PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش: مشکل در نصب و اجرای بازیهای PC

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

Mohammad.S
2012/01/10, 01:11
دوستان عزیز از این به بعد تمامی مشکلاتی که هنگام اجرای بازی های PC دارید در اینجا مطرح کنید و از زدن تاپیک جداگانه برای حل مشکلات در اجرای بازیها خودداری کنید
(در صورتی که بازی مورد نظر مشکلات زیادی داشت و نیاز به ایجاد تاپیک جداگانه حس میشد ، ایجاد تاپیک جداگانه مجاز است )

101
2012/01/10, 08:26
چیکار کنم که این مشکل حل بشه .نمی دونم چیکار کنم. تو گیم نت واسه آفلاین لازمش دارم .راهنمایی کنین:20:

[Only registered and activated users can see links]

Ali_HipHop
2012/01/16, 23:58
من توی بازی l.a noir لگ زیاد دارم.کسی می دونه چطوری میشه درستش کرد؟

Z3R0
2012/01/19, 16:19
من سی دی کی MW3 رو گرفتم و الان که می زنمش این اررور رو میده: Sorry,But The Following items are not available for purchase in this country,Your Purchase Has Benn Cancelled چی کار کنم؟

ArlonBenJaMiN
2012/01/22, 23:43

دانلود پچ تعمیراتی بازی call of duty modern warfare 2

لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])

آدرس مثالی نصب پچ: C;Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\english

Hotsun
2012/01/22, 23:50
من سی دی کی MW3 رو گرفتم و الان که می زنمش این اررور رو میده: Sorry,But The Following items are not available for purchase in this country,Your Purchase Has Benn Cancelled چی کار کنم؟

فکر کنم به خاطر تحریمه میگه تو کشور شما نمیشه خرید کرد.
احتمالاً با پروXY یا همون هیتلرشکن میتونی درستش کنی.

mohamad ali
2012/01/24, 22:11
کسی میدونه این ارور تو بازی چه موقع میده و چگونه میشه رفعش کرد و راه حلش چیه؟

Z3R0
2012/01/24, 22:23
بازی رو یا از اول نصب کن یا ویندوز عوض کن (یعنی اگر X64 هست بکنش X32)

mohamad ali
2012/01/25, 00:51
مال من ویندوز ویستا 32 بیت هستش یعنی 64 بکنمش؟بعدش فقط یه سری بازی ها بهش نمیخورن یکیش call of juarez cartel ولی بازی crysys 2 نصب کردم اجرا شد.ولا من که گیج شدم همهی این بازیا رو سون اجرا میشد

mohammad_ngml
2012/01/25, 09:16
اون ارور که خیلی کلی هست و در واقع هر مشکلی پیش بیاد همین ارور رو میده. باید view problem details رو بزنید تا آدرس فایل دامپ و نوع ارور مشخص بشه و بعد تازه راه حل براش پیدا کرد

mohamad ali
2012/01/25, 14:33
اقا محمد بیا من که از ارور هاش سر در نمیارم اما اینم چیزی که گفتی تو دو قسمت عکس گرفتم.

mohammad_ngml
2012/01/25, 15:19
چیزایی که من پیدا کردم بیشتر شامل این میشد که باید یه نسخه از steam نصب داشته باشی. بهتر که آپدیت باشه. و اینکه بازی رو از run as administrator اجرا کنی و اینکه فایروالتو هم غیر فعال کنی.. اینا همش بود :D اگه اینکارا رو کردی و نشد دیگه از دست من خارجه

mohamad ali
2012/01/25, 18:04
میشه لنک برنامه هایی که باید دانلود کنم رو بدی؟همین لینک برنامه steam رو اگه بهم بدی ممنونت میشم.

Z3R0
2012/01/25, 18:19
برنامه ی استیم:برنامه ای هست که دانلود اون برای این بازی لازمه اما اگر مشکل ایجاس که نیاز به این برنامه داره،شما چند تار دیگه باید انجام بدی:

1- خریدن بازی اصل که مطمئنا قیمتش دو رقمی هست.

2- آپدیت بازی و استیم که خودش زمان بره.

نظر من:یا بازی رو بی خیال شو،یا برو ویندوز عوض کنو بازی رو پاک کنو از اول دوباره و.................................... :دی

mohammad_ngml
2012/01/25, 18:24
من یه جا خوندم که (البته این مشکل در مورد mw3 بود) فقط لازمه steam بیخودی رو سیستم نصب باشه.. و حتی نیاز به اجرای استیم و حتی ساخت اکانتش هم نیست.. فقط باید بازی رو اجرا کرد.. به هر حال تیریه در تاریکی

Z3R0
2012/01/25, 19:06
خیر دوست عزیز،من الان سی دی کی MW3 رو گرفتم تا این اجرا شد.منم برای Mw3 اینجوری بودم اما نصب استیم تاثیر نداشت

abcd
2012/01/26, 23:32
چگونه زبان نیدفور اسپید ران را از چینی به انگلیسی تغییر بدهم ؟
باتشکر!!!!!!!!:)

xxxdxxxd
2012/02/07, 12:00
سلام بر دوستان عزیز . عزیزان من یه مشکلی با بازی درایور سانفرانسیسکو دارم . با تغییر گرافیک از low به high هیچ تغییری تو بازی و گرافیک بازی ایجاد نمیشه . بازی کرک شده و مال شرکت عصر بازی هستش . کسی می دونه مشکل کجاست . ممنون دوستان عزیز و مهربون خودم .

sams
2012/02/07, 13:08
سلام من با باز کردن tekno mw3 مشکل دارم . frame 4 هم نصبه . ولی stopped working میکنه.

ArlonBenJaMiN
2012/02/10, 14:41
اینجا کسی بلد نیست کارت گرافیک لپ تابو آپدیت کنه ؟

Aras
2012/02/13, 16:01
سلا به همه
امروز Skyrim رو نصب کردم. وقتی میرم تو بازی لوگوی Bethesda که اومد یه لوگوی اژدها میاد و دیگه رو همون ثابت میمونه و جلو نمیره!
خیلی هم منتظر شدم :124:.... . ولی هیچی
خواهشا یکی کمک کنه

mohammad_ngml
2012/02/13, 18:24
سلام دوستان من. من این سوال رو برای یکی از اقوامم میپرسم که کامپیوتر دسکتاپ داره و موقع اجرای بازی world of warcraft با frame rate بسیار پایینی در جاهاش شلوغ مواجه میشه(حتی کمتر از 1). و فریم ریتش در بهترین حالت از 30 بیشتر نمیشه.
این رو فقط از مشخصات کامپیوترش بهم داد:
Total Physical Memory512.00 MB
Available Physical Memory241.76 MB

AuthenticAMD ~2010 Mhz (2.1 gHz)

nvidia geforce 7100gs

از اونجایی که این بازی گرافیک زیاد بالایی نمیخواد فکر کردم شاید مشکل از رم باشه.. ولی با این حال مدل گرافیکش رو تو گوگل جستجو کردم و فهمیدم سری 7100 برای بازی خیلی ضعیف عمل میکنن.
و ازتون میخوام لطف کنید رو راهنمایی کنید و بگید چه چیزی رو این فامیلمون باید ارتقا بده تا مشکلش رفع بشه. ممنون میشم پاسخ بدید. چشم انتظار منه..

atsoo_music
2012/02/13, 19:39
من یه اینترنت 512 گرفتم از شرکت پارس انلاین حالا پینگم بالای 200 هست راهی نداره؟؟؟

mohammad_ngml
2012/02/15, 15:21
دوستان یعنی واقعا هیچکس نمیخواد منت بذاره و کار ما رو راه بندازه؟ :29:

انسان
2012/02/19, 18:06
HELP
کمک
یکی به من کمک کنه
بتلفیلد 3 رو رو ویستا نصب کردن
کرک هم ریختم اما...
این ارور رو می ده
the procedure entry point CreateDXGIFactory1 vould not be located in the dynamic link library dxgi.dll
به یکی قول دادم
لطplea

4M!R
2012/02/23, 02:48
من مشکل رو دارم از بازی گرشاسب چند وقتی بود بازی نکرده بودم ام حالا این پیغامو می ده ، دلیلش چــیه ؟ دوستان.[Only registered and activated users can see links]

4M!R
2012/02/23, 02:50
به نظر من هنوز گیمر های حرفه ای مارو قابل ندونستندmohammad_ngml ([Only registered and activated users can see links]) جان، که بیان تواین فــروم و باهم به بحث بپــردازیم.

انسان
2012/02/23, 05:54
ممنون از جواب گـــــرمتون
ویندوزمو عوض کردم درست شد.

Yanni
2012/02/23, 05:58
برو بکس به OpenGL نیازمندیم!

EXI
2012/02/23, 06:05
سلام
کسی میدونه mass effect 3 demo رو چطوری میشه نصب کرد؟
من هر کاری کردم فایله نصب رو نتوستم پیدا کنم !
لطفا کمک کنید:20:

sajedn
2012/02/23, 06:28
برو بکس به OpenGL نیازمندیم!
دوست عزیز ، ورژنش رو مشخص کنید .
این خوبه ؟

Z3R0
2012/02/23, 06:51
من وقتی اسکاریم رو نصب می کنم،تق تقی میاد.

سیستمم:

GRAPH:9500 GT NVIDAI

CPU:Due Core 5700 3.01 GHZ

RAM:4

ArlonBenJaMiN
2012/02/23, 07:18
من وقتی اسکاریم رو نصب می کنم،تق تقی میاد.

سیستمم:

GRAPH:9500 GT NVIDAI

CPU:Due Core 5700 3.01 GHZ

RAM:4

سیستمتو تازه خریدی اگه تازه خریدی باید کارت گرافیکتو آپدیت کنی.

EXI
2012/02/24, 18:01
سلام
بچه ها تو این قسمت که تو origin هست من چی بنویسم؟؟؟؟

Yanni
2012/02/25, 06:08
نشد ساجد جان...یادم رفت اصلا نسخه رو بگم...
نگا کنید الان من پرندگان عصبانی سیزن رو میزنم این ارور رو میده :
شما بگید چه کنم؟

sajedn
2012/02/25, 06:54
شما بگید چه کنم؟
به احتمال خیلی زیاد مشکل از درایور کارت گرافیکه .
اگه به روز رسانیش نکردین حتما بکنید .
اگه مشکل رفع نشد لطفا مدل کات گرافیکتون رو هم بنویسید.

Z3R0
2012/03/10, 04:01
من امروز بازی Syndicate رو خریدم،اما وقتی نصبش کردم این فولدر بازیش هست و فایلی برای اجرا نداره!

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

TheSlayeR
2012/03/10, 04:04
من امروز بازی Syndicate رو خریدم،اما وقتی نصبش کردم این فولدر بازیش هست و فایلی برای اجرا نداره!

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

باید بری اینجا system......win32_x86_release

TheSlayeR
2012/03/10, 04:06
شما بگید چه کنم؟

جدیدترین ورزن OpenGL رو نصب کن شاید درست بشه(60%)
اگه نشد دیگه نمی دونم:114:

amirho3ein
2012/03/16, 02:23
دوستان گاهی برخی از بازی ها که شما اونو کپی میخرید دارای disk ضعیف باشه (در واقع ریدر شما به خوندن زیاد بازیه خشدار
ضعیف شده ) که در این وقت یا

1 . یکی از دیسکارو نمیخونه : که میتونید فایلای اونو از یه کامپیوتر دیگه رو مموری اینا کپی کنید و اون پوشه رو بجای دیسکمون به نصب بدیم .

2. این یکی 70% کار میگیره که مثلا میگه data 6 رو نمیتونه بخونه ..

1.یا دیسک رو تمیز کنید با خمیردندونو اینا ...
2.یا اونو تو یه کامپیوتر دیگه نصب کنید و پوشه نصب شده مثلا : rockstarGames . EA Games باشه اونو کپی کنیم تو کامپیوتر خودمون ..

:D

SGT-Amir
2012/03/16, 02:27
سلام
بچه ها تو این قسمت که تو origin هست من چی بنویسم؟؟؟؟

اینجا محل Redeem کردن کد محصول شماست.... یعنی اگه بازی اورجینالی خریدید، CD KEY اش رو اینجا می نویسی و بعد بازی شما فعال میشه... اگه راهنمایی بازم خواستید، پیام بازدید کننده بدید.

faraz
2012/03/16, 03:04
من l.a noier رو وقتی اجرا میکنم ارو has stooped working میده ترو خدا بهم بگو چیکار کنم:20:

راستی کارت گرافیکم رو آپدیت کردمااااااا:301:

knife|price
2012/03/16, 04:33
سلام به همه من بازی max pain 2 رو هر کاری میکنم کامل نصب نمیشه یعنی وسط نصب یه eror میده و ok رو میزنم ولی میپره بیرون از stup چه کنم چیکار کنم تو سیستمم رو نشناختی

ArlonBenJaMiN
2012/03/16, 06:24
سلام به همه من بازی max pain 2 رو هر کاری میکنم کامل نصب نمیشه یعنی وسط نصب یه eror میده و ok رو میزنم ولی میپره بیرون از stup چه کنم چیکار کنم تو سیستمم رو نشناختی

فکر کنم dvdت خرابه! ارورشو بنویس.

4M!R
2012/03/18, 20:31

سلام
لطفا به سوالاتم پاسخ بده ببینم مشکلش کجاست ؟
بازی آیا آتوران داره؟
آیا DVD سالم و بدون خشه؟
ویندوزت چیه؟
ودر آخر
یه عکس از ستاپت بذار.(ارور)
درضمن این ماه ورژن 3 بازی می یاد تو هنوز نتونستی نصبش کنی!!!

m2relax
2012/03/20, 23:24
سلام دوستان من بازی Batman Arkham Cityرو نصب کردم (4تا دی وی دی) و وقتی روی آیکنش کلیک میکنم اون عکس بتمن میاد و دیگه داخل بازی نمیره!! سیستمم هم حداقل بازی رو داره! و ضمنا میشه لطف کنین کل آپدیت ها و فیکس های بازی رو که تا به حال اومده واسم بذارین؟! من خودم DLC رو واسش دانلود کردم ! راستی این DLC چه چیزی اضافه میکنه؟و من که هنوز بازی رو شروع نکردم لازمه از همین ابتدا DLC رو بریزم یا نه؟؟! با تشکر

4M!R
2012/03/20, 23:52
سلام دوستان من بازی Batman Arkham Cityرو نصب کردم (4تا دی وی دی) و وقتی روی آیکنش کلیک میکنم اون عکس بتمن میاد و دیگه داخل بازی نمیره!! سیستمم هم حداقل بازی رو داره! و ضمنا میشه لطف کنین کل آپدیت ها و فیکس های بازی رو که تا به حال اومده واسم بذارین؟! من خودم DLC رو واسش دانلود کردم ! راستی این DLC چه چیزی اضافه میکنه؟و من که هنوز بازی رو شروع نکردم لازمه از همین ابتدا DLC رو بریزم یا نه؟؟! با تشکر

وقتی بازی شروع نمی شه که نباید DLC رو نصب کنی ، باید اول بازی اجرا بشه و اگر در خود بازی نوشته نسخه ی چنده (مثل PES 2012)؟ بعد می تونی ؟ DLC رو بریزی.
اگه می خوای سریع به پاسخ برسی به سوالاتم خوب دقت و جواب تو پروفایلم بفرست.
آیا سایز فولدر بازی 17.5 GIG ؟
سیستمت چیه؟
و
بازی به صورت نصبی بوده یا نه (اکسترکتی بوده یا ستاپ دار)

SGT-Amir
2012/03/21, 00:31

میتونی چند تا کار کنی :

یک بار بازیو Uninstall کن و دوباره نصب کن... اگه نشد Repair کن... اگه باز هم درست نشد برو پوشه بازی ( وارد پوشه نشو) ، بعد روی پوشه Right Click کن؛ Properties رو بزن، توی Properties دنبال تیکِ Read Only بگرد؛ اگه روشن بود خاموش کن...

ممکنه شما DLC رابین رو گرفته باشید که فقط توی بخش چلنج بازی آزاد میشه... اول بازی باید اجرا شه بعد DLC ریخته شه....

Read Only : [Only registered and activated users can see links]

G_er
2012/03/21, 06:00
میتونی چند تا کار کنی :

یک بار بازیو Uninstall کن و دوباره نصب کن... اگه نشد Repair کن... اگه باز هم درست نشد برو پوشه بازی ( وارد پوشه نشو) ، بعد روی پوشه Right Click کن؛ Properties رو بزن، توی Properties دنبال تیکِ Read Only بگرد؛ اگه روشن بود خاموش کن...

ممکنه شما DLC رابین رو گرفته باشید که فقط توی بخش چلنج بازی آزاد میشه... اول بازی باید اجرا شه بعد DLC ریخته شه....

Read Only : [Only registered and activated users can see links]

راه جالبی ابداع کردیا؟!
آخه باینکار هیچ فرقی که نمی کنه براش.

SGT-Amir
2012/03/21, 07:07
راه جالبی ابداع کردیا؟!
آخه باینکار هیچ فرقی که نمی کنه براش.

شما امتحان کردی؟

رسول21
2012/04/07, 01:39
مشکل در اجرای بازی انگری برد

با سلام انگری برد نسخه pcرو داونلود ونصب کردم
ابتدا ارور open gl میداد که با اپدیت درایور کارت گرافیک و نصب اخرین ورژن دایرکت ایکس 11 حل شد ولی یه ارور جدید میده عکسشو میزارم کسی میدونه علت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[Only registered and activated users can see links]

رسول21
2012/04/07, 02:12
من میگم یکبار دیگه دانلود کن
شاید فایلش تاقصه
البته دقیق نمی دونم
شاید هم یک بار دیگه نصب کن
دو بار داونلود کردم وبا پرفکت انیستالر پاک کردم و دوباره نصبیدم همین ارور رو میده

xxxdxxxd
2012/04/07, 08:30
مشکل در اجرای بازی انگری برد

با سلام انگری برد نسخه pcرو داونلود ونصب کردم
ابتدا ارور open gl میداد که با اپدیت درایور کارت گرافیک و نصب اخرین ورژن دایرکت ایکس 11 حل شد ولی یه ارور جدید میده عکسشو میزارم کسی میدونه علت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[Only registered and activated users can see links]
run as administor رو بزن شاید بشه .
به این مسیر برو ببین این فایل رو داری ( C:\Users\eshaq\AppData\Roaming\Rovio\Angry Birds Space ) اسم این فایل باید ( settings.lua ) باشه . اگه حجمش درست نبود ( 3 کیلو بایت ) یا به هر حالتی مشکل داره که حتما هم باید داشته باشه این فایل رو جایگزینش کن به احتمال زیاد درست میشه .
دانلودش یکم زمان بره بااینکه فقط 3کیلو بایت هستش بخاطر پسوندش یکم طول میکشه شاید 1 یا 2 دقیقه . صبر پیشه کن ای جوان .

101
2012/04/07, 09:18
دوستان کسی می دونه ذخیره بازی H.A.W.X از کجا کپی بگیرم تا دوباره بتونم استفاده کنم ؟

رسول21
2012/04/08, 03:18
run as administor رو بزن شاید بشه .
به این مسیر برو ببین این فایل رو داری ( C:\Users\eshaq\AppData\Roaming\Rovio\Angry Birds Space ) اسم این فایل باید ( settings.lua ) باشه . اگه حجمش درست نبود ( 3 کیلو بایت ) یا به هر حالتی مشکل داره که حتما هم باید داشته باشه این فایل رو جایگزینش کن به احتمال زیاد درست میشه .
دانلودش یکم زمان بره بااینکه فقط 3کیلو بایت هستش بخاطر پسوندش یکم طول میکشه شاید 1 یا 2 دقیقه . صبر پیشه کن ای جوان .
دادش کارت درسته تو همون مسیر رفتم اصلا فایل روویو رو نداشت به ترتیب ایجادشون کردم و بازی رو اجرا کردم بالا اومد متشکرم از کمکتون ایا علت ایجاد نشدن این مسیر رو هنگام نصب میدونید چیه؟

mahdi-ng
2012/04/08, 04:14
دوستان کسی می دونه ذخیره بازی H.A.W.X از کجا کپی بگیرم تا دوباره بتونم استفاده کنم ؟
فک کنم از مسیر : C:\Users\mahdi\Saved Games
یا : C:\Users\sam\AppData (این فایا پنهانه) برو اسم ubisoft رو پیدا کن و کپی کن.
یا برو از my Documents بردار
(یادت نره اگه ubisoft game luncher داره حتما کپی کن )

xxxdxxxd
2012/04/08, 14:46
دادش کارت درسته تو همون مسیر رفتم اصلا فایل روویو رو نداشت به ترتیب ایجادشون کردم و بازی رو اجرا کردم بالا اومد متشکرم از کمکتون ایا علت ایجاد نشدن این مسیر رو هنگام نصب میدونید چیه؟
نه . شاید به خاطر مشکل در فایل نصب بازی باشه مخصوصا اگه دانلود کرده باشی . چون الان مد شده هرکی دوست داره یه بازی رو هک میکنه و خودش یه فایل نصب هم براش درست میکنه که ممکنه ناقص باشه . بازی های خود سایت رو دیدی من تاکسیران رو بازی کردم خوشم اومد . بری بخش بازی سازی اونجا کلی بازی ریخته .

RamiNA7
2012/04/15, 01:05
ببخشید شاید جاش اینجا نباشه ولی صلاح ندیدنم یه تاپیک جدید بزنم .
چطوری میتونم پچ اپدیت 1.0.7.0 جی تی ای iv رو حذف کنم ؟ ( بنا به دلایلی )

ArlonBenJaMiN
2012/04/15, 01:37
ببخشید شاید جاش اینجا نباشه ولی صلاح ندیدنم یه تاپیک جدید بزنم .
چطوری میتونم پچ اپدیت 1.0.7.0 جی تی ای iv رو حذف کنم ؟ ( بنا به دلایلی )

بازیو پاک کن دوباره نصب .

RamiNA7
2012/04/21, 01:04
2 ماه پیش ویندوزمو عوض کردم . حالا بعد از چند وقت gta iv و eflc رو نصب کردم . ای وی رو که اجرا میکنم سمت راست صفحه eflc هستش و سمت چپ iv .
روی eflc کلیک میکنم هیچ عکس العملی نشون نمیده ( ولی از ایکن خودش که وارد میشم اجرا میشه )
قبلا از همون iv i هم میتونستم وارد eflc بشم ولی الان نه . امیدوارم منظورمو فهمیده باشین .
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

ADU_Tank
2012/04/27, 02:12
سلام دوستان.
تو بازی RAGE بازی رو که نصب میکنم و میخوام اجرا کنم این ارور میاد! باید چیکار کنم؟ ممنون.

Aras
2012/04/27, 09:19
کسی میتونی منو کمک کنه؟
Alan wake رو گرفتم بعد میخام برم تو بازی بعد از اومدن لوگو remedy دیگه فقط سیاهی میبینم!
و با زدن Esc یا windows میپره بیرون

ArlonBenJaMiN
2012/04/27, 17:24
کسی میتونی منو کمک کنه؟
Alan wake رو گرفتم بعد میخام برم تو بازی بعد از اومدن لوگو remedy دیگه فقط سیاهی میبینم!
و با زدن Esc یا windows میپره بیرون

فکر کنم به سیستمت نمی خوره.

faraz
2012/04/30, 18:03
اقا ترو خدا بگین این ارور چطوری برطرف میشه[Only registered and activated users can see links]بازیBinary Domain هستش

ترو خدا زود تر جواب بدین:20:

faraz
2012/05/02, 20:51
کسی نبود؟~x(

xxxdxxxd
2012/05/03, 03:33
کسی نبود؟~x(
اروری که گفتی جوابشو نمیدونم . ولی میگه فایل کانفیگ ( تنظیمات بازی رو پیدا نمیکنه ) . البته چند راه بهت پیشنهاد میکنم :1-کرک بازی رو عوض کن .
2- فایل کانفیگ رو پیدا کن که یه فایل متنی کم حجم هست و در پوشه های مختلف بازی کپی کن . ( برو تو مسیر نصب بازی تو یکی از پوشه ها باید باشه به اسم config.exe و اونو تو تمام پوشه ها پخش کن ( کپی)) امکان داره این فایل یا فایل اصلی اجرای بازی توسط آنتی ویروس قرنطینه یا پاک شده باشه که اگه پاک شده باشه باید آنتی ویروس رو غیر فعال و دوباره فایل اصلی که همون فایل کرک هست رو کپی کنی تو پوشه اصلی . اگه قرنطینه شده باشن باید بگردی ببینی تو اینترنت سرچ کنی که چجوری جلوی قرنطینه شدن فایل هارو از آنتی ویروس ( مثلا کاسپرسکای ) بگیری .
شاید بازی ناقص باشه اگه از فروشنده گرفتی بهش نشون بده .
آقا عرفان جوابتو بهتر بلده ازش بپرس . من بلد نیستم . ببخشید .

فریدایری
2012/05/05, 21:23

dead man
2012/05/08, 21:13
دوستان من در بازی Sniper Elite V2 مشکل دارم. وقتی میرم در بازی بعد از چند دقیقه بازی قفل میکنه ارور هم نمیده. اگر میشه راهنمایی کنید.

markopolosajjad
2012/05/09, 16:55
سلام

من یک سوال دارم

اینه که من بازی رو نصب کردم اجرا میشه ولی همه تبلیغای بازی رد میشه بعد نوشته L.A NOIRE همینطوری چراغای مارک بازی یعنی L.A NOIRE چشمک میزنه و رد نمیشه تازه اینترنت وصله چشمک میزنه اینترنت وصل نیست میگه NO CONNECTED بعد به انگلیسی میگه اینترنتو وصلش کن

xxxdxxxd
2012/05/09, 18:24
مدل کارت گرافیکت چیه؟ برای اجرای بازی به ویندوز سون نیاز داری اونم 64 بیتی. گرافیکت هم باید دایرکس 11 رو پشتیبانی کنه ، منظورم اینه که دایرکس 11 رو به صورت سخت افزاری دارا باشه( تو مشخصات کارت گرافیک مینویسن.)

سلام

من یک سوال دارم

اینه که من بازی رو نصب کردم اجرا میشه ولی همه تبلیغای بازی رد میشه بعد نوشته L.A NOIRE همینطوری چراغای مارک بازی یعنی L.A NOIRE چشمک میزنه و رد نمیشه تازه اینترنت وصله چشمک میزنه اینترنت وصل نیست میگه NO CONNECTED بعد به انگلیسی میگه اینترنتو وصلش کن
خوب اینترنت رو قطع کن! اگه بازیت کرکی هست کرک بازی رو که معمولا تو دی وی دی های بازی هست رو تو محل نصب بازی کپی کن و جایگزین فایل های اصلی اجرای بازی کن .

R a Z o R
2012/05/09, 19:18
من بازی syndikate رو از سایت ir-dl گرفتم ولی موقع نصب فقط origin رو نصب می کنه و خود بازی رو نه !! چیکار کنم اکونت origin هم ساختم ولی باز جواب نداد

markopolosajjad
2012/05/10, 00:26
خوب من اینترنتو قطع کنم بعد به انگلیسی میگه که اینترنتو وصل کن

xxxdxxxd
2012/05/10, 04:32
من بازی syndikate رو از سایت ir-dl گرفتم ولی موقع نصب فقط origin رو نصب می کنه و خود بازی رو نه !! چیکار کنم اکونت origin هم ساختم ولی باز جواب نداد
ORIGIN که برای بازی اصل هستش( باید با این ORIGIN بازی رو دانلود کنی ) ! ببین طریقه نصب بازیت درسته شاید یه فایل دیگه رو نصب کردی . تو خود سایت دانلودش راهنمایی باید کرده باشه . تمام و کمال راهنمایی رو بخون .

خوب من اینترنتو قطع کنم بعد به انگلیسی میگه که اینترنتو وصل کن
بازیت کرک شده هست یا نه؟ اگه کرک نباشه نمی تونی بازی کنی . مجبوری خود بازی رو بخری یا از کرک استفاده کنی که تو اینترنت پر هست . در ضمن خود مودم رو میگم خاموش کن ( البته اگه مودم خارجی داشتی) . در ضمن شاید فایل اجرایی بازی رو اشتباه کردی .:39:

RamiNA7
2012/05/16, 23:00
با سلام خدمت شما دوستان گرامی

من بازی Men of War Condemned Heroes دانلود و نصب کردم اما متاسفانه زبان بازی ظاهرا روسی هست !! خواستم بدونم آیا راهی وجود داره تا بدونم زبان بازی رو به صورت English در بیارم ؟ حالا یا به کمک کرک یا به کمک پچ و یا ...

4M!R
2012/05/16, 23:06
نسخه ت چیه رامین جان،منظور حجم دانلودت چقدره؟؟

RamiNA7
2012/05/16, 23:12
نسخه ت چیه رامین جان،منظور حجم دانلودت چقدره؟؟

نسخه Repack by Ininale و با حجم 1.41 گیگ ( از میهن دانلود گرفتم )

dead man
2012/05/17, 02:47
به احتمال خیلی زیاد مشکل از درایور کارت گرافیکه .
اگه به روز رسانیش نکردین حتما بکنید .
اگه مشکل رفع نشد لطفا مدل کات گرافیکتون رو هم بنویسید.

نه از کارت گرافیک نیست شما باید open GL را نصب کنی.

این هم لینک دانلود:[Only registered and activated users can see links]

Mohamad7824
2012/05/18, 20:31
سلام
من بازی mirror's edge رو نصب کردم و کرکش رو هم دانلود و نصب کردم.ولی حالا که چند تا مرحله رفتم جلو یه جاییشه وقتی میرم یه دفه بازی قفل میکنه و باید ری استارت کنم آلت کنترل دلیت هم کار نمیکنه
این مرحله:

خواهشا راهنماییم کنین

RamiNA7
2012/05/18, 20:36
سلام
من بازی mirror's edge رو نصب کردم و کرکش رو هم دانلود و نصب کردم.ولی حالا که چند تا مرحله رفتم جلو یه جاییشه وقتی میرم یه دفه بازی قفل میکنه و باید ری استارت کنم آلت کنترل دلیت هم کار نمیکنه
این مرحله:

خواهشا راهنماییم کنین

احتمالا کرکتون مشکل داره چون در بازی eflc هم که کرکش مشکل داشت در بعضی از مراحلش همچین مشکلی پیش میومد .

RamiNA7
2012/05/18, 20:39
با سلام خدمت شما دوستان گرامی

من بازی Men of War Condemned Heroes دانلود و نصب کردم اما متاسفانه زبان بازی ظاهرا روسی هست !! خواستم بدونم آیا راهی وجود داره تا بدونم زبان بازی رو به صورت English در بیارم ؟ حالا یا به کمک کرک یا به کمک پچ و یا ...

خودم راه حلش رو فهمیدم . اگه کسی هست که همچین مشکلی داره پخ بده . با تشکر از amirfz3021 عزیز .

Mohamad7824
2012/05/18, 20:42
میشه یه کرک خوب معرفی کنین؟

RamiNA7
2012/05/18, 20:49
میشه یه کرک خوب معرفی کنین؟

اینو امتحان کنید ( خودم تست نزدم ) :
[Only registered and activated users can see links]!download|67p9|186570311|Crack_Fix__PardisGame.exe|13161|R~1CD2D4E93ED35EE5F235CBE712815366

Mohamad7824
2012/05/18, 21:40
اینو امتحان کنید ( خودم تست نزدم ) :
[Only registered and activated users can see links]!download|67p9|186570311|Crack_Fix__PardisGame.exe|13161|R~1CD2D4E93ED35EE5F235CBE712815366 ([Only registered and activated users can see links]%21download%7C67p9%7C186570311%7CCrack_Fix__PardisGame.exe%7C13161%7CR%7E1CD2D4E93ED35EE5F235CBE712815366)
ممنون درست شد:)

omid nemati
2012/05/19, 23:50
مشکل نصب بازی farcry1وقتی که میخوام نصب کنم username pasword میخواد میگه که بای تو سایت ubi ثبت نام کنی ثبت نام میکنم از پسورد ایراد میگیره و میگه باید پسورد ارجینال بزاری:20:چیکار کنم ؟ بایه اسم و پسورد دیگه نصب میخوای بکنی مینویسه internal eror

msahdow90
2012/05/20, 05:50
سلام به همه
تورو خدا کمک کنین 1.5 میلیون لپ تاپ خریدم 2 تا بازی مورد علاقمو نمیتونم توش بازی کنم
سعی میکنم کامل همه رو تویه یک تاپیک بگم
1.GTA IV و LIBRTY CITY : مشکلم اینه که بازی رو نصب کردم و توی بازی هم رفتم ولی تمام گرافیک های بازی به شدت پایینه و هرچقدر هم که میخوام ببرمش بالا نمیتونم و هرچی میزنم که بره بالا در همون لحظه دوباره بر میگرده مکان اولش

2.LA Noir :مشکلم توی این بازی اینه که وقتی میرم توی بازی و جای اون چراغ های قبل از منو میرسم اون صفحه کشویی از بالای صفحه میاد پایین و هرچی رو که میزنم بره تا وسطش جمع میشه و دوباره برمیگرده پایین.

3.BF3: مشکلی ندارم توی این بازی فقط اینکه توی هر محله بازی که میرم یک مدت که میگذره یهو صفحه سیاه میشه و با پیغام APP CRASH منو از بازی میندازه بیرون.

در ضمن من کانفیگ لبتابم به این صورته:
Graphic: Nvidia GEFORSE GT540M CUDA 2GB
البته این لپ تاپم 2 تا کارت گرافیک داره که یکی دیگش 128 اینتل هست و برای کار ویندوز هست
RAM: 6GB
CPU: Intel Core i7-2630QM

SGT-Amir
2012/05/20, 05:57
سلام به همه
تورو خدا کمک کنین 1.5 میلیون لپ تاپ خریدم 2 تا بازی مورد علاقمو نمیتونم توش بازی کنم
سعی میکنم کامل همه رو تویه یک تاپیک بگم
1.GTA IV و LIBRTY CITY : مشکلم اینه که بازی رو نصب کردم و توی بازی هم رفتم ولی تمام گرافیک های بازی به شدت پایینه و هرچقدر هم که میخوام ببرمش بالا نمیتونم و هرچی میزنم که بره بالا در همون لحظه دوباره بر میگرده مکان اولش

2.LA Noir :مشکلم توی این بازی اینه که وقتی میرم توی بازی و جای اون چراغ های قبل از منو میرسم اون صفحه کشویی از بالای صفحه میاد پایین و هرچی رو که میزنم بره تا وسطش جمع میشه و دوباره برمیگرده پایین.

3.BF3: مشکلی ندارم توی این بازی فقط اینکه توی هر محله بازی که میرم یک مدت که میگذره یهو صفحه سیاه میشه و با پیغام APP CRASH منو از بازی میندازه بیرون.

در ضمن من کانفیگ لبتابم به این صورته:
Graphic: Nvidia GEFORSE GT540M CUDA 2GB
البته این لپ تاپم 2 تا کارت گرافیک داره که یکی دیگش 128 اینتل هست و برای کار ویندوز هست
RAM: 6GB
CPU: Intel Core i7-2630QM

مشکل از بازی ویا ویندوز هست ... نه لپ تاپ

msahdow90
2012/05/20, 08:48
فارسی تایپ کنید

john_marston
2012/05/21, 16:55
ببخشید من تو اساسین کرید 1 مشکل دارم وقتی وارد دروازه اورشلیم میشم از بازی میاد بیرون
کمممممممممممک

j.Leto
2012/05/21, 18:39
سلام.
من یه سوال راجع به نصب کلی بازی ها دارم.
وقتی وسط نصب ارور میده که نمیتونه یه چیزی رو بخونه هیچ راهی نداره که اون بازی رو بشه نصب کرد؟

Mohammad.S
2012/05/21, 19:13
ببخشید من تو اساسین کرید 1 مشکل دارم وقتی وارد دروازه اورشلیم میشم از بازی میاد بیرون
کمممممممممممک
مشکل از کرک بازی هست اخرین کرکی که برای بازی اومده رو دانلود کنید تا بتونید از اون قسمت رو اجرا کنید

john_marston
2012/05/22, 06:00
مشکل از کرک بازی هست اخرین کرکی که برای بازی اومده رو دانلود کنید تا بتونید از اون قسمت رو اجرا کنید

می تونید به من لینکی چیزی بدید اصلا هیچی پیدا نمیکنم ممنون میشم:)

Mohammad.S
2012/05/22, 07:10
می تونید به من لینکی چیزی بدید اصلا هیچی پیدا نمیکنم ممنون میشم:)
من لینکی از کرک بازی رو ندارم ، از اونجایی که بازی خیلی قدیمی هست احتمال اینکه کرکش با لینک سالم پیدا بشه خیلی کمه . اگر کرکش رو تو نت پیدا نکردید تنها راهش اینه که اخرین نسخه از بازی که دارای اخرین کرک هم هست رو از بازار تهیه کنید ( گرچه پیدا کردن این نسخه هم سخته)

msahdow90
2012/05/22, 20:19
با سلام
من یک مشکل با چند تا از این بازی هایی که جدید اومده مثل Top Gun , MUD motor champion و اخیرا Resident Evil Operation Raccoon City دارم که وقتی میخام برم تو بازی و بازی رو اجرا کنم پیغام زیر ظاهر میشه برام.
کسی میتونه بکمکه؟

Mohammad.S
2012/05/22, 20:32
با سلام
من یک مشکل با چند تا از این بازی هایی که جدید اومده مثل Top Gun , MUD motor champion و اخیرا Resident Evil Operation Raccoon City دارم که وقتی میخام برم تو بازی و بازی رو اجرا کنم پیغام زیر ظاهر میشه برام.
کسی میتونه بکمکه؟

از این سایت این برنامه رو دانلود کن و داخل پوشه ی ویندوزت بریز( راهنمای نصبش رو توی خود سایت نوشته ) احتمال زیاد درست میشه

Mohamad7824
2012/05/22, 21:22
سلام من یه مشکل توی اجرای بازی Assassin's Creed Revelations دارم
قبلا نصب کرده بودم تا وسطاش رفته بودم ولی دیروز که دوباره حوس کردم برم اساسینز بزنم دیدم اجرا نمیشه پاکش کردم دوباره نصبیدم ولی الان دیگه نمیاد
رو آیکون بازی که کلیک میکنم مینویسه در حال جستجوی آپدیت بعد هم یه پنجره باز میشه بعد هم پنجره بسته میشه (تا اینجاش قبلا هم همینجوری بود میآورد) و هیچی نمیاره :((
کرک skidrow هم ریختم روش
خواهش میکنم کمک کنین!:((

Mohamad7824
2012/05/22, 23:40
کسی نیست بدونه مشکلش چیه؟؟؟دارم میمیرم :((

Mohammad Metal
2012/05/23, 02:03
کسی نیست بدونه مشکلش چیه؟؟؟دارم میمیرم :((
باید ویندوز عوض کنی حتماً

Mohamad7824
2012/05/23, 04:58
باید ویندوز عوض کنی حتماً
نه روی ویندوز سونم میاد نه ایکس پی
حتما باید ویندوزو عوض کنم؟:((

Aras
2012/05/23, 07:28
این مشکل من با بازی COD: black ops

اصلا نرفته تو منو بازی همون جایی که میگه press any key یهو میپره بیرون اینوجوری میشه که تو عکس گذاشتم!

اگه کسی راهکاری داره بگه ممنون میشم

Mohamad7824
2012/05/23, 22:34
نه روی ویندوز سونم میاد نه ایکس پی
حتما باید ویندوزو عوض کنم؟:((

خواهش میکنم جواب بدید :((

Mohammad Metal
2012/05/23, 22:59
خواهش میکنم جواب بدید :((

به احتمال زیاد درست میشه من هم هر وقت یه بازی دیگه نمیاد ویندوز عوض میکنم درست میشه

SrasulT
2012/06/09, 05:41
سلام
دوستان من بازی max payne 3 رو نصب کردم
ولی تا روی آیکن بازی یا پوشه ای که نصبش کردم کلیک میکنمو بازش میکنم کامپیوتر ریستارت میشه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FERYGAMER
2012/06/09, 06:01
سلام من یک مشکل در بازی sniper elite v2 دارم وقتی می رم روی آیکون بازی یک لحظه صفحه سیاه می شود و بعد از بازی می اید بیرون لطفا پاسخ من را بدهید در ضمن ویندوز من 7 64bit

Mohammad Metal
2012/06/09, 06:06
آموزش بلاک کردن بازی توسط فایروال:
۱٫وارد قسمت فایروال ویندوز شده و بر روی Allow a program or Feature through Windows Firewall کلیک کنید.
۲٫اگر نام بازی در لیست وجود داشت تیک سمت چپ آن را بردارید.
۳٫اگر نام بازی در لیست نبود بر روی Allow another program کلیک کنید و به صورت دستی وارد کنید.
۴٫به صفحه اصلی فایروال برگشته و بر روی Advanced Settings کلیک کنید.
۵٫در قسمت Windows Firewall with Advanced Security بر روی Inbound Rules کلیک کنید.
۶٫در این قسمت ممکن هست بین ۱ تا ۴ نام بازی (به عنوان مثال Max Payne 3 ) وجود داشته باشد.تعداد مهم نیست و باید برای هر کدام مراحل را انجام داد.نام بازی را انتخاب کنید و راست کلیک کنید سپس بر روی Properties کلیک کنید.
۷٫در پنجره باز شده Block the connection را انتخاب کنید و بر روی OK کلیک کنید.
۸٫سپس روی نام بازی (هر تعدادی که بودند) راست کلیک کنید و Enable Rule را انتخاب کنید.

idden]-[
2012/06/09, 17:17
سلام من یک مشکل در بازی sniper elite v2 دارم وقتی می رم روی آیکون بازی یک لحظه صفحه سیاه می شود و بعد از بازی می اید بیرون لطفا پاسخ من را بدهید در ضمن ویندوز من 7 64bit

دقیق نمیدونم ولی به احتمال زیاد به ویندوزت ربط پیدا میکنه...برای گیم کلا سیستم 32biti بهتره...عوضش کنی ردیف باید بشه

FERYGAMER
2012/06/09, 17:54
-[;39064']دقیق نمیدونم ولی به احتمال زیاد به ویندوزت ربط پیدا میکنه...برای گیم کلا سیستم 32biti بهتره...عوضش کنی ردیف باید بشه
آخه کامپیوتر من یک مشکلی داره این که بعضی از بازی مثل batman arkham city و dirt3 و battle field 3رو فقط در 64bit بالا می آورد

Ali_HipHop
2012/06/09, 22:28
می خوام بازی max payne 3 رو اجرا کنم ارور می ده از فایلی به نام gslrd.dll . کمک کنید:wall:

TheSlayeR
2012/06/09, 22:31
می خوام بازی max payne 3 رو اجرا کنم ارور می ده از فایلی به نام gslrd.dll . کمک کنید:wall:

شما باید انتی ویروس خود را خاموش کنید و در قسمت Quarantine انتی ویروس بروید و بر روی gslrd.dll کلیک کن و RESTORE رو بزن . بعد بازی رو از لانچر اجرا کن .

Ali_HipHop
2012/06/09, 22:42
شما باید انتی ویروس خود را خاموش کنید و در قسمت Quarantine انتی ویروس بروید و بر روی gslrd.dll کلیک کن و RESTORE رو بزن . بعد بازی رو از لانچر اجرا کن .

منظورت از لانچر کدوم فایله؟

TheSlayeR
2012/06/09, 22:44
منظورت از لانچر کدوم فایله؟

PlayMaxpayne3

Rain Bow
2012/06/11, 02:41
من این مشکلو دارم.

DRAKE
2012/06/11, 07:51
من این مشکلو دارم.
سلام دوست عزیز از چه کرکی استفاده کردید باید از کرک اسکیدرو استفاده کنید !

Rain Bow
2012/06/11, 09:51
سلام دوست عزیز از چه کرکی استفاده کردید باید از کرک اسکیدرو استفاده کنید !
اصلا کرک نداشت لطفا بزارین . ممنون

DRAKE
2012/06/11, 14:44
این :
یا این:

Rain Bow
2012/06/11, 16:17
این :
یا این:
ممنون ولی جفتش هم ف.ی.ل.ت.ر.ه هم پاک شده اگه تونستی مدیافایر بزار ممنون

DRAKE
2012/06/12, 07:42
بفرما اینم کرک سالم و بدون مشکل dead island
با پسوورد :[Only registered and activated users can see links]

Rain Bow
2012/06/12, 10:11
اینو یه نفر تو پردیس بهم داد ولی فرقی نکرد :20:

Mohamad7824
2012/06/12, 11:36
سلام
من بازی PES 2012 رو نصب کردم ولی وقتی اجرا میکنم این ارور میاد:
pro evolution soccer 2012 has not been installed
بازی رو هم دوبار نصب کردم نشد
از یکی دوستام هم گرفتم واسه اون درست بوده
خواهش میکنم راهنماییم کنین :((

M.M.Hosseiny
2012/06/12, 11:52
سلام
من بازی PES 2012 رو نصب کردم ولی وقتی اجرا میکنم این ارور میاد:
pro evolution soccer 2012 has not been installed
بازی رو هم دوبار نصب کردم نشد
از یکی دوستام هم گرفتم واسه اون درست بوده
خواهش میکنم راهنماییم کنین :((
به نظر من سه صورت داره و اون اینکه :1.اصلا کرک رو نریختی 2.کرک در جای خودش نریختی و یا اینکه کرک بازی خوب نبوده.
اگه اونا نبود میتونه این باشه: 1. کامل نصب نشده باشه
و اگه اون هم نبود دیگه نمیدونم.!.اگه بازم یادم اومد مینویسم.

Mohamad7824
2012/06/12, 11:58
به نظر من سه صورت داره و اون اینکه :1.اصلا کرک رو نریختی 2.کرک در جای خودش نریختی و یا اینکه کرک بازی خوب نبوده.
اگه اونا نبود میتونه این باشه: 1. کامل نصب نشده باشه
و اگه اون هم نبود دیگه نمیدونم.!.اگه بازم یادم اومد مینویسم.

اصلا کرک نداشت!!!
میشه کرکشو بدین؟

M.M.Hosseiny
2012/06/12, 12:06
اصلا کرک نداشت!!!
میشه کرکشو بدین؟
-----------------------------------------------------------------------------------
1:
لینک دانلود:
رمز:p30net
------------------------------------------------------------------------------------
2:
[Only registered and activated users can see links]دانلود کرک:
دانلود ([Only registered and activated users can see links])

-----------------------------------------------------------------------------------
هر دوتا یکی هستندفقط در سایت های مختلف.یکی رو فقط دانلود کن.

Mohamad7824
2012/06/12, 12:08
لینک دانلود:
رمز:p30net

داخل خودش یه رجیستری داشت نصب کردم درست شد
بازم ممنون بابت لینک دانلود

Mohamad7824
2012/06/13, 13:44
سلام من یه مشکل دیگه توی pes2012 دارم
توی قسمت football life بعد از اینکه اون مرد پیرهن سفیده حرفاش تموم میشه این ارور میاد:
PES 2012 has stopped working
باید چیکار کنم؟؟؟

Mohamad7824
2012/06/13, 18:39
سلام من یه مشکل دیگه توی pes2012 دارم
توی قسمت football life بعد از اینکه اون مرد پیرهن سفیده حرفاش تموم میشه این ارور میاد:
PES 2012 has stopped working
باید چیکار کنم؟؟؟
اگه میشه یکی بگه مشکل از چیه؟ :(

Mohamad7824
2012/06/14, 08:31
دارم دیوونه میشم آخه چیکار کنم؟اگه پچ رو دانلود کنم بریزم روش درست میشه؟

M.M.Hosseiny
2012/06/14, 08:45
من هیچ پچی نریختم و تاحالا هم که دوم اورده.برای دوستم اینجوری مثل تو شد بعد سیو های بازی برداشت و بازی رو حذف کرد و دوباره نصبش کرد و بعد سیوهای بازی ریخت اما وقتی رفت سیوها را اجرا نکرد!.خلاصه اینکه فقط یک راه حل میدونم اون اینکه پچ بازی (آخرین پچ) رو بریزی.

Mohammad Metal
2012/06/15, 16:36
سلام من به هنگام اجرای تکنوگاد این ارور رو میده کسی میدونه مشکل از کجاست

Mohamad7824
2012/06/16, 22:25
سلام
من پچ pes 2012 رو از سی دی فروشی گرفتم حالا یه فایل توشه : image.nrg
باید چیکارش کنم؟

Rain Bow
2012/06/17, 18:21
با نرم افزار deamon tools بازش کن

idden]-[
2012/06/17, 20:39
*کمـــــک کمــــــــــــک*
دوستان عزیز یه چند وقتی باید با لپ تابم سر کنم...گرافیکو رمش با بازی های امروزی(از MW3 به بعد)دیگه سازگاری نداره...و بازی ها به قول معروف با لگ و مکس های زیادی بخاطر رم و گرافیکش کار میکنند...
کسی حرکت خاصی برنامه ای چیزی سراغ نداره که بازی هارو روان تر کنه برام...!؟؟!؟!؟!
اطفا اگه میدونید خواهشا مطرح کنید

Aras
2012/06/18, 17:39
مشکل در بازی RAGE

iهمین امروز نصبش کردم - قشنگ رفت تو بازی
ویدئو اولش هم اومد ولی بعد از لودینگ میخاست بازی شروع شه
تصویر اینجوری شد!!:

Meisam COD
2012/06/18, 18:32
سلام دوستان من اسکایریم رو چند دفعه دیگه نصب کردم هیچ مشکلی نداشت ولی این دفعه آخر که نصبش کردم تصویر فول اسکرین نیست یعنی تمام صفحه نیست و به صورت کوچیک گوشه چپ دسکتاپ رو می گیره هرچی تنظیماتشو تغییر دادم هم بر طرف نشد در ضمن روی هر دو ویندوز 7 و Xp این مشکل رو داره لطفا کمکم کنید
ممنون

hanhyejin
2012/06/24, 15:22
سلام
من بازی LEGO Batman 2 DC Super Heroes PC رو از نت گرفتم اما حرکاری می کنم کرکش کار نمی کنه.می شه یه کرک سالم و معتبر واسش پیدا کنید.اخه خیلی متظر امدنش بودم و حالا گیر کردم.

Aras
2012/06/25, 17:52
مشکل در بازی RE RaccoonCity
وقتی میرم بازی رو شروع کنم ( بعد از انتخاب کاراکتر ) یه لودینگ میاد ...
بعد از پایان لود شدن با صفحه ای سیاه مواجه میشم که صدای موسیقی هست ولی هیچگونه تصویری ندارم!

کسی تونست کمک کنه

Aras
2012/06/25, 19:49
مشکل در بازی RE RaccoonCity
وقتی میرم بازی رو شروع کنم ( بعد از انتخاب کاراکتر ) یه لودینگ میاد ...
بعد از پایان لود شدن با صفحه ای سیاه مواجه میشم که صدای موسیقی هست ولی هیچگونه تصویری ندارم!

کسی تونست کمک کنه

دوستان لطف کنید از راهنمایی هاتون مارا بی نصیب نکنید...

hooman4662 1
2012/06/26, 08:30
کسی میدونه اینجا باید چی کار کرد تو MineCraft:D

4M!R
2012/06/26, 08:49
دوستان لطف کنید از راهنمایی هاتون مارا بی نصیب نکنید...
دایرکس بازی رو از پوشه ی Redit نصب کن اگر باز هم بود کرک رو دوباره جایگزین کن.

hooman4662 1
2012/06/26, 19:17
سلام
سوالم واقعی بودا
لطفا جواب بدید

MERCER
2012/06/29, 09:26
سلام کسی هست مشکل منو توی بازی خلیج عدن حل کنه مشکلم اینکه سریال برای فعالسازی بازی ندارم لطفا یکی که سریال ها رو داره به من سریال ها رو بده ممنون اش می شوم.

FERYGAMER
2012/07/02, 21:25
من وقتی بازی ghost recon future soldier رو اجرا می کنم یک لحظه بصفحه سیا می شود بعد ارور yeti: Fatal error
Generate minidump می دهد که yes و no دارد اگر yes را بزنیم بازی گیر می کند واگر no را بزنیم از بازی خارج می شد .لطفا من رو راهنمایی کنید.

zexgamer_lich
2012/07/02, 23:07
رو ویندوز 7 وقتی میخوام counter strike رو اجرا کنم با ارور > avaiable memory less than 15mb ! مواجه میشم ... چجوری میشه این مشکلو حل کرد ؟

wanted206
2012/07/04, 14:57
اینجا کسی بلد نیست کارت گرافیک لپ تابو آپدیت کنه ؟

این یه سایت خیلی عالیه تمام آپدیت هارا دارد فقط باید آنتی ویروست را غیر فعال کنی تا وقتی که دانلود تمام بشود چون سایت را ویروسی میشناسد ولی در اصل ویروسی نیست.(هم برای لپ تاپ داره هم برای PC) ولی باید مدل کارت گرافیتو بدانی
اگر با مشکلی برخورد کردی به من یک ایمیل بفرست. یا در همین صفحه بنویس.:D
([Only registered and activated users can see links])

wanted206
2012/07/04, 21:42
من بازی Ghost Recon Future Soldier را خریدم ولی وست بازی خیلی لگ دارم لزولوشن را هم تا آنجایی که میشد پایین آوردم ولی باز هم لگ داره
سیستمم :
گرافیک:1گیگ
رم:2گیگ
cpu:2.5
ویندوز 7 32 بیتی:20::20::20:

FERYGAMER
2012/07/04, 21:57
من بازی Ghost Recon Future Soldier را خریدم ولی وست بازی خیلی لگ دارم لزولوشن را هم تا آنجایی که میشد پایین آوردم ولی باز هم لگ داره
سیستمم :
گرافیک:1گیگ
رم:2گیگ
cpu:2.5
ویندوز 7 32 بیتی:20::20::20:
بیا اینجا ما این تاپیک را برای همین زدیم[Only registered and activated users can see links]

Mohsen-7
2012/07/04, 22:43
سلام.
من یه مدته که میخوام driver 3 رو اجرا کنم ولی از اونجا که کنترل ماشین رو برای بار اول بدست میگیرم صدای بازی قطع میشه و فقط صدای حرف زدن کاراکترا پخش میشه. کسی میدونه مشکلش چیه؟

faraz
2012/07/08, 21:30
بچه ها من وقتی این پچ های گرافیکی gta iv رو میگیرم بازی کند میشه
گرافیکمم بالاس (2 gb)
رمم(4 gb ddr3)
نمیدونم چرا کند میشه لطفا یکی منو راهنمایی کنه:20:

M.M.Hosseiny
2012/07/08, 22:28
تو رو بخدا کمک کنید.میخوام مکس پین 3 رو بازی کنم.سر لودینگ وامیسته.اگه کسی میدونه که باید چیکار کنم بگه تورو خدا؟:20::20:

انسان
2012/07/08, 22:36
تو رو بخدا کمک کنید.میخوام مکس پین 3 رو بازی کنم.سر لودینگ وامیسته.اگه کسی میدونه که باید چیکار کنم بگه تورو خدا؟:20::20:

faraz
2012/07/08, 22:52
بچه ها من وقتی این پچ های گرافیکی gta iv رو میگیرم بازی کند میشه
گرافیکمم بالاس (2 gb)
رمم(4 gb ddr3)
نمیدونم چرا کند میشه لطفا یکی منو راهنمایی کنه:20:

یکی جواب منو بده:17:

DRAKE
2012/07/09, 11:48
رو ویندوز 7 وقتی میخوام counter strike رو اجرا کنم با ارور > avaiable memory less than 15mb ! مواجه میشم ... چجوری میشه این مشکلو حل کرد ؟
باید32 بیت باشه ویندوزتون وگرنه هیچ راهی نداره

DRAKE
2012/07/09, 11:56
یکی جواب منو بده:17:
شما تنظیمات روی مدیوم ــاینا بزارید اگه درست شد که یعنی یه جای کار میلنگه اگه نشد که مشکل از کرکه و باید کرک رو عوض کنید (یعنی هون کرک رو از جای دانلود کنید دوباره بریزید من اینجا لینکشو میزارم )
اینم لینک کرک :

4l!R3Z4
2012/07/09, 13:29
اقایون یک سوال، فریم ریت بازی ها به کل سیستم مربوطه یا به یه سخت افزار خاص؟؟ آخو من توی اکثر بازی ها مشکل دارم. یعنی چه بازی رو با Detailه Very High و چه با Very Low بازی کنم، فریم بین 30 تا 40 هست!

EMECHEM
2012/07/09, 13:35
ببخشید

من بازی LEGO Batman 2 رو چند روز پیش دانلود کردم

بعد از اکسترکت تو فایل ها چیزی برای اینستال وجود نداشت

کسی میدونه باید چی کار کرد ؟

خیلی ممنون

انسان
2012/07/09, 13:42
ببخشید

خیلی ممنون

ببین فایلی به نام Bin توش وجود داره
اگه اینطوری بود همه رو یه جا اکسرنت کن بعد بگرد دنبال
LEGO Batman 2.exe
فک کنم اینطوری باشه
من خودم در حال دانلود این بازی هستم

sajedn
2012/07/09, 13:42
ببخشید

خیلی ممنون

دقیقا چه فایل هایی وجود دارن ؟

این طور که شما میگی احتمالا نسخه استیم رو دانلود کردین .(اگه این طوره بگین روش نصب بذارم )

EMECHEM
2012/07/09, 13:53
همه ی فایل ها ایناست . بنگرید :

پیشاپیش از کمک های شما ممنونم

sajedn
2012/07/09, 14:56
همه ی فایل ها ایناست . بنگرید :

پیشاپیش از کمک های شما ممنونم

نه ربطی به steam نداره .

اول فیلی که 001. داره رو پیدا کن بعد با winrar اکسترکت کن .
اگه نشد از Quick SFV ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کن.

EMECHEM
2012/07/09, 16:39
sajedn : تو فایل های زیپ رو گشتم فایلی با پسوند .001 پیدا نکردم . حالا این نرم افزاره که گفتی رو دانلود کنم ببینم مشکل حل میشه یا نه ؟ ممنون از کمکتون

EMECHEM
2012/07/09, 17:15
دوستان مشکل حل شد

خیلی ممنون از کمکتون آقای sajedn

4l!R3Z4
2012/07/09, 20:06
اقایون یک سوال، فریم ریت بازی ها به کل سیستم مربوطه یا به یه سخت افزار خاص؟؟ آخو من توی اکثر بازی ها مشکل دارم. یعنی چه بازی رو با Detailه Very High و چه با Very Low بازی کنم، فریم بین 30 تا 40 هست!کسی نیست جواب بده؟

DRAKE
2012/07/09, 20:38
کسی نیست جواب بده؟
به کارت گرافیک مربوط هست
راستی یکی از بچه های کلنتونو زدم لتو پار کردم تو کلن پارس :Dفقط یادمه اولش زارت بود :D

LORD_WAR
2012/07/14, 11:03
من توalan wakeگیر کردم نصب کردم برنامه های مورد نیازش هم نصب کردم روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته!!:20:
گرافیک 2 رم2کامپیوترم

Mohhamad
2012/07/14, 16:08
با سلام
توی بازی Spec Ops:The Line توی مرحله ای که هلوکوپترها دارند بهت حمله میکنند و شما توی هلوکوپتر هستین و باید موشک ها رو بزنین که اخر کار به یکی از هلوکوپترها برخورد میکنین...وقتی صحنه ای که داره نشون میده تموم میشه یکدفعه از بازی میاد بیرون و اینو مینویسه:
has stoped working
به نظر شما مشکل از چیه؟ :D
چندبار هم رفتم ولی بازم همین شد..کرک و بقیه چیزهای لازمش هم نصب کردم

sajedn
2012/07/14, 16:30
من توalan wakeگیر کردم نصب کردم برنامه های مورد نیازش هم نصب کردم روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته!!:20:
گرافیک 2 رم2کامپیوترم

از task manager نگاه کن ببین در حال پردازش هست یا نه .
اگه نه یه بار دیگه کرک اسکیدرو رو دانلود کن . لینک ([Only registered and activated users can see links])
همچنین باید نرم افزار های زیر نصب شده باشن :

Framework 4 & 3.5
Java Runtime Environment
K-Lite Codec Pack v5.6.1
vc2008sp1
و direct x هم که جای خود دارد .

MAT the Selfmade
2012/07/16, 14:03
آقایونی که تو ویندوز 7 مشکل (Has Stoped Working) دارن این فلش پاینش رو بزنن بعدعکسش رو بزارن راحت تر میشه مشکلش رو فهمید .
با تشکر

Alli
2012/07/16, 16:11
اقا من یه مشکل خاصی دارم :17:

نمی تونم بازی رو سیو کنم و بعد لود یعنی سیو ها لود نمیشه میزنه فایل نمی دونم اسیب دیده 3 بار تو 3 تا ویندوز متفاوت (8،7 ،ویستا) نصب کردم هنوز همین مشکل رو دارم و درست بشو نیست این SAM 3 رو میگم پدرمو در اورد انگار فقط خودم این مشکلو تو بازیش ددارم کسی راهی بلده بشه درستش کرد؟
این صلاً فایلی برا سیو کردن درست نمی کنه اونای که دارن بگن بازیشون کجا فایلو ذخیره میکنه ؟
کمک کنید PLZ

هر چه قدر میرم فقط کافیه یه بار از بازی حارج شم که همش به پره

بچه ها نمی دونم چرا همیشه عجیب ترین بلا های ممکن سر من میاد تو زمینه نصب بازی تو انجمن بوووووق:D
همه از سیر تا پیاز مشکل داشتن به غیر از مشکل من بد بخت فقط مال خودم بود .

کلاً هر کی راهی فهمید گفت دعا خیر من پشت سرشه :D

Alli
2012/07/16, 20:24
فقط منتظرم پس فردا صبح برم دی وی دی رو بکنم تو حلقش :167:
فردا گیرم :46:
هر کازی کردم نشد تو سایتای خارجی گشتم بعضی ها مشکل منو داشتن کلاً از دیروز تا حالا همش گیر این بودم یه کلمه درسم نخوندم فردا تو زبان کده می کشدم معلم

لعنتی 10000 کرک گرفتم زدم نشد فک کنم رو هم 20 بار از اول نصبش کردم :46:

Mohsen-7
2012/07/18, 23:44
سلام.
من یه مدته که میخوام driver 3 رو اجرا کنم ولی از اونجا که کنترل ماشین رو برای بار اول بدست میگیرم صدای بازی قطع میشه و فقط صدای حرف زدن کاراکترا پخش میشه. کسی میدونه مشکلش چیه؟

Mohhamad
2012/07/21, 19:11
با سلام
توی بازی Spec Ops:The Line توی مرحله ای که هلوکوپترها دارند بهت حمله میکنند و شما توی هلوکوپتر هستین و باید موشک ها رو بزنین که اخر کار به یکی از هلوکوپترها برخورد میکنین...وقتی صحنه ای که داره نشون میده تموم میشه یکدفعه از بازی میاد بیرون و اینو مینویسه:
has stoped working
به نظر شما مشکل از چیه؟ :D
چندبار هم رفتم ولی بازم همین شد..کرک و بقیه چیزهای لازمش هم نصب کردم
بچه ها مشکلم حل شد..از طریق Run As رفتم..حل شد :D

behnam-m
2012/07/21, 22:17
سلام چا من وقتی spec ops رو نصب می کنم وقتی روش کلیک می کنم ارور میده

M.M.Hosseiny
2012/07/21, 22:20
سلام چا من وقتی spec ops رو نصب می کنم وقتی روش کلیک می کنم ارور میده

ارورش چیه؟یک عکس بزار از ارور بازی.

behnam-m
2012/07/22, 10:59
میگه:spec ops:the line needs the steam client to run.please launch your steam client and restart the game.the game will now exit

M.M.Hosseiny
2012/07/22, 11:25
میگه:spec ops:the line needs the steam client to run.please launch your steam client and restart the game.the game will now exit

شما کرک رو نریختی تو محل نصب.برو کرک رو بریز

behnam-m
2012/07/22, 12:21
ممنون حل شد

peymanabde
2012/07/23, 12:25
اره بدید

Mohamad7824
2012/07/24, 16:30
سلام
من توی sniper elite 2 نمیتونم سیو کنم!
مثلا میرم مرحله دو بعدش از بازی خارج میشم دوباره میام فقط new game روشنه و بقیه ی گزینه ها خاموشه!
البته تا وقتی از بازی خارج نشدم و فقط از سینگل پلیر بیرون اومدم دوباره میتونم continue game بکنم ولی وقتی خارج میشم سیو حذف میشه!
در ضمن وقتی از بازی خارج میشم ارور sniper elite 2 has stopped working رو میده که قبل از این که بازیو آنلاین کنم این ارور نمیداد!
خواهش میکنم بگین چیکار کنم!:20::12:

Mohamad7824
2012/07/24, 17:47
یکی بگه مشکل چیه دارم میمیرم :20::20::20::20::20:

maziarabedi
2012/07/25, 15:14
سلام من یه مشکل تو اجرای بازی اسسینز کرید رولیشنز داشتم
من بازی رو نصب میکنم بعد که میخوام اجراش کنم ازم یه کد میخواد و رجیستری رجیستر میشم ولی کده رو نمیدونم بعدش هم میخواد یه چیزی از اینترنت دانلود کنه که حجمش خیلی زیاده و بازی هم اجرا نمیشه
لطفا کمکم کنید

milad679
2012/07/25, 21:31
منم مشکل سیو کردن Sniper Elite v2 رو دارم.
لطفا یکی راهنمایی کنه!!

Crysis_Max
2012/07/25, 22:24
منم مشکل سیو کردن Sniper Elite v2 رو دارم.
لطفا یکی راهنمایی کنه!!
من تو انلاینش مشکل دارم .
اونجا نمیتونم سسیو کنم .:17:

MERCER
2012/07/26, 13:55
دوستان اگه کرک مولتی پلیر رو بریزید دیگه سینگل پلیر دیگه سیو نمیشه.البته برای Sinper Elite V2

Mohamad7824
2012/07/26, 14:21
یچه ها کسایی که مشکل سیو در کرک آنلاین دارن وقتی میخوان سینگل بازی کنن کرک اسکیدرو بریزن و وقتی میخوان مولتی بازی کنن کرک مولتی پلیر رو بریزن!
به همین سادگی :t-ostad::t-lol::t-trol:

A2N
2012/07/26, 18:35
سلام
من بعد از نصب spec ops وقتی با استیم و تانگل وارد بازی می شم میتونم لیست سرور ها رو ببینم و یا سرور بسازم ولی وقتی در هر دو حالت می خوام وارد بازی بشم بعد از یه لودیگ کم این صفحه میاد یک ارور بدون متن و عدش میره تو منو!!:17: یکی کمکم کنه

DoCtype
2012/07/26, 21:41

لطفا جواب درست بدید و الکی اسپم هم ندید و چیزای الکی رو بهانه کنید.
ممنون.

FERYGAMER
2012/07/26, 21:47

لطفا جواب درست بدید و الکی اسپم هم ندید و چیزای الکی رو بهانه کنید.
ممنون.
ورژن c++ شما چنده شما باید ورژن 2008 رو داشته باشید

DoCtype
2012/07/26, 21:49
لطفا اگه لینک درستش رو داری قرار بده
32 بیت میخواما!ویندوزم xp.

sajedn
2012/07/26, 23:03
لطفا اگه لینک درستش رو داری قرار بده
32 بیت میخواما!ویندوزم xp.

اول از fery پسند کنید بعدش این رو دانلود کنید :

vcredist_x86 2008 - 2010 ([Only registered and activated users can see links])

DoCtype
2012/07/26, 23:11
درست نشد.

1 - خیلی تو جو پسند و نا پسند هستید،بدرتون نمیخوره.
2 - اگه راهکارش عملی شد لایک میزنم.

Maximum-Dev
2012/07/26, 23:23
[Only registered and activated users can see links]لطفا جواب درست بدید و الکی اسپم هم ندید و چیزای الکی رو بهانه کنید.ممنون.سلام.شما این 4 تا ویژوال رو نصب کنید (هم 32 و هم 64 بیت) دیگه هیچ مشکلی مربوط به این خطا نباید داشته باشید.64 بیت رو هم حتما نصب کنید چون بعضی بازی ها فایل های مورد نیازش توی ویژوال 32 نیست.

DoCtype
2012/07/26, 23:26
64 بیت پیدا نکردم.
کسی داره ؟

Maximum-Dev
2012/07/26, 23:27
اینم لینک لینک ([Only registered and activated users can see links])

A2N
2012/07/26, 23:28
سلام
من بعد از نصب spec ops وقتی با استیم و تانگل وارد بازی می شم میتونم لیست سرور ها رو ببینم و یا سرور بسازم ولی وقتی در هر دو حالت می خوام وارد بازی بشم بعد از یه لودیگ کم این صفحه میاد یک ارور بدون متن و عدش میره تو منو!!:17: یکی کمکم کنه

کسی نیست جواب مارو بده؟

AMIR_121
2012/08/04, 04:03
با سلام خدمت دوستان . توی کل گوگل نتونستم مشکلمو حل کنم . تاپیک بد کمپانی هم که اینقدر شلوغه که نتونستم بفهمم چی به چیه . فقط اینکه من بازی رو نصب کردم و پچ رو هم نصب کردم و فایل های dll که لازم داشت هم ریختم ولی یه مشکل دارم . اون هم اینکه این ارور میاد . اگه میشه لطفا بگید مشکل از کجاست .

راستی یکی از دوستان هم ویندوز عوض کرده الان این مشکل رو داره . ممنون میشم بگید چیکار کنم.

A2N
2012/08/04, 04:14
با سلام خدمت دوستان . توی کل گوگل نتونستم مشکلمو حل کنم . تاپیک بد کمپانی هم که اینقدر شلوغه که نتونستم بفهمم چی به چیه . فقط اینکه من بازی رو نصب کردم و پچ رو هم نصب کردم و فایل های dll که لازم داشت هم ریختم ولی یه مشکل دارم . اون هم اینکه این ارور میاد . اگه میشه لطفا بگید مشکل از کجاست .

راستی یکی از دوستان هم ویندوز عوض کرده الان این مشکل رو داره . ممنون میشم بگید چیکار کنم.

داداش منم همین مشکل رو داشتم اینو دانلود کن درست می شه:

AMIR_121
2012/08/04, 08:15
داداش منم همین مشکل رو داشتم اینو دانلود کن درست می شه:

ممنون بابت کمکت . رفتم توی بازی و سرباز هم ساختم ولی سرور پیدا نکرد و یدفه توی قسمت سرور پرید بیرون . یعنی کرش کرد . بار بعدی هم Unable To Login میده . باید چیکار کنم الآن . ممنون از راهنماییتون . :):):)

دوستان تصحیح کنم که رفت توی بازی ولی سرور پیدا نمیکنه ، در صورتی که همه سرور ها آنلاین هست . چیکار کنم ؟؟؟

AMIR_121
2012/08/04, 18:04
دوستان ببخشید من هی پست میدم . وقتی میرم روی Play Now و Join Game رو میزنم مینویسه Faild To Connect EA Online . Try Again
باید چیکار کنم ؟؟؟؟ مال همه همینطوریه یا نه ؟؟؟

AMIR_121
2012/08/04, 22:24
دو روزه هیشکی جواب نمیده . ای بابا یکی جواب مارو بده ثواب داره :46:

shahram-javad
2012/08/05, 01:02
دوستان ببخشید من هی پست میدم . وقتی میرم روی Play Now و Join Game رو میزنم مینویسه Faild To Connect EA Online . Try Again
باید چیکار کنم ؟؟؟؟ مال همه همینطوریه یا نه ؟؟؟
اینو فکر کنم بهتر باشه باشه توی بخش آنلاین یا تاپیک خود بازی بپرسید.مربوط به اینجا نمیشه
BF Bad Company 2 Nexus Emulator Ver 0.4.0 FAQ ( اختصاصی گیم ایمگ ) ([Only registered and activated users can see links](-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%AF-)/page3)
آموزش ([Only registered and activated users can see links])آنلاین بازی کردن Battlefield Bad Company 2 + ویدئو آموزشی + گیم پلی ([Only registered and activated users can see links])

بهتره اول پستها رو بخونید شاید جوابتون رو پیدا کردید
موفق باشید

behnam-m
2012/08/06, 23:07
سلام ببخشید می خواستم ببینم هیتمن3 بر روی ویندوز 7 نصب میشه

ali_gh1392
2012/08/07, 02:15
ببخشید من Splinter Cell Conviction رو وقتی میخوام اجرا کنم این ارور رو میده!!
اول عکس 1 میاد لود میشه بعد عکس 2!
ویندوزم 7 و 64بیته!
البته میدونم به گرافیک گیر میده ولی سیستم دوستم از من پایین تره واسه اون مشکل نداره!
تو رو خدا کمک کنید چون میخوام این بازی رو آنلاین بازی کنم!!
ممنون

AMIR_121
2012/08/08, 08:18
شاید به درایور گرافیکت گیر میده شایدم از ویندوزته که 64 بیتیه . 64 بیتی به درد نمیخوره 32 بیتی نصب کن . آخرین کارت گرافیکم میتونی از اینجا بگیری . [Only registered and activated users can see links] البته باید با چیز پی ان خارجی بری توش . به آیپی ایران اجازه ورود نمیده

torap
2012/08/08, 10:55
سلام من دی وی دی این بازی رو خریدم ولی کرک نداره داخل سیدی نصب میشه وقتی اجرا میکنم ارور
spec ops:the line needs the steam client to run.please launch your steam client and restart the game.the game will now exit
میده.
لطفا منو راهنمایی کنید.

MERCER
2012/08/08, 11:00
یه عکس بگیر ببینم چی به چیه؟فک کنم این کرکو ([Only registered and activated users can see links]) بریزی درست بشه:)

torap
2012/08/08, 11:22
این رو از اول خودش داشت-درست نشد- اینم عکسش

[Only registered and activated users can see links]بدون عنوان.png

MERCER
2012/08/08, 11:29
دوست عزیز کرکی که دادم ریختی؟این هم لینک [Only registered and activated users can see links]

torap
2012/08/08, 11:30
اره ریختم ولی درست نشد

MERCER
2012/08/08, 11:34
دیگه نمی دونم باید چیکار کنی:39:ولی بیااینجا ([Only registered and activated users can see links]آموزش-آنلاین-بازی-کردن-Spec-Ops-The-Line-ویدئو-به-زبان-فارسی-گیم-پلی) شاید کسی کمکت کرد

mohammadmo
2012/08/08, 12:02
سلام
من وقتی بازی Prototype 2 اجرا می کنم یه صفحه مشکی میاد بعد با ارور زیر مواجه میشم لطفا بگید مشکل کجاست[Only registered and activated users can see links]

FERYGAMER
2012/08/08, 13:11
سلام
من وقتی بازی Prototype 2 اجرا می کنم یه صفحه مشکی میاد بعد با ارور زیر مواجه میشم لطفا بگید مشکل کجاست[Only registered and activated users can see links]
کرکو ریختی؟

MAT the Selfmade
2012/08/08, 13:36
کسی نمیدونه چرا گیم رنجر لاگین نمیشه؟

MERCER
2012/08/08, 13:39
گیم رنجر همین طوریه کاری نمی کرد دو سه بار اجرا کن گیم رنجر رو:D

mahdi-ng
2012/08/08, 13:48
گیم رنجر رو run as administator کن شاید شد.

mohammadmo
2012/08/09, 03:18
کرکو ریختی؟
بله کرک رو هم کپی کردم

abcd
2012/08/09, 15:15
سلام
موقع نصب کردن بازی این ارورر را می ده اشکال از چیه ؟
ISDone.dll
it is not found any file spec ified for ISArc extract

AMIR_121
2012/08/09, 23:05
همین ارور رو توی گوگل سرچ کن ببین چی میاد

Rain Bow
2012/08/10, 11:01
سلام من mirror`s edge رو از میهن دانلود . دانلود کردم مولی اجرا نمیشه و این ارور میاد :
دو تا کرک 1.0 و 1.1 رو هم ریختم کار نکرد

ali_gh1392
2012/08/10, 14:24
شاید به درایور گرافیکت گیر میده شایدم از ویندوزته که 64 بیتیه . 64 بیتی به درد نمیخوره 32 بیتی نصب کن . آخرین کارت گرافیکم میتونی از اینجا بگیری . [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) البته باید با چیز پی ان خارجی بری توش . به آیپی ایران اجازه ورود نمیده

دانلود و نصب کردم جواب نداد!!
حالا چی؟؟

AMIR_121
2012/08/11, 00:27
نمیدونم دیگه والا . گوگل بگرد شاید چیزی پیدا شد در این مورد

Maximum-Dev
2012/08/11, 00:34
سلام من mirror`s edge رو از میهن دانلود . دانلود کردم مولی اجرا نمیشه و این ارور میاد :
دو تا کرک 1.0 و 1.1 رو هم ریختم کار نکرد

شاید Blackbox دانلود کردین.

khaste
2012/08/11, 00:57
شما موقع نصب نباید به اینترنت وصل باشید و برنامه ی استیمتان هم نباید در حال اجرا باشد
...

باید ازطریق windows xp وارد بشی وازطریق ادمینستور من یادتان میدهم

بر روی برنامه کلیک راست میکنی میری داخل گرینه یperopertisو سر برگ compatibilityانتخاب و دوگزینه
run this programe in compatibility made for
و run this program as an administeratorرا تیک می زنی
...

برنامه رو run as adminstatorبکن

Rain Bow
2012/08/11, 15:19
شما موقع نصب نباید به اینترنت وصل باشید و برنامه ی استیمتان هم نباید در حال اجرا باشد
...

باید ازطریق windows xp وارد بشی وازطریق ادمینستور من یادتان میدهم

بر روی برنامه کلیک راست میکنی میری داخل گرینه یperopertisو سر برگ compatibilityانتخاب و دوگزینه
run this programe in compatibility made for

و run this program as an administeratorرا تیک می زنی
...

برنامه رو run as adminstatorبکن

با منی؟

Hosein 911
2012/08/11, 15:35
به من موقع ورود ارور می ده میگه نسخه ی nexus قدیمی
من دوباره نسخه جدید رو هم dl می کنم ولی درست نمی شه

ninja 1371
2012/08/13, 13:06
اگر در اجرای نصب هر بازی ارور check online forو...... مساهده کردید معنیش اینه که ویندوز 7 رو جه 64 بیت جه 32 بیت ناقص نصب کردید

Rain Bow
2012/08/15, 15:47
چند روزه استیم قاطی کرده همش stoped working میده . مشکل چیه ؟

AMIR_121
2012/08/17, 15:36
دوستان من مکس پین 3 نصب کردم . توی بازی هم میره ولی میگه باید به اینترنت وصل باشی تا ما بتونیم مکس پین شما رو رجیستر کنیم . پروفایل هم که میسازه دیگه منویی چیزی نمیاد که بشه بازی کرد . یه نفر بگه من چیکار کنم ؟؟؟ :17:

hojjat74
2012/08/17, 15:52
دوستان من مکس پین 3 نصب کردم . توی بازی هم میره ولی میگه باید به اینترنت وصل باشی تا ما بتونیم مکس پین شما رو رجیستر کنیم . پروفایل هم که میسازه دیگه منویی چیزی نمیاد که بشه بازی کرد . یه نفر بگه من چیکار کنم ؟؟؟ :17:

اموزش ([Only registered and activated users can see links]) :)

Rain Bow
2012/08/17, 21:33
سلام من چند وقت پیش رزیدنت 5 رو نصب کرده بودم و بعدش که خواستم بازی رو پاک کنم سیو بازی رو از تو my doc برداشتم و الان دوباره بازی رو نصب کردم ولی وقتی سیو رو توی my doc میریزم بازی سیو رو نمیخونه و میگه یه پروفایل جدید بساز و ... . چه کنم؟

hojjat74
2012/08/17, 21:36
سلام من چند وقت پیش رزیدنت 5 رو نصب کرده بودم و بعدش که خواستم بازی رو پاک کنم سیو بازی رو از تو my doc برداشتم و الان دوباره بازی رو نصب کردم ولی وقتی سیو رو توی my doc میریزم بازی سیو رو نمیخونه و میگه یه پروفایل جدید بساز و ... . چه کنم؟

تا جایی که اطلاعات من قد میده بهترین کار اینکه شما بازی رو اجرا کنید و اولین سیو رو انجام بدید بعدش از بازی بیاین بیرون و سیو هارو بریزید:)

AMIR_121
2012/08/18, 03:17
اموزش ([Only registered and activated users can see links]) :)

داداش یه لینک دادی که هیچ کدوم از اون مشکلا مشکل من نیست . یعنی اگه این کرکو بریزم مشکلش حل میشه ؟ این میگه باید توی Rockstar Club لوگین کنی تا بزاریم بازی کنی . من نمیخوام لوگین کنم توی اون . چیکار کنم ؟ :17:

azetrom
2012/08/20, 20:51
دوستان!
من امروز Sleeping Dogs رو خریدم .. نصب کردم .. کلی ذوق کردم .. ولی وقتی زدم رو New Game بازی همون اول کار تو Loading گیر کرد!
و همچنین Amazing Spiderman که بعد از 2 دقیقه بازی(حالا یه کم بیشتر از یه دقیقه بازی کرش میکنه)
لطفا کمک کنید احساس بدبختی می کنم!

arashhs
2012/08/20, 20:59
دوستان!
من امروز Sleeping Dogs رو خریدم .. نصب کردم .. کلی ذوق کردم .. ولی وقتی زدم رو New Game بازی همون اول کار تو Loading گیر کرد!
و همچنین Amazing Spiderman که بعد از 2 دقیقه بازی(حالا یه کم بیشتر از یه دقیقه بازی کرش میکنه)
لطفا کمک کنید احساس بدبختی می کنم!

برای sleeping dogs اول باید این آپدیتو ([Only registered and activated users can see links]) بعد این کرک ([Only registered and activated users can see links]) رو دانلود و نصب کنید .
برای the amazing spider man هم باید کرک فیکس ([Only registered and activated users can see links]) رو دانلود و نصب کنید .

پسوورد => [Only registered and activated users can see links]

kamivh1
2012/08/20, 22:28
چند روزه استیم قاطی کرده همش stoped working میده . مشکل چیه ؟

نباید اینجور باشه اگه رو سیستم جدیدا کاری کردی یا برنامه ای اخیرا ریختی پاکش کن!

king of bada
2012/08/21, 11:36
اقا من یه مشکل اساسی دارم :
من بازی دارک سایدرز 2 رو دانلود کردم(نسخه blac box)بعدش که رو ایکون بازی کلیک میکنم میگه این فایل نیست mvcr100.dllبعدش که این فایلو دانلود کردم ریختم تو پوشه بازی میگه نمیتونه فایل رو درست از کتابخونه اجرا کنه (اگه خواستین بعدا بازی رو نصب می کنم و عکس قرار میدم )
کار هایی که من کردم :
vcredist2010
vcredist2008
netfream work 4
دانلود فایل mvcr100.dll
دانلود بر نامه dllfixser
دانلود اخرین ورژنdiretx

Maximum-Dev
2012/08/21, 11:44
mvcr100.dll رو بریزین توی System32 احتمالا درست بشه

MAT the Selfmade
2012/08/21, 12:35
من با بازی شوگان 2 مشکل دارم (Fall of Samurai) مال من نسخه کاکتوس هست و 4 DVD ویندوز هم 7 و وقتی می خوام وارد بازی بشم اون ارور (dont send ....) رو میدهو وقتی جزییات رو بازی میکنم مشکل از فایل steam.dll هست. با فایل استیم MW3 تونستم بازش کنم :24: ولی منو های کمپینش بستس کسی تونست و بازی رو داشت فایل استیمشو آپ کنه و اگر هم مشکل از چیز دیگه ای هست بگید.

king of bada
2012/08/21, 13:27
mvcr100.dll رو بریزین توی System32 احتمالا درست بشه

گفتم که اونو ریختم بازم دستت درد نکنه

king of bada
2012/08/21, 13:44
اینم اررش
---------------------------
BFBC2Game.exe - Entry Point Not Found
OK

hojjat74
2012/08/21, 14:34
اینم اررش
BFBC2Game.exe - Entry Point Not Found
OK

اقا نرم افزار direx 11ریختی؟

maziarabedi
2012/08/21, 16:49
سلام بچه ها من به یه مشکل بزرگ برخوردم
من بازی gta liberty city رو خریدم 5 دیویدی بود
بعد از نصب و اجراش به یه اروی برخوردم
[Only registered and activated users can see links]میگه که باید دایرکت ایکس رو دوباره نصب کنی منم کردم گفت باید کارت گرافیکیتو ارتقا بدی منم کردم ولی ارور داد
[Only registered and activated users can see links]میشه راهنماییم کنین من خیلی به این بازی نیاز دارم ولی موقع اجراش ارور اول رو میده
دایرکت ایکس 2010 نصب کردم بازم نشد
گفتم شاید به لبتاب من نمیخوره دیدم میخوره
ویندوز 7 دارم 32 بیت
گرافیک 512 کور آی 5 اینتل
با رم 4 گیگ
لطفا راهنماییم کنید سریع چون شاید ببرم بازی رو پسش بدم

maziarabedi
2012/08/21, 17:46
کسی جواب منو نمیده؟من 12 هزار تومن پولشو دادم پولی که مادرپدرم به سختی در میارن:47:
تروخدا یکی کمکم کنه خواهش میکنم خواهش میکنم برام خیلی واجبه

maziarabedi
2012/08/21, 18:48
متاسفم که واسه هیچکی ارزش نداره ...

Ajax
2012/08/21, 18:55
میشه لنک برنامه هایی که باید دانلود کنم رو بدی؟همین لینک برنامه steam رو اگه بهم بدی ممنونت میشم.
دانلود installer از سایت استیم: store.steampowered.com/about ([Only registered and activated users can see links])

دانلود نسخه نصب شده: [Only registered and activated users can see links]

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 19:55 <<----

متاسفم که واسه هیچکی ارزش نداره ...

عزیز من این ارور برا آپدیت گرافیکت میگه مال کارتت نیست ! یعنی داری مال یه کارت گرافیک دیگه رو میزنی ... اول از مدل کارت گرافیکت مطمثن شو بعد برو توی این لینک و آپدیت جدیدش رو دانلود و نصب کن.

king of bada
2012/08/21, 19:01
اقا نرم افزار direx 11ریختی؟
اره دوست عزیز

maziarabedi
2012/08/21, 19:37
خوب حالا من چیکار کنم اینتله

---->> ترکیب با پست قبلی . زمان : 19:37 <<----

من همشونو نصب کردم خالاصه
مهم نیست مهم اینه که من وارد بازی شم راهنمایی کنید تروخدا

king of bada