دارم باید چه کار کنم ؟
4- از من نخواست قسم بخورم فقط ازم هر بار یوزر و پسورد فروم همون نرم افزار هک و می خواد ؟
5 - من بالای سمت چپ صفحم چیزی نوشته به معنی ورژن بتا !!!!!!

یک جوون مرد بیاد جواب بده

RoboTech
2011/12/06, 17:26
من از dlc هایی که داشتم استفاده کردم و نمیدونستم داخلش Iw 22 و 23 داره !
حالا جواب سوالات:
1. منظور از فایل اجرایی کدومه؟ aIW_37a رو خودمم از همون که گذاشتم استفاده میکنم.
2. نمیدونم... ولی فکر کنم اگر دقیقا dlc ها رو در جای خودش با همون حرفهای کوچک لاتین بریزین،مشکلی پیش نمیاد.
3. لیست سرور رو هم نمیدونم... واسه من بالای 1500 تا سرور هست ولی میدونم صد در صد مشکل از آپدیت aIW_37a است چون اصلاً نباید آپدیت بشه توی ویدئو به این دلیل dlc ها رو نگفتم چون شاید واسه بعضیا برنامه aIW-37a آپدیت بشه ولی چون واسه من نشد، من خودم از dlc های خودم که از یه سال پیش داشتم استفاده کردم و برنامه بدون آپدیت اجرا شد.
4. وقتی برنامه آپدیت نمیشه و شما dlc ها رو میریزین، برنامه قبل از اجرای بازی از شما اون قسم رو میخواد و بعد از اون اجرا میشه !
5. ورژن بتا هم که باعث تمام مشکلات بالا شده میتونه از آپدیت جدیدی باشه که هکرا دادن و من خبری از آن ها ندارم.

غصه نخورین من همه ی سوال ها رو تا جایی که بلد باشم جواب میدم. :d

RoboTech
2011/12/16, 14:09
شما هم اکنون میتونین از لینک زیر ویدئویی رو برای رفع مشکلتون در آنلاین بازی کردن cod MW2 ببینین !
لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])

mirror
2011/12/17, 07:21
اقا یک سوال؟
نمیشه اون 5تا لینکی که برای dlc قرار دادی را دانلود نکرد؟یعنی راه دیگری نیست که اون را دانلود نکنیم ولی بشه بازی انلاین انجام داد؟

nagco
2011/12/18, 00:20
ویرایش توسط ناظم انجمن : لطفا فارسی تایپ کنید تا جواب بگیرید

RoboTech
2011/12/18, 02:06
متاسفانه راه دیگری نیست ! اگه مشکل حجم دارین میتونین به یه کافی نت برین که سرعت بالایی داره تا بتونین خرد خرد دانلود کنید...

joorabeban
2011/12/18, 12:58
یک خبر خوب

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ویرایش توسط ناظم انجمن : قرار دادن تبلیغ سایتهای دیگه در داخل انجمن ممنوعه لطفا رعایت کنید

mirror
2011/12/20, 21:24
اقا عرفان من وقتی روی iw4mp دابل کلیک کردم برای اولین دفعه اپیدت کرد خودش را بعد از چند لحظه ارور میده مینویسه iw4mp.dat - Application error یعنی چی ؟

RoboTech
2011/12/20, 21:36
بازی رو با کرک خودش کرک کردین؟ اگه آره به احتمال زیاد مشکل از اونه ! بازی رو بعد نصب کرک نکنین !

mirror
2011/12/20, 21:44
خوب من کرک نکردم چیزی را خودش از قبل کرک بوده این دی وی دی که من دارم 4تاست که احتمال میدم از قبل کرکش کردش بعد رایت کردی.نمیشه راهی پیدا کرد که اجرا شه!!!؟؟؟

joorabeban
2011/12/21, 01:40
خوب من کرک نکردم چیزی را خودش از قبل کرک بوده این دی وی دی که من دارم 4تاست که احتمال میدم از قبل کرکش کردش بعد رایت کردی.نمیشه راهی پیدا کرد که اجرا شه!!!؟؟؟

دوست عزیز شما کد ارور رو بگو.
یعنی تویی جزییات ارور استاپ ورکینگ میزنه:
APcrash 0x00000c5
مثلا.این خیلی کمک میکنه و همچنین حجم فایل iw4mp.exe و steam_api.dll رو بگو.چککن که نت فریم ورک متناسب با پلتفرم (سیستم عاملت) نصب هست یا نه.

mirror
2011/12/21, 08:00
ببین داداش گلم ببین اشکالم از کجاست.
من اول بازی را نصب کردم بعد بدون هیچ کاری که انجام بدم یا چیزی را کرک کنم رفتم در ملتی پلیر را اجرا کردم بهد از چند لحظه در صفحه قبل از اینکه وارد بازی این ارور را میده
بعد کرک هایی که عرفان جان داد را ریختم همان قسمتی که بازی نصب بود بعد روی ملتی پلیر دابل کلیک کردم خودش را اپدیت کرد بعد از تمام شدن اپدیت این ارور را داد
اینم از جزئیات بازی که گفتی بگو بهم!!!

RoboTech
2011/12/21, 13:52
این ارورهایی که گفتی راحت قابل حل هست. فقط خوبه خوب کارایی که میگم رو انجام بده :
1. در خصوص ارور اول که عکسش رو گذاشتی : شما بعد از ریختن محتویات پوشه aiw-37a در محل نصب و اجرای فایل iw4sp.exe که مربوط میشه به سینگل پلیر مدام این ارور برای شما خواهد آمد. ( همین الانش واسه منم میاد البته فقط در سینگل پلیر ) ! شما احتمالا خواستی مولتی پلیر رو از طریق سینگل پلیر بازی باز کنی که این اشتباست. باید فقط فایل iw4mp.exe رو برای اولین بار که همه ی کارا رو کردی اجرا کنی و از دفه ی بعدیش باید فایل iw4mpOLD.exe رو اجرا کنی !
2. برنامه شروع به آپدیت میکنه ولی ارور میده : برای همه همین ارور رو میده ( حتی واسه خودم ) که شما باید آپدیت رو ببندین و طبق پست اول این تاپیک باید همه ی dlc ها رو ( هر 5 تا پارت ) دانلود کنید و در پوشه ای که در پست اول گفتم بریزین تا دیگه برنامه آپدیت نخواهد. البته بهتره فایل های زیر را در dlc ها پیدا کنید و به صورت جداگانه در پوشه dlc کپی کنید:
mp_abandon ، mp_abandon_load ، mp_compact ، mp_compact_load ،mp_complex ، mp_complex_load ، mp_crash ، mp_crash_load ، mp_fuel2 ، mp_fuel2_load ، mp_overgrown ، mp_overgrown_load ، mp_storm ، mp_storm_load ، mp_strike ، mp_strike_load ، mp_trailerpark ، mp_trailerpark_load ، mp_vacant ، mp_vacant_load
3. شما دفه ی اول باید iw4mp.exe رو اجرا کنید از دفه ی بعد iw4mpOLD.exe رو اجرا کنید.
4. اگر بازم نشد از محتویات داخل پوشه هایی که میگم عکس بگیرین تا مشکل رو بررسی کنم:
پوشه ی main در محل نصب ( تمام صفحه )
پوشه ی Zone در محل نصب
پوشه ی dlc واقع در پوشه Zone ( تمام صفحه )
مطمئنم یه جای کاری که شما کردی اشتباهه اگر عکس ها رو ببینم بهتون توضیح میدم.

joorabeban
2011/12/21, 14:09
ببین داداش گلم ببین اشکالم از کجاست.
من اول بازی را نصب کردم بعد بدون هیچ کاری که انجام بدم یا چیزی را کرک کنم رفتم در ملتی پلیر را اجرا کردم بهد از چند لحظه در صفحه قبل از اینکه وارد بازی این ارور را میده
بعد کرک هایی که عرفان جان داد را ریختم همان قسمتی که بازی نصب بود بعد روی ملتی پلیر دابل کلیک کردم خودش را اپدیت کرد بعد از تمام شدن اپدیت این ارور را داد
اینم از جزئیات بازی که گفتی بگو بهم!!!

بهترین راهش اینه که ویندوز بریزی و کل پوشه بازیتو یه جایی غیر از درایو سیستم عاملت اگه ویندوزه ببری.این رو از روی هوا نمیگم ها مطمئن باش سریع ترین راه همینه
بعد از نصب سیستم عامل ، نت فریم ورک متناسب با سیستم عاملت رو نصب کن همچنین سی ++ 2010
بازی قطعا بالا میاد.
بازم تاکید میکنم هیچ نرم افزاری به جز اونها نصب نکن حتا انتی ویروس.

اما اگه سرت میخواره که ور بری باهاش:

Add iw4mp.exe and iw4mp.dat to your Security software Exception list (antivirus/firewall)
Uninstall unwanted software, like Toolbars ( "Bandoo Toolbar", "Mediabar Toolbar" ) and ad-ware software.

Reinstall Microsoft .Net 3.5 Framework and Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable
get both from viewtopic.php?f=3&t=24
On Vista/7 you need to enable .Net Framework in Windows Features: [Only registered and activated users can see links]
Note: Windows 7 does not require .Net Framework 3.5 setup.
Remove file caches.xml and start the game to update and verify game files.
Make sure game is located in Program Files folder, having it on Desktop can cause problems.
Run game as Administrator on Vista/7.
Some security software can cause crash:

Make sure your are using latest version of your Anti-Virus software.
Make sure you have up-to-date detection list.
Add iw4mp.exe and iw4mp.dat and steam_api.dll to Antivirus exception list.
Follow this guide: [Only registered and activated users can see links]
if you use ZoneAlarm or Comodo, follow viewtopic.php?f=30&t=20604
If your Anti-virus has GamingMode ( or Gaming profile), activate it (Kaspersky, BitDefender).
Note for Avast! users - viewtopic.php?f=30&t=48149

Add game executables to DEP (Data Execution Prevention) list: viewtopic.php?f=30&t=89629

Remove system hooks (yes it is safe):

If you have a 32bit computer, download and run [Only registered and activated users can see links]
If you have a 64bit computer, download and run [Only registered and activated users can see links]

If those don't work (you get an error while applying the fixes), try the legacy way: Spoiler: Toggle

Use CCleaner to clean your registry.

Check this screenshot, if you do not understand.

Restart your computer.

This may be caused by a faulty sound card configuration, especially if you changed from a PCI card to an onboard one.

Open regedit (Start -> Run "regedit")

Find this directory: Code: Select allHKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32
Delete all duplicates for "aux" "midi" and "wave" keys, ie. their duplicates with numbers (aux1, aux2, etc.).

If you have 64-bit system, repeat it with this directory:
Code: Select allHKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32

Restart your computer.

Uninstall unwanted software, like Toolbars ( "Bandoo Toolbar", "Mediabar Toolbar" ) and ad-ware software.
Use SFC Scannow to Repair Protected Windows Files.

Make sure you have latest Service Pack for your Operating System.

mirror
2011/12/21, 20:43
خوب اقا عرفان این چیز هایی که گفتی را قرار دادم ببین !!![Only registered and activated users can see links]خوب یک چیز دیگه بچه ها اگه من نرم افزار Net Framework 3.5 را نصب نکنم باعث این ارور میشه ؟؟؟[Only registered and activated users can see links]

mirror
2011/12/21, 21:04
اقا اینم اطلاعاتی که عرفان جان از من خواست!!!

mirror
2011/12/21, 21:10
یک چیز دیگه بعد از اپدیت چرا این ارور را میده
میخوام بازی تک نفره هم انجام بده این پیغام را میده و دوباره میاد اول صفحه؟

RoboTech
2011/12/21, 21:39
شما اگر میخوای تک نفره بری مولتی و برنامه هاش رو بیخیال شو چون بعد کارایی که برای مولتی میکنی دیگه نمیتونی تک نفره بازی کنی !! یا باید مولتی بری یا تک نفره !!! تازه لزومی نداره دیگه تک نفره بری چون قبلا رفتی دیگه ! این ارور که برای تک نفره میده بخاطر برنامه هایی که توی پوشه ی بازیت ریختی !!
شما هر چی توی تاپیک و هر چی نظر توی بخش دانلود ویدئو هست رو بخون چون اونجا من تک تک سوالات دوستان رو جواب دادم. ببین مشکلت کجا بوده جوابش چیه؟
دوستان من هر چقدر سعی کردم نتونستم واسه ایشون رو درست کنم.... خواهشاً اونایی که تونستن آنلاین بازی کنن بیان بگن چکار کردن. من که خسته شدم

mirror
2011/12/21, 22:14
خوب خوب خوب داش عرفان.
به کمک شما و این پسره joorabebean تونستم اجراش کنم. .درنوشته های قبلی اقای joorabebean گفته بود که اگه سرت میخواره این کار ها را انجام بده من انجام دادم قسمت فایروال بازی را قرار دادم بعد یک فایل دیگه که شما اقا عرفان نگفتید!!!شاید برای بعضی از بچه ها بازی اجرا شه ولی برای کسانی که اجرا نمیشه باید این فایل را اجرا کنن تا بازی اجرا شود که اینم لینکش [Only registered and activated users can see links] .دست شما درد نکنه که به من کمک کردید.

joorabeban
2011/12/22, 01:52
خواهش
از طرف : این پسره
:199:

RoboTech
2011/12/22, 03:24
خدارو شکر که حل شد. فقط میخواستم بدونم ویندوز شما چی بود؟ چون این فایلی که شما گذاشتین برای رجیستری در ویندوز های 32 بیتی هست. من آموزشم رو در سیستم 64 بیتی درست کرده بودم شاید بخاطر این بوده که واسه شما ارور میداده !!! ویندوز شما 32 بیتیه؟

mirror
2011/12/22, 08:13
اره ویندوزم 32بینیه و xp ایست.خوب من چیکار کنم اسمت را خوب نخوندم برای همین نوشتم این پسره منظور بدی نداشتم شرمنده.
باز تشکر از همه دوستانی که منو کمک کردن!

joorabeban
2011/12/22, 20:36
Sajedn
بازیت رو اجرا کن و بنداز پایین
وقتی که کامل بازی لود بشه توی کنسول میزنه
error hello lsp 4
بعد از اونجا یه عکس بگیر بزار اینجا تا بهت بگم به چه علت بنت کردن دوست عزیز.نوع چیت زمان چیت و زمان از تحریم خارج شدنت رو هم بهت میگم.تا تو باشی نانی به کف آری و به غفلت چیت نزنی :)

mirror
2011/12/22, 20:48
من که نمیدونم میتونی عکسی از اون صفحه برای ما قرار بدی که بهتر بفهمیم؟:blink:

mirror
2011/12/22, 21:03
بچه ها تا حالا شده این ارور برای شما هم بیاد؟؟
اگه میاد برای چیه؟نوشته باید اپدیت شه این درسته؟

joorabeban
2011/12/22, 23:26
Mirror
بله.باید آپدیت کنی بازیتو تا به ورژن 304 برسه.

mirror
2011/12/23, 06:44
خوب چه جوری میشه اپدیت کرد؟؟؟؟

RoboTech
2011/12/23, 11:33
اینم لینک دانلود اون فایلی محمد جان توی نظرات لازم داشتن:
لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])

joorabeban
2011/12/23, 12:59
خوب چه جوری میشه اپدیت کرد؟؟؟؟

توی امضا من هست چگونگی اپ دیت کردنش.اگه با ای پی ایران بازت به روز نمیشه از ای پی یه کشور دیگه استفاده کن.

mirror
2011/12/23, 20:45
دمت گرم داداش یک سوال دیگه گفتی یک سرور ایرانی قرار دادی عکسش را هم قرار داده بودی در همین تایپیک!!!ولی چرا اسم اون سرور نیست من هرچی میچرخم پیدا نمیکنم.اگه میشه چند روم ایرانی بهم بگو که من برم اونجا بازی کنم!!با تشکر از عرفان جان.

joorabeban
2011/12/23, 22:35
دمت گرم داداش یک سوال دیگه گفتی یک سرور ایرانی قرار دادی عکسش را هم قرار داده بودی در همین تایپیک!!!ولی چرا اسم اون سرور نیست من هرچی میچرخم پیدا نمیکنم.اگه میشه چند روم ایرانی بهم بگو که من برم اونجا بازی کنم!!با تشکر از عرفان جان.

به علت عدم استقبال و کیفیت بالای خدمات توی ایران (که دم به دقیقه سرویس ها غیر قابل دست رس میشه) سرور رو داون کردم.و فعلا نیست سرور ایرانی کسی نتونسته بزنه
توانش رو ندارن
شاید با این جملات ترغیب بشن بزنن
اما مشکل به اینجا ختم نمیشه،کلا توی سرور های خارجی ببین میتونی بری شما؟ ارور کانکتینگ تو التر و اپ دیت و فچینگ پلی یست حوصله آدم رو سر میبره و خسته کننده میشه...

RoboTech
2011/12/23, 22:44
آینه ی عزیز ( Mirror ) :d ، سرور ایرانی زیاده حالا چرا شما میخوای بری همون سروری که گفته شد؟ من خودم شبا معمولاً بین ساعت 7 تا 10 شب توی سرور Tribe Of God یا King MW2 بازی میکنم ( هر شب ) ! و سرورای خوبی هم هستن ! فقط این دو سور Teamdeath match هست و 6 تا دیگه سرور داریم با اسم های دیگه ! شما میتونی در سرور لیست بعد از رفرش کردن روی پینگ واقع در سمت بالا راست کلیک کنی تا سرور ها رو بر حسب پینگ کم مرتب کنه که متوسط پینگ برای سرور های ایرانی 90 است و پینگ های زیر 100 سرورای ایرانی هستن ( البته دو تا دیگه سرور ایرانی هست که پینگ بالای 100 دارن )، که میتونی در اون سرورا بازی کنی و لذت ببری ! اسم منم توی بازی ErfanCommander هست ! خوشحال میشم بدونم اسم شما توی بازی چیه؟

joorabeban
2011/12/24, 01:38
بحث سرور M2 هست نه سرور معمولی :199:

mirror
2011/12/28, 13:22
خوب اقا عرفان اسم من تو سرورها mirror هست خوشحال میشم شما را بکشم!!!!!کسی دیگه هست که دوست داره بمیره؟؟؟

mirror
2011/12/28, 14:00
اقا عرفان میخواستم یک سوالی بکنم!! ببین وقتی که روی بازی MW2 دابل کلیک میکنم منوی بازی اجرا میشه که سه تا عکس هست!!! یکی که تک نفره که هیچی، یکی دیگه که هم ملتی پلیره اینم که هیچی، یکی دیگه هم هست که به صورت زمانی میشه بازی کرد من سوالم روی همین سومیه عکسش را هم قرار دادم ، که چه جوری میشه دو نفره بازی کرد نوشته دو نفره ولی نمیدنم چه جوری میشه؟

RoboTech
2011/12/28, 17:40
یه سری قسمت هاش رو میشه 2 نفره رفت ولی راستش من بلد نیستم. البته یه راهی واسه آنلاین بازی کردن این قسمت برای mw3 اومده که بعد از تست روی سایت قرار میدم.

ADU_Tank
2012/01/03, 20:58
سلام عرفان جان.
همون اول که آموزشش تازه اومده بود همه رو دانلود کردم و تمامی کارارو به ترتیب انجام دادم اما تا سر اون آپدیت که خودش انجام میده!چرا؟چون اینترنت ما 256 هست اما آپدیت خیلی زمان برد و تا وسطا رفت و دیگه نرفت یعنی هنگ کرد چند بار دیگه هم دوباره انجام دادم هر کاری به ذهنم میرسید رو کردم اما فایده ای نداشت.الان باید چیکار کنم؟یعنی اینقدر سر این اعصابم خورد شده بود که هرچی بازی داشتمو زدم پاک کردم!بعد از چند مدت هم که همین الان باشه دوباره میخوام برم یعنی همه اون فایلهارو دوباره دانلود کنم و...ولی یادم افتاد که سر آپدیتش گیر میکرد.حالا باید چیکار کنم؟منتظر جوابم چون میدونم که تو میتونی جواب هر سوالی رو دربیاری و بهم کمک کنی.اگر کمک کنی واقعا به اندازه ی یه دنیا برام کار کردی.ممنونتم...

RoboTech
2012/01/03, 22:34
یه ویدئوی فیکس دیگه درست کردم که زیر ویدئوی قبلیست ! اونم دانلود کنید و بجای آپدیت از dlc هایی که در ویدئو توضیح دادم استفاده کنید.

Ali_HipHop
2012/01/05, 10:19
برای آنلاین بازی کردن سرعت اینترنت بالایی می خواد؟مثلا 256 خوبه؟
آنلاین بازی کردن خیلی از شارژ ماهیانه کم می کنه؟

RoboTech
2012/01/05, 14:43
سرعتت خوبه ولی مهم پینگه که معمولا پینگت در بازی با ایرانیا مشکلی نخواهد داشت !
هر 3-4 ساعت بازی 100 مگ حجم کم میکنه !

joorabeban
2012/01/07, 07:28
آموزش آنلاین (آلتر اوپس) Alterops نسخه کرک شده Black ops

ویرایش توسط ناظم انجمن : قرار دادن تبلیغ سایتهای دیگه در انجمن ممنوع هستش لطفا رعایت کنید

Mehdi7543
2012/01/09, 01:25
سلام خدمت همه دوستان امروز آموزش بازي Call Of Duty MW2 بصورت آنلاين رو براتن قرار ميدم.
اول، اين ويدئو آموزشي رو تماشا کنيد ( به زبان فارسي ) :
لينک دانلود ([Only registered and activated users can see links])
دوم، دانلود برنامه aIW-37a برای آنلاین بازی کردن و کپی کردن محتویات آن در محل نصب بازی:
لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links]) ( برنامه بصورت فشرده است. اول با winRAR یا winZip از حالت فشرده در بیارید )
سوم، دو فایل زیر را دانلود و در محل نصب بازی، پوشه ی main کپی کنید و روی بقیه فایل ها بریزید:
IW-22 ([Only registered and activated users can see links])و IW-23 ([Only registered and activated users can see links]) با حجم 145 مگ و 125 مگ ( لینک غیر مستقیم )
چهارم، دو فایل زیر را که برای مایکرو سافت است را دانلود و نصب کنید:
لینک دانلود vcredist_x86.exe ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود dotnetfx35setup.exe ([Only registered and activated users can see links])

پنجم، در محل نصب بازی alterIWnet_configure را اجرا کنید و اسم اکانتی که در بازی دارید را بنویسید و Save کنید.
ششم، فایل iw4mp را اجرا کرده و کمی صبر کنید....... اگه برنامه آپدیت خواست حتماً انجام بدین ( در کمتر از 3-5 دقیقه تموم میشه ) !
هفتم، بعد از آپدیت از شما تعهدی میخواد که شما فقط باید متن زیر رو کپی و در محل تعهد کپی کنید. ( یادتون نره حتی از یه نقطه هم دریغ نکنید ! )
متن تعهد یا قسم:
I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure I do not cheat
بعد از دادن این تعهد بازی اجرا میشود.
اول ویدئو را ببینید، بعداً مراحل رو به ترتیب انجام دهید بعد سوالی بود در خدمتم.
دانلود 5 پارت از DLC های بازی: شما با دانلود این فایل ها و خارج کردن آنها از حالت فشرده باید در پوشه ی zone\dlc واقع در محل نصب کپی کنید. آدرس مثالی : E:\Games\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\dlc
لینک دانلود پارت 1 ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود پارت 2 ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود پارت 3 ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود پارت 4 ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود پارت 5 ([Only registered and activated users can see links])

سلام داش عرفان من عین این مطلبو تو وبلاگم زدم از سایتتونم تشکر کردم...

SGT-Amir
2012/01/11, 22:42
ویرایش توسط ناظم انجمن : لطفا قوانین رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید

RoboTech
2012/01/11, 22:58
بقیش مهم نیست ! ایرانیا فقط با اینا بازی میکنن ! با خارجکیها هم که نمیشه بازی کرد.

*GHOST*
2012/01/12, 00:45
سلام
برای من این ارورو میده

Mehdi7543
2012/01/12, 12:15
سلام داش عرفان آقا یادته دیشب باهات بازی کردم بازیم هیچ مشکلی نداشت الان هرچی توی سرور لیست رفرش میزنم اسم هیچ سروری نمیاد . کامپیوترم رو رستارت کردم بازم نشد .از کرک مولتی پلیر اونیکه الد نیست عادیه هم استفاده کردم بازم نشد لطفا کمکم کنید .......

RoboTech
2012/01/12, 14:24
سه تا دلیل داره که شما تند تند رفرش لیست رو میزنی یا در اون زمان ( بازه زمانی ) پینگ شما بالا رفته یا مشکلی از جانب شرکت اینترنتت در فوروارد کردن پینگ بوجود اومده و نمیتونه سرورها رو بیاره !
در رفرش کردن صبور باشید..... میتونید رفرش رو بزنید بعد وارد Create Class بشین و کاراتون رو انجام بدین تا خودش سرورا رو پیدا کنه ! لزومی نداره بعد از رفرش زدن در سرور لیست بمانید... !
راستی مهدی جان شما از هک لول استفاده کردی؟ اینجوری که حال نمیده ! قشنگیش به اینه که خودت با دستای خودت به لول 70 برسی نه با هک !!!!

Mehdi7543
2012/01/12, 14:41
سه تا دلیل داره که شما تند تند رفرش لیست رو میزنی یا در اون زمان ( بازه زمانی ) پینگ شما بالا رفته یا مشکلی از جانب شرکت اینترنتت در فوروارد کردن پینگ بوجود اومده و نمیتونه سرورها رو بیاره !
در رفرش کردن صبور باشید..... میتونید رفرش رو بزنید بعد وارد Create Class بشین و کاراتون رو انجام بدین تا خودش سرورا رو پیدا کنه ! لزومی نداره بعد از رفرش زدن در سرور لیست بمانید... !
راستی مهدی جان شما از هک لول استفاده کردی؟ اینجوری که حال نمیده ! قشنگیش به اینه که خودت با دستای خودت به لول 70 برسی نه با هک !!!!
ممنون از جوابت ولی من همون لحظه رفتم کال اف دیوتی 4 بازی کردن پینگم عالی بود
آخه بدون هک تا بیای اسلحه ها رو باز کنی حالت گرفته میشه :دی

*GHOST*
2012/01/12, 15:25

داداش جواب مارو نمیدی.این ارورش چیه.
من بازیو خریدم و توش dlc ها بود و نوشته بود با مولتی پلیر
ووقتی iw4mpرو میزنم از من آپدیت نمی خواد و یکسره میره تو بازی و این ارورو میده .من باید چیو دانلود کنم؟

RoboTech
2012/01/12, 16:37
شما یه بار دیگه ویدئو رو ببین.... باید iw4mp رو برای بار اول اجرا کنی و از دفه های بعدی iw4mp OLD رو اجرا کنی ! شما از سینگل پلیر وارد بازی شدی که این ارور میاد ! از مولتی پلیر وارد شو ! این ارور واسه منم میاد اگه از سینگل وارد بشم.

Z3R0
2012/01/13, 00:08
آقـ عرفان راست می گه،هر موقعه خواستی وارد بازی بشی (سینگل پلیر) باید نتت رو قطع کنی،هیچ وقت هم از Sp وارد MP نشو.

ArlonBenJaMiN
2012/01/14, 21:14
عرفان جون تو این dlc یه فایل دیگه هم هست به نام alter و main این هارو چیکار کنم.

RoboTech
2012/01/14, 22:03
ولشون کن فقط dlc رو عشقست. :10:

ArlonBenJaMiN
2012/01/14, 22:22
راستی میخوام قسمرو بزنم اکی نمیشه

ArlonBenJaMiN
2012/01/14, 22:23
UPDAITING ALTER IWENR
چیه

*GHOST*
2012/01/15, 17:19

ووقتی iw4mpرو میزنم از من آپدیت نمی خواد و یکسره میره تو بازی و این ارورو میده .من باید چیو دانلود کنم؟

آقا این مشکل حل شد ولی وقتی play رو میزنم .میگه باید به استیم وصل بشی ؟؟؟؟؟؟؟

RoboTech
2012/01/15, 19:55
لازم نیست !!!! ارورت چیه ؟ من چه با استیم برم چه نرم وارد میشه !

ArlonBenJaMiN
2012/01/15, 20:00
دستت در نکنه مشکل حل شد :D

joorabeban
2012/01/17, 04:45

خب این بنده خدا شاید خواست کو اپ سینگل پلیر 2 نفره با اینترنت بازی کنه؟ اونوقت چی؟
برادر اطلاعات غلز نده خب به این بنده خدا
برو اینجا
.... ویرایش توسط ناظم انجمن : تبلیغ سایتهای دیگه داخل فروم ممنوعه لطفا رعایت کنید

joorabeban
2012/01/17, 04:48
آقا این مشکل حل شد ولی وقتی play رو میزنم .میگه باید به استیم وصل بشی ؟؟؟؟؟؟؟

عزیز یه عکس از کاور دی وی دی که خریدی میزاری؟
میخوام ببینم این شرکت های قارچی تکثیر سی دی ایران به اینم رهم نکردن؟
اون موقع که اولاش بود و هیچکی بلد نبود چه کنه با مصیبت به هم وصل میشدیم بازی میکردیم الان ماشالا تکثیر سی دی ها کارشون گرفته :78:

اون پست قبلی هم برای ارور سینگل پلیره اگه این ارور رو در مولتی پلیر داری بازیت به روز نیست.آپ دیتش کن.

*GHOST*
2012/01/18, 12:44
عزیز یه عکس از کاور دی وی دی که خریدی میزاری؟
میخوام ببینم این شرکت های قارچی تکثیر سی دی ایران به اینم رهم نکردن؟
اون موقع که اولاش بود و هیچکی بلد نبود چه کنه با مصیبت به هم وصل میشدیم بازی میکردیم الان ماشالا تکثیر سی دی ها کارشون گرفته :78:

اون پست قبلی هم برای ارور سینگل پلیره اگه این ارور رو در مولتی پلیر داری بازیت به روز نیست.آپ دیتش کن.

شرکت تیرگان تو گوگل سرچ کن سایتش میاد.برو تو سایتش لیست تمام بازیاش هست
mw2 هم عکسش هست

---------------------
پس من باید بازیو آپدیت کنم.؟؟؟؟

wowtak.com
2012/01/18, 21:02
مرسی خیلی ممنون جالب بود

atsoo_music
2012/01/18, 22:42
اقا عرفان جونه بچت این لینک دانلود با کیفیت بالا رو تو اپارات اپلود کن
دعات می کنم

RoboTech
2012/01/18, 23:53
بچه ندارم.
توی صفحه اصلی بالاترین کیفیت وجود داره ! 19 مگ HQ

O M I D
2012/01/20, 00:09
آقا سلام
من میخوام mw2رو آنلاین بازی کنم همه ی کارهایی رو که آقا عرفان گفتن من انجام دادم ولی وقتی میخوام iw4mp.exe رو اجرا کنم با ارور زیر مواجه میشم در ضمن ویدیو ی دوم رو هم دیدم و یک بار هم همه ی مراحل رو از اول انجام دادم ولی بازم ...
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

یعنی کسی تو این فروم نیست مشکل ما رو حل کنه ؟؟؟؟!!!!????

O M I D
2012/01/20, 19:33
آقا ترخدا یه کمکی بکنید

atsoo_music
2012/01/20, 22:14
داش عرفان این ویدیو اولی لینک دانلود با کیفیت بالاش واسه 4 shared هست
اصلا به درد نمیخوره
با سرعت 10 تا 18 دانلود می کنه ولی این های که تو اپارات هست با سرعت 200
اگه میتونی واسمون تو اپارات اپ کن

RoboTech
2012/01/21, 03:15
دوست عزیز پس چرا من کلیک میکنم یه ضرب دانلود میاد؟ توی سرور اصلی سایت آپلود شده و با سرعت بالا میره ! در ضمن همه ی ویدئو های من توی اپارات هست فقط سرچ کنید.

RoboTech
2012/01/21, 03:16
یعنی کسی تو این فروم نیست مشکل ما رو حل کنه ؟؟؟؟!!!!????

هر چی که هست به اینترنته نه به بازیت چون ارورش واسه اینترنته !

mirror
2012/01/21, 09:43
آقا ترخدا یه کمکی بکنید

دوست عزیز این کار هایی که میگم را انجام بده.
اول مثل این عکس باید نتفروم ورک 3.5 باید کامل تیک خورده باشه

دوم اگه ویندوزت 32 بیتیه این را فعال کن
اگر هم 64 بیتیه این را فعال کن

در ضمن اگه این ها نشد بهم بگو تا بهت یک کرک بدم.اگه اینا نشد اون کرکه حتما کار میکنه!!!!!:wall:

mirror
2012/01/21, 11:42
یک چیز دیگه اقا عرفان راست میگه احتمال هم داره واسه سرعت اینترنتت باشه.در هنگام اجرای بازیث دانلود نمیکنی؟

*GHOST*
2012/01/21, 13:35
من برنامه رو آپدیت کردم و از من قسم نخواست و وقتی روی iw4 old کلیک میکنم این ارورو میده

وaimw2 این جوری آپدیت شد

mirror
2012/01/21, 15:25
اولین ارور اینه که باید برنامه های جانبی را نصب کنی مثل نتفروم ورک 3.5 و 4 یک احتمال دیگه هست که کرکت معتبر نیست.
دومین ارور که باید روی فایل راست کلیک کنی بعدrun adminstrator را اجرا کنی.
سومی هم الکی داری دانلود میکنی چون هیچ تاثیری رو بازی نداره فقط از حجم اینترنتت را کنم میکنی!
اوایل برای من هم اروری که تو عکس اول قرار داری نشان میداد بعد از اینکه کرک را عوض کردم درست شد.کرک را عوض کنی درست میشه

*GHOST*
2012/01/21, 16:04
این نرم افزارdotnetfx35setup چیه ؟هرکار میکنم نصب نمیشه.
یه کرک خوب سراغ داری دمت گرم لینکشو بده.
اصلا از من قسم نمخواد؟چرا؟

*GHOST*
2012/01/21, 16:06
من microsoft NET Framework 4.0.30319.1 Final رو سیستمم نصبه
این ارورو

راست کلیکم کردم و با ادمینستور اجرا کردم باز اومد .واگر رور اولی کلیک کنم این میشه:

واگر روی دومی کلیک کنم ارور اولیو میده.
من چیکار کنم ؟بازیو با ید حذف کنم و کرک جدید یه بار دیگه از نو بریزم؟

RoboTech
2012/01/21, 16:13
اون فایله نصب نمیشه ! ایراد داره و لازمم نیست نصبش کنید. شما الان میتونی بازی کنی؟ بدون دادن تعهد؟

RoboTech
2012/01/21, 16:15
همون وقت که واست دوتا گزینه اومد باید پایینی رو میزدی ! همون OLD رو باید میزدی !

*GHOST*
2012/01/21, 17:02
oldo میزنم این ارورو میده

وبعد

تو بازی نمیره واز من تهد نمی خواد

RoboTech
2012/01/21, 18:43
DLC ها رو ریختی؟ OLD رو قبل از آپدیت باید میزدی !

*GHOST*
2012/01/21, 21:58
آره. دیب ال سی ها رو ریختم 20 تا فایله.
قبل از آپدیت old وجود نداشت وقتی رور iwm4mp کلیک کردم آپیدت شد و یه فایل oldبه وجود آورد

RoboTech
2012/01/21, 22:15
شما نباید بازی رو به ورژن Demo آپدیت میکردید ! نه اینکه نشه بازی کرد ولی من از این راه بلد نیستم و تا الان هم از OLD استفاده میکنم.

ArlonBenJaMiN
2012/01/21, 22:22
شما نباید بازی رو به ورژن Demo آپدیت میکردید ! نه اینکه نشه بازی کرد ولی من از این راه بلد نیستم و تا الان هم از OLD استفاده میکنم.

عرفان جون من از همون راهی که گفتی رفتم بعد به وژن demo هم آپدیت کردم الانم درست درست:133:

atsoo_music
2012/01/22, 11:31
دوست عزیز پس چرا من کلیک میکنم یه ضرب دانلود میاد؟ توی سرور اصلی سایت آپلود شده و با سرعت بالا میره ! در ضمن همه ی ویدئو های من توی اپارات هست فقط سرچ کنید.
داش عرفان اگه میشه همون لینک دانلودی که واست میاد واسه من بفرستش
من رفتم تو اپارات ولی فقط همون کیفیت پایینه رو پیدا کردم
مرسی

RoboTech
2012/01/22, 13:40
بفرمایید :

کیفیت HQ از صفحه اصلی سایت ([Only registered and activated users can see links])

atsoo_music
2012/01/22, 14:40
بفرمایید :

کیفیت HQ از صفحه اصلی سایت ([Only registered and activated users can see links])
داداش دستت درد نکنه ولی این که فیکسش هست
من فیکسش رو دارم
اون اصلی اولی رو ندارم
بازم ممنون از توجهتون

*GHOST*
2012/01/22, 14:52
من هرکاری که گفتین کردم.نمیدونم به demo آپدیت کردم یا نه.خواهش میکنم راهنماییم کنید.

ArlonBenJaMiN
2012/01/22, 15:28
من هرکاری که گفتین کردم.نمیدونم به demo آپدیت کردم یا نه.خواهش میکنم راهنماییم کنید.

به demo آپدیت کن من به demo آپدیت کردم ، الانم دارم آنلاین بازی میکنمش:133:

*GHOST*
2012/01/22, 15:33
کردم و وقتی فایل iw4m رو که بعد از آپدیت بهم داد رو اجرا میکنم ازم یوز و پسورد می خواد و نمیدونم چیو باید بزنم .ومیگه یوز و پسورد اشتباه است

ArlonBenJaMiN
2012/01/22, 15:39
برای منم اینطوری شد اما وقتی iw4mp old را زدم ازم تعهد خواست و وقتی تعهد وارد کردم وارد بازی شدم.:133:

ArlonBenJaMiN
2012/01/22, 15:51
شاید مشکل از کرک کرکی که من دانلود کردم IW4MPو IW4MPOLD را تو خودش داشت و دیگه نیاز به آ پدیت نداشت

*GHOST*
2012/01/22, 15:57
بازم oldo میزنم اون ارورو میده.
کرک من Oldo نداشت .اگه تمکان داره لینک کرکتو بده منم دان کنم.یا آپلودش کن

ArlonBenJaMiN
2012/01/22, 16:08
بفرمایید :
اینم لینک دانلود aIW-37a_10802 ([Only registered and activated users can see links])

*GHOST*
2012/01/22, 16:34
بازم همون ارورو میده
احتمالامشکل از نرم افزار های جانبی
من از Microsoft NET Framework 4.0.30319.1 Final هستفاده میکنم با c++ 2005 و 2008 و 2010
اینترنتمم 128 هستش

ArlonBenJaMiN
2012/01/22, 16:37
حد اقل باید 256 باشه
فکر کنم مشکل از اینترنت

*GHOST*
2012/01/22, 16:48
من با این اینترنت mw3آنلاین بازی کردم .

ArlonBenJaMiN
2012/01/22, 16:53
آپدیتت کاملن پر شد یا تا نصفه پر شد
آخه دوست منم سرعتش پایین بود وسط آپدیت هی ارور میداد. و نمیتونست بازی کنه!

*GHOST*
2012/01/23, 14:07
ki..نه.هم آپدیت alterپر شد و هم آپدیت demo

*GHOST*
2012/01/24, 11:24
آقا کسی نیست کمکم کنههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
ما که پیر شدیم

ArlonBenJaMiN
2012/01/28, 20:12
یه چیز جالب دیگه شما لازم نیست تو بازی 3 ساعت دنبال سرور ایرانی بگردید می تونید تو این سایت ([Only registered and activated users can see links])سرور های ایرانیو پیدا کنید.:D

joorabeban
2012/01/30, 21:26
ویرایش توسط ناظم انجمن : رعایت نکردن بند 4 قوانین انجمن

mirror
2012/02/01, 19:57
داداش من دارم به همه میگم این فایل را اجرا کن بعد روی ok کلیک کن بعد بازی اجرا میشه!!!!!

payam_sts
2012/02/02, 01:18
سلام دوستان من مو به مو انجام دادم و آنلاین بازی کردم ولی یه مشکل دارم منم می خوام سرور بسازم ولی نمیشه میگه nat is strick اینم بگم من گیم نت دارم و اینترنت از سرور میاد ابته nat مودم هم تنظیم کردم نشد کسی می تون بگه چه چورت هایی باید اد کنم و آی پی سرور چیه؟

hadiata
2012/02/02, 14:31
سلام دوستان
من در اجرای بازی و پیدا کردن سرور ها مشکلی ندارم.ولی تو هر سروری که می رم بعد از حدودا 10 ثانیه پینگم میره رو 999 و بازی به عبارتی گیر می کنه و بعد از 20 ثانیه از سرور می اد بیرون
لطفا مشکلم رو حل کنید دارم دیوامه میشم
اینترنتم هم 512 هستش.
با تشکر

Z3R0
2012/02/02, 14:34
وقتی که داری بازی می کنی،دانلود هم می کنی؟؟؟؟

pouya-16
2012/02/02, 18:40
سلام.ببخشید من مشکل دارم واسه انلاین بازی کردن وقتی IW4MPکلیک میکنم دو تا گزینه واسه اپلود میاد من اولی رو میزنم اپلود میکنم بعد از اپلود یوزر پسورد میخواد دومی رو اپلود میکنم بعد از اپلود این ارور میاد
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]یکی) یکی بگه چیکار کنم ؟منتظرم یکی جواب بده توروخدا جواب بدین

Z3R0
2012/02/02, 18:43
لینک عکسی که دادی خرابه

pouya-16
2012/02/02, 18:44

Z3R0
2012/02/02, 18:46
لینک صحیح:[Only registered and activated users can see links]

شاید به دلایل زیر باشد:

1- کمبود فایل بازی

2- آپدیت

pouya-16
2012/02/02, 18:49
اپدیتش که کردم:20::wall:کلی نشستم dlc دانلود کردم اعصابم ریخته بهم یکی نیست بدونه مشکل اصلی رو؟

farid-1376
2012/02/02, 18:59
این ارور مربوط به اینه که مشکل داره و نمیتونه درست به آلتر وصل شه!
یه بار دیگه نصب کن!( DVD رو بذار تو بعد Remove بعد برو اونجایی که بازی نصبه پوشه ی بازی رو Delete کن بعد نصب کن دویاره)

pouya-16
2012/02/02, 19:04
یه بار همین کارو کردم دوباره همین ارور داد دیگه راه حلی نیست دارم دیوونه میشم صبح تا حالا دارم dlcدان میکنم بدختی:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

pouya-16
2012/02/02, 19:11
اینم عکس اپلود demo بعد از اپلودش گزینه iw4mp میزنم این میاد

یه چیز دیگه ماله من 3تا دی وی دی هست dvdنقره ایی

farid-1376
2012/02/02, 19:16
شاید کامل نیس! ماله من 4 DVD !! یکی دیگه بخر چه نقره ای چه بنفش!

pouya-16
2012/02/02, 19:18
ماله شما هیچ ارور یا مشکلی نداشته تا برم 4DVD بخرم~x(

hadiata
2012/02/02, 19:34
آقا کسی نیست جواب ما رو بده!!!(پست 140) کمک کمک کمک
:wall:~x(

farid-1376
2012/02/02, 19:36
من این ارور وقتی که به اینترنت وصل نبودم میداد! یه بار هم IW21 و IW22 رو نریخته بودم این ارور رو داد!
امروز کلن آلتر قاطی کرده فردا امتحان کن اگه نشد بخر

farid-1376
2012/02/02, 19:53
سلام دوستان
من در اجرای بازی و پیدا کردن سرور ها مشکلی ندارم.ولی تو هر سروری که می رم بعد از حدودا 10 ثانیه پینگم میره رو 999 و بازی به عبارتی گیر می کنه و بعد از 20 ثانیه از سرور می اد بیرون
لطفا مشکلم رو حل کنید دارم دیوامه میشم
اینترنتم هم 512 هستش.
با تشکر
مشکل از شرکتته! بازی مشکل نداره

شما امروز اونی بودی که میخواستی بیای سرور بلک!؟

hadiata
2012/02/02, 20:03
مشکل از شرکتته! بازی مشکل نداره

شما امروز اونی بودی که میخواستی بیای سرور بلک!؟
والا من اسم شما رو یادم نمیاد من امروز تو این سرور ها خیلی اینور اونور رفتم ولی بعدش پینگ میره رو 999 و الی آخر
شما مطمئنی که مشکل از شرکنه؟
من فقط می تونم یه مپ رو درست بازی کنم اونم مپ RUST هستش!!!

Z3R0
2012/02/03, 17:24
وووواااا.بابا mw3 آنلاین رایگان اومد برید حالشو ببرید.انقدر سراغ mw2 نرید.

RoboTech
2012/02/03, 17:43
تا بحال همچین مشکلی واسه کسی پیش نیومده ! چی بگم؟

Z3R0
2012/02/03, 17:46
ببین صفحه سیاه می شه؟

amingh
2012/02/16, 11:46
با سلام ...چرا قسم باز نمیشه ؟؟/ لینک اوکی فعال نمیشه عکسو ببین عرفان جان

ArlonBenJaMiN
2012/02/16, 14:07
با سلام ...چرا قسم باز نمیشه ؟؟/ لینک اوکی فعال نمیشه عکسو ببین عرفان جان

یه نقطه بذار آخرش درست میشه.

security!!!
2012/02/28, 00:33
سلام وخسته نباشید
اقا عرفان واقعا خیلی حال کردم من دیشب با این سایت اشنا شدم واقعا دمتون گرم
براتون ارزوی موفقیت بیشتر میکنم

security!!!
2012/02/28, 17:39
عرفان جان اگه این بازی انلاین نشد کلتو میکنم:167:2گیگ از 4 گیگ ماهانم مصرف شد به خاطر این بازی

Mehdi7543
2012/02/28, 19:58
عرفان جان اگه این بازی انلاین نشد کلتو میکنم:167:2گیگ از 4 گیگ ماهانم مصرف شد به خاطر این بازی

میشه دادا نگران نباش...

security!!!
2012/02/29, 01:37
پس از تلاش های بی وقفه با سر خوردم تو دیوار:wall: وقتی می خوام وارد بازی بشم یه ارور میاد بد که اوکی میکنم میره تو بازی و رو پلی انلاین که میزنم connecting to iwnet.... و همینتور میمونه ابنم لینک ارور [Only registered and activated users can see links]
تورو خدا زود تر جواب بدین از دیروز تا الان تو کف موندم:smilie (19):

RoboTech
2012/02/29, 04:13
به احتمال زیاد تانگلت باز بوده که این ارور رو داده ! از نوشتش معلومه !

saied_shd
2012/02/29, 06:11
سلام
من تا دیروز راحت بازی میکردم ولی امروز این ارورو میده:
could not connect to the configured server(server.alteriw.net(
ممکنه کمکم کنید؟

security!!!
2012/02/29, 06:24
من ویندوز رو ریست کردم اما فایده نداشت همون ارور رو میده
ماله alterIWnet نیست؟ اخه میره تو بازی همینتور میزنه connectiong to IWnet...

security!!!
2012/02/29, 06:33
[Only registered and activated users can see links] این ارور هم میده:20:

saied_shd
2012/02/29, 07:29
مشکله من حل شد ، الان رفتم سایت alteriw.net اعلام کرده که فعلا سرویس هایnw1 وmw2 در دسترس نیست

saied_shd
2012/02/29, 07:30
مشکل از سرور ای خود alteriwnet هست و اعلام کرده به زودی وصل میشه

mehrdadyazdani
2012/02/29, 09:01
من مدتی هست که این ارور رو میده .عکس گرفتم گذاشتم .می تونین کمکم کنین؟[Only registered and activated users can see links]

saied_shd
2012/02/29, 20:16
سرورها دوباره وصل شدن ، الن اوکی میشه بازی کرد

security!!!
2012/02/29, 20:32
سلام
من رفتم توی بازی اما هیچ سروری برام نمیاد
چکار باید کنم

mehrdadyazdani
2012/02/29, 20:42
من مدتی هست که این ارور رو میده .عکس گرفتم گذاشتم .می تونین کمکم کنین؟[Only registered and activated users can see links]

security!!!
2012/02/29, 21:04
اول که وارد بازی میشم این ارور رو میده

security!!!
2012/03/01, 09:41
چرا کسی جواب نمیده:12:

rezakombat
2012/03/01, 16:11
اگر تو سوال پرسيدن. عجله داريد به كساني كه در اين كار تخصص دارند پيام خصوصي بدهيد
چون تاپيك و بازي قديمي است كمتر كسي اشنايي دارد

saied_shd
2012/03/04, 04:43
سلام
من امروز وارد بازی شدم یه پیغام برام اومد که بن شدم ، کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد؟

Erfan133
2012/03/15, 22:46
سلام. IW-23 دانلود نمیشه

Captain MacTavis
2012/03/17, 03:12
با سلام و خسته نباشید. دوست عزیز بنده فایل mw 22 و mw 23 را می خواهم دانلود کنم صفحه موجود شما فیلتر می باشد و با پیغام تارنمای اینترنت رو به رو می شوم. اگر نسخه ی دانلود بدون فیلتر دارید معرفی کنید یا اگر این فایل دانلود شما منبع کامل و درست دارد به ما معرفی کنید. با تشکر از شما - Captain Mac Tavish

ArlonBenJaMiN
2012/03/17, 03:17
IW22 لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])

IW23 لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])

Captain MacTavis
2012/03/17, 03:53
با سلام دوباره
متشکرم از شما دوست عزیز ( hoomanspv ) از راهنمایی سریعتان
بنده فایل iw 22 را دانلود کردم و رفتم سراغ فایل iw 23 .
در فایل iw 23 لینک کمکی 4shared که قرار دادید سایت این پیغام را می دهد:
The file link that you requested is not valid

که به معنی این لینک فایل شما معتبر نیست.
با تشکر از شما - Captain Mac Tavish

ArlonBenJaMiN
2012/03/17, 06:45
اینم لینک سالم iw23 ([Only registered and activated users can see links])

hadiata
2012/03/19, 03:55
سلام دوستان
من تا می روم تو مپ RUST فوری منو kick می کنند
علت چی هست؟

sajedn
2012/03/19, 03:57
سلام دوستان
من تا می روم تو مپ RUST فوری منو kick می کنند
علت چی هست؟
خوب حتما میخوان تنهایی بازی کنن یا این که از cheat تو اون سرور استفاده کدید و بن شدید.

mirror
2012/03/19, 03:58
خوب معلومه ادمین کیکت میکنه

nimakarimi95
2012/03/19, 05:46
سلام من مو قعی که باید قسم بخورم ارور رو میده و به

zone/english/patch.if

گیر میده

کمک کنید !!!!

Captain MacTavis
2012/03/19, 05:56
سلام.
معذرت می خواهم این فایل های DLC چیست و چه کاربردی دارد؟
با تشکر - Captain MacTavish

nimakarimi95
2012/03/19, 06:33
کسی نیست کمک کنه
؟؟؟

Captain MacTavis
2012/03/19, 07:03
با سلام دوباره به دوست عزیز
ضمن خسته نباشید به شما خوب برم سراغ اصل مطلب دوست عزیز فایل های DLC فیلتر هستند لطفا لینک بدو فیلترینگ یا فیلتر قرار دهید.
یا اگر منبعی کامل و درست است به ما راهنمایی کنید.

Captain MacTavis
2012/03/19, 07:06
آقا فایل های دی ال سی فیلتر هستند لطفا لینک بدون فیلتر قرار دهید.:78:

Captain MacTavis
2012/03/19, 07:11
آقا فایل های دی ال سی فیلتر هستند لطفا لینک بدون فیلتر قرار دهید.:78:

ArlonBenJaMiN
2012/03/19, 07:28
DLC
دانلود لینک 1 ([Only registered and activated users can see links])
دانلود لینک 2 ([Only registered and activated users can see links])

Captain MacTavis
2012/03/19, 21:05
با سلام دوباره آقا ببخشید من تو فایل کامپیوترم دو فایل DLC 1 و DLC 2 دارم این لینک هایی که گذاشتید این DLC یک تا پنج است یا نه؟

Captain MacTavis
2012/03/19, 21:12
با سلام ( یک مشکل دیگر ! )
آقا هومن این فایل DLC 1 که از سرور rapidshare است صفحه مرور گر که باز می شود این خطا را می دهد:
This Connection is Untrusted

و اما فایل DLC 2 که متاسفانه آن هم فیلتر است. :12:
لطفا راهنمایی کنید - با تشکر - Captain MacTavish

ArlonBenJaMiN
2012/03/19, 21:36
با سلام ( یک مشکل دیگر ! )
آقا هومن این فایل DLC 1 که از سرور rapidshare است صفحه مرور گر که باز می شود این خطا را می دهد:
This Connection is Untrusted

و اما فایل DLC 2 که متاسفانه آن هم فیلتر است. :12:
لطفا راهنمایی کنید - با تشکر - Captain MacTavish

سعی میکنم براتون آپلود کنم.

hadiata
2012/03/19, 21:48
خوب معلومه ادمین کیکت میکنه
خب چرا کیک می کنه؟

mirror
2012/03/20, 01:38
چون نمیخواد تو سرور باشی بعضی از سرور ها میخوان کسایی که فقط میشناسن را در سرور راه بدن برای همین کیکت میکنه چون اسم اکانتت برای سرور اشنا نیست.برو تو سرور های دیگه مگه چه زوریه

Captain MacTavis
2012/03/20, 19:08
با سلام ( سال نو مبارک !!!! :D)
آقا هومن ما منتظر فایل های DLC بدون فیلتر و مشکل هستیم. :301:
با تشکر از شما - ( تبریک سال نو به همه ی گروه و انجمن گیم ایمگ!!!! :120:) - Captain MacTavish

Captain MacTavis
2012/03/21, 06:01
سلام
بنده نیازمند به فایل DLC بدون مشکل و فیلتر هستم.
کمک کنید - با تشکر - Captain MacTavish

Mohammad.H.B
2012/03/21, 06:10
سلام
بنده نیازمند به فایل DLC بدون مشکل و فیلتر هستم.
کمک کنید - با تشکر - Captain MacTavish

دوست عزیز درخواستتون رو یک بارهم بگید کفایت میکنه،اینقدر هم اسپم ندید

Captain MacTavis
2012/03/21, 22:35
با سلام
آقای من ، بنده 1 بار گفتم جواب ندادید 2 بار گفتم جواب ندادید 3 بار گفتم جواب ندادید.
بنده این 3 بار در خواست هم پشت سر هم نگفتم که بگید طرف یه جورایی گیر سه پیچ می ده.
اگر فایل DLC شما مشکل دارد فایل درست و کامل ندارید خوب حتما یک جواب بدهید تا آدم مطمئا شود که شما هستید یا نیستید .پیغام من به شما رسیده است یا خیر.
آدم نمی شود 100 بار بگه بعد جواب می دهید می گید در خواستتون انجام می شود انقدر تکرار نکنید.

بروید پیغام های من را با دقت بخوانید آن وقت بگید 1 بار می گفتید کفایت می کند. - باتشکر - Captain MacTavish

ArlonBenJaMiN
2012/03/21, 23:30
من تمام سعیم رو میکنم .

Captain MacTavis
2012/03/22, 04:09
تشکر می کنم

RoboTech
2012/03/22, 06:58
با سلام
آقای من ، بنده 1 بار گفتم جواب ندادید 2 بار گفتم جواب ندادید 3 بار گفتم جواب ندادید.
بنده این 3 بار در خواست هم پشت سر هم نگفتم که بگید طرف یه جورایی گیر سه پیچ می ده.
اگر فایل DLC شما مشکل دارد فایل درست و کامل ندارید خوب حتما یک جواب بدهید تا آدم مطمئا شود که شما هستید یا نیستید .پیغام من به شما رسیده است یا خیر.
آدم نمی شود 100 بار بگه بعد جواب می دهید می گید در خواستتون انجام می شود انقدر تکرار نکنید.

بروید پیغام های من را با دقت بخوانید آن وقت بگید 1 بار می گفتید کفایت می کند. - باتشکر - Captain MacTavish

دوست عزیز یه موضوعی هست به نام اسپم ( یعنی بحث الکی و بیهوده )، اگر کسی جواب شما رو نمیده دلیل بر آن نیست که کسی نخونده !!!! دلیل آن است که شاید این مطلب رو نمیدونه یا کاری که شما ازش خواستید رو بلد نیست یا لینک مربوطه بدون فیلTر رو سراغ نداره ! و برای اینکه الکی پست بیهوده و اسپم نده، نمینویسه ! شما نیمه ی خالی لیوان رو میبینی ولی بهتره یه نگاهی هم به نیمه پر لیوان بندازی ! اصلاً به سایت ما که مربوط نیست که چرا مدیافایر فیلTر شده! همه ی DLC ها هم حجمشون بالاست. 5 تا پارت 150 مگی DLC است و حداکثر هم دوبار توی مدیافایر آپ شده باشه و شما بیشتر از دو بار هم پیداش نمیکنی و فقط هم در مدیافایر است.

الان اگر جواب نمیدادم بازم میومدی یه چیز دیگه میگفتی ! برای اینکار شما میتونستی به جای اینکه پست بیهوده اضافه بدی، یه نگاهی بندازی ببینی مدیر این بخش کیه و از طریق پیام خصوصی یا پروفایل شخصیش میتونستی پیامت رو مطرح کنی که اونجوری اسپم هم نمیشد.

RoboTech
2012/03/22, 21:37
به لطف دوست عزیزمون Amirho3ein که نحوه مستقیم کردن لینک های مدیافایر را آموزش دادند، لینک DLC ها، در پست اول مستقیم شد.

Captain MacTavis
2012/03/22, 22:21
تشکر می کنم. (مدیر انجمن):D - Captain MacTavish

Captain MacTavis
2012/03/22, 22:24
ببخشید من یک سوال داشتم اگه این فایل DLC دانلود نشود اشکالی که ندارد ( یعنی وارد بازی می شویم. )

Captain MacTavis
2012/03/22, 22:30
من فقط لینک DLC دو به بعد می خواستم که حل شد - تشکر می کنم - ( ببخشیدا ما رو مختان را رفتیم ) - Captain MacTavish

amirho3ein
2012/03/22, 22:38
به لطف دوست عزیزمون Amirho3ein که نحوه مستقیم کردن لینک های مدیافایر را آموزش دادند، لینک DLC ها، در پست اول مستقیم شد.

هر کی باید خودش اینکارو انجام بده چون بعد از 5 دقیقه لینک به حالت اول برمیگرده ..
به این نکته اشاره کرده بودم.

RoboTech
2012/03/22, 22:45
هر کی باید خودش اینکارو انجام بده چون بعد از 5 دقیقه لینک به حالت اول برمیگرده ..
به این نکته اشاره کرده بودم.

اصلاً تاپیکو خوب نخونده بودم. خوب شد اشاره کردی.

ArlonBenJaMiN
2012/03/22, 22:57
چه کاری با چیز پی ان دانلود کنید خیلی هم راحته.

Captain MacTavis
2012/03/23, 01:16
من یه چیزی بگم: :301:
بعضی از وی پی ان ها سرعتشان کمه. ((((( باید آنها را خرید !!!!!!!!!!!!!! ))))) :nau:
با تشکر - Captain MacTavish :122:

Captain MacTavis
2012/03/23, 01:21
اینم سایت خرید پر سرعت ترین وی پی ان ها (VPN) :D :
با شرایط : :23:

ماهه :: 3000 تومان

2 ماهه :: 5000 تومان

3 ماهه ::7000 تومان

6 ماهه :: 13000 تومان

9ماهه: 18000 تومان

یک ساله: 22000 تومان

برید حالشو ببرید - با تشکر - Captain MacTavsh

ArlonBenJaMiN
2012/03/23, 01:22
اینم سایت خرید پر سرعت ترین وی پی ان ها (VPN) :D :

با شرایط : :23:

ماهه :: 3000 تومان

2 ماهه :: 5000 تومان

3 ماهه ::7000 تومان

6 ماهه :: 13000 تومان

9ماهه: 18000 تومان

یک ساله: 22000 تومان

برید حالشو ببرید - با تشکر - Captain MacTavsh

شما میتونی با فیلتر شکن های رایگان هم دانلود کنی .

Captain MacTavis
2012/03/23, 01:38
بله آقا هومن تو همین سایت که آدرسشو دادم یک وی پی ان مجانی قرار گذاشته که وقتی من دانلود کردم و وارد سرور شدم ( مسخره :167:) از سرور می آمد بیرون.
این فایل سایتش:
سرور انگلیس به سرور ها اضافه شد..لطفا کانکشن دو سروره جدید را دانلود کنید…..

دانلود کانکشن دو سروره ([Only registered and activated users can see links])(کلیک کنید)
جهت تست سرویس کانکشن را دانلود و سپس با یوزر و پسورد nasavpn وارد شوید.اکانت تست هر 3 دقیقه قطع می شود.
user=nasavpn
pas=nasavpn
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ArlonBenJaMiN
2012/03/23, 01:41
بله آقا هومن تو همین سایت که آدرسشو دادم یک وی پی ان مجانی قرار گذاشته که وقتی من دانلود کردم و وارد سرور شدم ( مسخره :167:) از سرور می آمد بیرون.
این فایل سایتش:
سرور انگلیس به سرور ها اضافه شد..لطفا کانکشن دو سروره جدید را دانلود کنید…..

دانلود کانکشن دو سروره ([Only registered and activated users can see links])(کلیک کنید)

جهت تست سرویس کانکشن را دانلود و سپس با یوزر و پسورد nasavpn وارد شوید.اکانت تست هر 3 دقیقه قطع می شود.

user=nasavpn

pas=nasavpn

دادا منظور من VPN رایگان نیست منظورم فیلتر شکن هایی چون U1024

Captain MacTavis
2012/03/23, 01:46
چی میگه ؟ :13: - تشکر می کنم

Captain MacTavis
2012/03/23, 01:47
U1024 ؟ :13:

Captain MacTavis
2012/03/23, 01:57
دوستان من می توانم در انجمن تبلیغ بیاورم؟ ( اجازه هست؟ ) box3:

Captain MacTavis
2012/03/23, 01:59
دوستان اگر اجازه می دهید اگر اجازه هست من در سایت بازی با اجازه آقا عرفان و چند دوستان دیگه من آموزش بازی شما را با ذکر منبع در سایتم بگذارم. :D (اجازه هست؟ )

Captain MacTavis
2012/03/23, 03:44
سایت MW3 : [Only registered and activated users can see links]

amirho3ein
2012/03/23, 19:10
دوستان من می توانم در انجمن تبلیغ بیاورم؟ ( اجازه هست؟ ) box3:

:wall::wall::wall::wall::wall:

تبلیغ معمولی از خارج سایت ممنوعه شما میخوای
ویp.. بیاری
جای این حرفا هم اینجا نیست !!!

آموزش آنلاین بازی کردن Call Of Duty MW2 + ویدئو ( زبان فارسی )

Captain MacTavis
2012/03/23, 20:07
با عرض پوزش! :124:

« دوست عزیز من منظورم اینه که من می خواهم آموزش بازی MW2 در سایت خودم با ذکر منبع بگذارم اجازه هست من این کا را کنم: اینم سایتم اجازه هست؟ :D
([Only registered and activated users can see links])
بعدشم استغفر ا... ما اصلا کار های غیر اخلاقی نمی کنیم نه نه ... :noch:

R a Z o R
2012/03/31, 21:05
شبکه التر قطعه ! چی کار کنیم ؟

ArlonBenJaMiN
2012/03/31, 21:15
شبکه التر قطعه ! چی کار کنیم ؟

هیچ کاری نمیشه کرد جز اینکه بشینیم گل یا پوچ بازی کنیم :D

RoboTech
2012/04/13, 00:30
این تاپیک هم بسته میشه... دلیلش رو از التر بخواین که سرورش رو قطع کرده !