PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش: رفع مشکلات در بازی های آنلاین

صفحه ها : [1] 2

ErfanSakkaki
2011/11/16, 20:39
در این تاپیک میتونین هر مشکلی در رابطه با بازی های آنلاین دارین رو مطرح کنین.

[Only registered and activated users can see links]

*GHOST*
2011/11/17, 10:40
داداش.سلام.اگه میشه بگید.ترافیک مصرفی هر ساعت آنلاین بازی کردن mw2و mw1چقدره{چندmb}

ErfanSakkaki
2011/11/17, 10:55
هر 4 - 5 ساعت بازی در اکثر بازی ها 80 تا 100 مگ است. حالا ساعتی میشه 20 مگ ! خیلی به صرفه است...
این حجمی هم که میگم مجموع دانلود ها و آپلود هایی است که در هنگام بازی بین یوزر و سرور رد و بدل میشه :love:

*GHOST*
2011/11/17, 13:15
مطمنی:blink:اینقدر کم.یکی می گفت ساعتی 65mb:20:

ErfanSakkaki
2011/11/17, 15:17
بستگی هم داره به بازی که میرین! مثلاً بازیه Dead Island که تا آخرش رو با عماد جان بازی کردیم بعد 3 ساعت 80 مگ میگرفت ولی بازی مثل cod mw2 هر 4 ساعت 70-90 مگ میبره !
اگر بازی دارای جزیئیات زیادی باشه مثل Dead Island که یه بازی با محیط بسیار بزرگی است و هزاران وسیله میشه ورداشت و سوار شد و خورد، مسلماً حجم بیشتری رو میگیره !

*GHOST*
2011/11/17, 15:41
4 ساعت 90-70 mbخوب .ایول.:love:

*GHOST*
2011/11/18, 17:41
سلام.باز مزاحم شدم.یه سوال داشتم.ping من تو cod4 خیلی زیاده از بقیه ام زیاد تر حول و حوش 900.فیکنم بخاطر همین ترافیک بیشتری مصرف می کنه.برای کم کردن ping باید چیکار کنم

ErfanSakkaki
2011/11/18, 18:23
پینگت 900 ؟ یعنی لاگه لاگی ؟ بازی کنده؟ تیر دیر زده میشه؟
ترافیک مصرفی به پینگ ربطی نداره ! فقط تعداد پلیر ها یکم تاثیر داره !

*GHOST*
2011/11/18, 18:25
نه.زیاد لگ میزنه.نهزیاد تیک.بعضی موقه ها دیر تیر زده میشه ولی در هر حال بازی رونه.
دادا من باید چیکار کنم .ping بیاد پایین/:(

ErfanSakkaki
2011/11/18, 18:42
یه راهی هست :
من فقط از راه ویندوز سون رو میتونم بگم :
1. start رو بزنید.
2. در قسمت Search عبارت regedit رو تایپ کنید و بعد پیدا کردن فایل، روی اون کلیک کنید.
3. در سمت چپ یه نمودار درختی است که باید به این آدرس از روی نمودار بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows NT\ CurrentVersion\ Multimedia\ SystemProfile
4. وقتی روی سیستم پروفایل کلیک کردین در سمت راست نمودار یه سری فایل میاد که یه فایل با نام NetworkThrottlingIndex داریم که روی آن باید دابل کلیک کنید و حرف a رو پاک کرده و بجاش ffffffff ( تعداد 8 تا f ) قرار بدین و ok کنید.
5. حال باید جلوی فایل اسم تغییر کرده باشه و به 0xffffffff تبدیل شده باشه !
6. همین ! فقط باید یه restart کنید و بعد از اون دیگه کمتر لاگ خواهید شد. ( منم خودم این کارو کردم و بجای اینکه هر روز لاگ بشم، هر 3-4 روز یه بار لاگ میشم ).
7. تموم....:Di:

*GHOST*
2011/11/21, 14:36
سلام.یه سوال داشتم.
اگه تو قسمت Special Opsو
Survival mode ..بازی mw3امتیازجمع کنیم{kill}وقفل مر حله ها و اسلحه ها را باز کنیم ،این امتیازات و درجه تئو قسمت مولتی پلیرش تاثیرداره یهنی اسلحه ها و درجه کسب شده تو مولتی پلیرم استفاده میشه ؟

ErfanSakkaki
2011/11/21, 19:59
باور کن هنوز این مد هاش رو نرفتم ولی وقتی رفتم میگم... به احتمال زیاد حساب نمیشه چون اگه اینجوری بود همه اول به این صورت مدالاشون رو میگرفتن و همه رو آزاد میکردن که توی مولتی پلیر کم نیارن ! :kha:

*GHOST*
2011/11/22, 11:47
من چنین مطلبیو تو هفته نامه دنیای بازی خوندم.می گفت هر امتیازی کسب نی تو مولتی حساب میشه :ti:

Mehdi7543
2012/01/02, 23:46
سلام
یه مشکل تو آنلاین بازی کرن CALL OF DUTY MODERN WARFARE 1 دارم وقتی مولی پلیر بازی رو اجرا میکنم اون صفحه سبزه رد میشه میرم تو بازی قبل از اینکه چیز دیگه ای ببینم ارور HAS STOP WORKING MIDE نمیدونم چیکار کنم کرکشم دانلود کردن بازیم نشد لطفا کمکم کن برام جوابو پیام خصوصی کن دمت گرم ................

mirror
2012/01/03, 09:39
اقا چرا farcry 2 سروری پیدا نمیکنه؟من تانگتل را بازی کردم و قسمت روم بازی رفتم.بازی را اپدیت کردم و کرکش هم کردم ولی بازی نشد قسمتی که جوین را میزنی هیچی پیدا نمیکنه؟؟؟؟کسی میدونه؟

MaFi
2012/01/03, 09:59
فارکرای آخه کی بازی میکنه :d . به دلیل اینکه قدیمیه سرور هاش نیست :)

T2T.50CENT
2012/01/03, 11:16
نرم افزار تانگل دیگه کانکت نمیشه!!!ریست هم کردم ولی بازم یه ارور میده بعد یه صفحه باز میشه دو تا گزینه داره ادامه رو که میزنم باز همون ارور میاد.بلاک نشدم به نظر شما؟؟؟؟؟؟؟

ErfanSakkaki
2012/01/03, 12:14
به دلیل اینترنته ! چند روزه همه ی اینترنت ها داغون شده ! واسه من 3 ساعت به طوری ترکید که گوگل و گیم ایمگ رو نمیرفت ( البته بگم که سایت راسخون و آپارات رو میرفت !!! ) و میشناسم کسی رو که 5 روزه اینترنتش کلاً کانکت نمیشه !!

mirror
2012/01/03, 12:32
خوب بچه ها کسی این بازی را دانلود کرد من دانلود کردم ولی ارور میده تو این سایت هست بازیش ببینید [Only registered and activated users can see links] اقا عرفان هم طزیقه انلاینش را هم قرار داده گفتم بگیرم بازی کنم دانلودش کردم ولی ارور میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ErfanSakkaki
2012/01/03, 12:46
نمیدونم چه اروریه ؟ روسی نوشته ! شما بهتره بازی رو خودتون بخرید تا دانلود کنید. دو تا DVD بیشتر نیست!

virusha
2012/01/07, 11:53
ویرایش توسط ناظم انجمن: فارسی بنویسید تا جواب بگیرید

Ali_HipHop
2012/01/09, 12:53
بعضی وقت ها که می خوام modern warfare 3 را آنلاین بازی کنم یه مشکلی برام پیش می یاد. teknogods رو اجرا می کنم و وقتی وارد بازی میشم می خوام قسمت آنلاینش را باز کنم از بازی خارج میشه و فایل iwsp5 ارور has stopped working می ده.مشکل چیه؟ تازه بعضی وقت ها هم این مشکل پیش می یاد. چی کار کنم؟:wall:

ErfanSakkaki
2012/01/14, 14:28
دوستان از این به بعد آموزش های جانبی در خصوص بازی های آنلاین در این قسمت قرار خواهد گرفت.

دانلود ویدئو به زبان فارسی :

لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])

دانلود برنامه تانگل :

دانلود برنامه Raidcall :

mirror
2012/01/14, 14:46
داداش عرفان کار خوبی میکنی برنامه Raidcall را معرفی میکنی برنامه بسیار جالبیه از یاهو مسنجر خیلی بهتره.مخصوص برای صحبت کردن صدا با کیفیت عالی هم میره هم میاد به راحتی هم میشه در بازی ها استفاده کرد.

Mehdi7543
2012/01/14, 15:06
دوستان از این به بعد آموزش های جانبی در خصوص بازی های آنلاین در این قسمت قرار خواهد گرفت.

ویدئو به زودی

دانلود برنامه تانگل :

دانلود برنامه Raidcall :

دمت گرم اگه میتونی آموزش آنلاین بازی کردن pes 12 با cd key اورجینال رو بزار ممنون ...

101
2012/01/15, 10:04
بچه ها کسی می دونه چطوری بازیهDotta All star 2 می شه ران کرد .لطفا راهنمایی کنین می خوام بدونم چطور بازیش

sadegh7msm
2012/01/15, 21:02
سلام اقا عرفان
پسر دایی من اصلا نمی تونه هاست بشه. مثلا داخل کال اف من هاست میشم و اون بهم جوین میشه اما وقتی اون هاست هست کسی اصلا نمی تونه پیداش کنه.{در اصل فقط گیرنده است:))}
برای همه بازی های انلاین اینطور هست. به نظر شما مشکلش از چیه؟

sadegh7msm
2012/01/15, 21:10
سلام
پسر دایی من اصلا نمی تونه هاست بشه. مثلا داخل کال اف من هاست میشم و اون بهم جوین میشه اما وقتی اون هاست هست کسی اصلا نمی تونه پیداش کنه.{در اصل فقط گیرنده است} برای همه بازی های انلاین اینطور هست. به نظر شما مشکلش از چیه؟

Mehdi7543
2012/01/15, 21:39
سلام
پسر دایی من اصلا نمی تونه هاست بشه. مثلا داخل کال اف من هاست میشم و اون بهم جوین میشه اما وقتی اون هاست هست کسی اصلا نمی تونه پیداش کنه.{در اصل فقط گیرنده است} برای همه بازی های انلاین اینطور هست. به نظر شما مشکلش از چیه؟

من مشکلم دقیقا برعکسه . . . . . . . . . . . . .

ErfanSakkaki
2012/01/15, 23:15
چی بگم وقتی نمیدونم ! واسه منم توی بعضی بازی ها اینجوریه ... مثلا توی کال آف دیوتی من باید هاست بشم ولی توی کمپانی آف هیروز دوستم باید هسات بشه !!! و در بازی های مختلف فرق داره !

ErfanSakkaki
2012/01/15, 23:19
جوابتون رو در رفع مشکلات در بازی های آنلاین ([Only registered and activated users can see links])دادم. باور کن خودمم نمیدونم و فقط میتونم تانگل رو مقصر بدونم چون هنوز که هنوزه نسخه بتا هست و نسخه اصلیش نیومده و هزاران مشکل داره ! واسه منم این مشکلات هست... فکر نکنید فقط برای شما پیش میاد... فروم ها رو میخونم ولی بازم خیلیلا مشکلشون حل نمیشه ! :33:

sadegh7msm
2012/01/16, 11:11
دستت درد نکنه . همین که جواب دادید خیلی ارزش داره

مهرشاد
2012/01/16, 13:27
سلام به دوستم عداش عارف والا من طبق فیلمی که گذاشته بودید کارهارو انجام دادم و اون سه تا پوشه هم دانلود کردم تا اینجا هیچ مشکلی ندارم ولی موقعی که میخوام از طریق انلاین بازی کنم به مشکلی برم میخورم من موقعی هاست میشم میرم تو بازی ولی کسی رو پیدا نمیکنم بااینکه دوستم منو کلیک کپیی هم کرده موقعی که رفیقم هاست میشه من جوین میشم بهش این پیامو بهم میده که حالم از بهم خورده:joining if you see this more thahz seconds your hosti bad نمیدونم چه کنم لطفان راهنمایی ام کن مرسی که همچین سایتی رو تشکیل دادید ممنون با تشکر مهرشاد mehrshad_soskkosh

sadegh7msm
2012/01/16, 13:32
سلام به دوستم عداش عارف والا من طبق فیلمی که گذاشته بودید کارهارو انجام دادم و اون سه تا پوشه هم دانلود کردم تا اینجا هیچ مشکلی ندارم ولی موقعی که میخوام از طریق انلاین بازی کنم به مشکلی برم میخورم من موقعی هاست میشم میرم تو بازی ولی کسی رو پیدا نمیکنم بااینکه دوستم منو کلیک کپیی هم کرده موقعی که رفیقم هاست میشه من جوین میشم بهش این پیامو بهم میده که حالم از بهم خورده:joining if you see this more thahz seconds your hosti bad نمیدونم چه کنم لطفان راهنمایی ام کن مرسی که همچین سایتی رو تشکیل دادید ممنون با تشکر مهرشاد mehrshad_soskkosh

سلام
ببین اون دوستت در هاست شدن مشکل داره. خوب تو هاست شو به دوستت بگو به تو جوین بشه. اگر هم نشد در فروم تانگو بنویس کی هاست می باشد و تو به اون جوین شو. همین
زدن دکمه تشکر کافی است

xS4E3Dx
2012/01/16, 21:13
سلام

مشکل شما میتونه از FIREWALL باشه ، اونو Disable کنین...

و البته یک مسله مهم این که ممکنه nat typeـت open نباشه ... (میتونی در این مورد به ISPـی که ازش اینترنت خریدی به پشتیبانیش زنگ بزنی و بهت راهنمایی کنن . برای مثال توی اکسپلورر اینو تایپ کن : 192.168.1.1 (تنظیمش بستگی به مودمت داره! ، اگه یکم بگردی پیدا میکنی ... )

همین! :127:

مهرشاد
2012/01/16, 21:19
سلام دوباره اینی که شما گفتید نیست من چون صدبار امتحان کردم همین راهو که گفتی ولی نبود . اخه بازم راه حل بهم بگو من همشو انجام بدم ولی بیشترین کارهارو انجام دادم تا بتونم با کسی بازی کنم ولی نشود : مرسی یک چند تا راهنمایی بکن تشکر مهرشاد

sadegh7msm
2012/01/16, 21:36
مشکل شما میتونه از FIREWALL باشه ، اونو Disable کنین...

و البته یک مسله مهم این که ممکنه nat typeـت open نباشه ... (میتونی در این مورد به ISPـی که ازش اینترنت خریدی به پشتیبانیش زنگ بزنی و بهت راهنمایی کنن . برای مثال توی اکسپلورر اینو تایپ کن : 192.168.1.1 (تنظیمش بستگی به مودمت داره! ، اگه یکم بگردی پیدا میکنی ... )

همین! :127:

firewall disable است. مشکل از جای دیگه ای هست. تازه مشکل من نیست مشکل پسر داییم هست . من هم می تونم هاست باشم و هم جوین بشم.

مهرشاد
2012/01/17, 00:25
کمک کمک جهت کمک به دوستت مهرشاد ادکن mehrshad_soskkosh

T2T.50CENT
2012/01/17, 23:03
سلام.عرفان من تو بازی dead island وقتی هاست میشم تو قسمت game labby هرچی سرچ میکنه دوستمو پیدا نمیکنه.اصلا کسی رو پیدا نمیکنه.تو تانگل هم یه عده همین مشکل رو داشتن.همه کارایی که گفته بودی رو کردم ولی هیچی پیدا نیکنه.مشکل کجاست؟؟؟؟
پینگمم 100

O M I D
2012/01/18, 00:36
آقا سلام
من میخوام mw2رو آنلاین بازی کنم همه ی کارهایی رو که آقا عرفان گفتن من انجام دادم ولی وقتی میخوام iw4mp.exe رو اجرا کنم با ارور زیر مواجه میشم در ضمن ویدیو ی دوم رو هم دیدم و یک بار هم همه ی مراحل رو از اول انجام دادم ولی بازم ...
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

ErfanSakkaki
2012/01/18, 00:37
هاست که نباید پیدا کنه ! کسی که میخواد جوین بشه باید پیدا کنه که اون فرد هم باید در به چپتری که هاست است رسیده باشه و ورژن بازیش هم مثل هاست باشه !

mirror
2012/01/18, 10:28
اقا تو باید کامپیوتر خود را ریست کنی یا احتمال داره که سرعت اینترنت شما کمه پینگت چنده؟چون بعضی وقتی سرعت دانلود باز میگم سرعت دانلود پینگ نه کمه این ارور را میده:wall:

mirror
2012/01/18, 10:40
خوب اقا عرفان در مورد بازی dead island وقتی رفیقم هاست میشه من نمیتونم اون را پیدا کنم و بلعکس وقتی من هاست میشم اون منو نمیبینه!!!!! تمام کرک هایی که دادید را امتحان کردم!ورژن بازیمون هردوتا 1.3 هست ولی وقتی روی game labby کلیک میکنم یکمقدار سرچ میکنه بعد نوشته میشه پیدا نشد این یعنی چی ؟؟؟؟

ErfanSakkaki
2012/01/18, 11:20
من خودم ورژنم همونی بود که توی تاپیک گذاشتم و به 1.3 آپدیت نکردم... ! بقیه ی بازیکنا رو پیدا میکنید؟

O M I D
2012/01/18, 14:00
اقا تو باید کامپیوتر خود را ریست کنی یا احتمال داره که سرعت اینترنت شما کمه پینگت چنده؟چون بعضی وقتی سرعت دانلود باز میگم سرعت دانلود پینگ نه کمه این ارور را میده:wall:

نت من 512 هستش و پینگم همیشه بین 80 تا 300 میچرخه
کامپیوتر رو هم ریست کردم نشد
ترخدا یکی کمک کنه

mirror
2012/01/18, 15:29
نه هیچ کسی را پیدا نمیکنه.مگه ورژن تو چند بود؟؟

ErfanSakkaki
2012/01/18, 16:25
فکر کنم 1.0 یا 1.1 بود ولی فقط و فقط اینو میدونم که به غیر از ورژنی که توی تاپیک گذاشتم، ورژن دیگه ای رو نصب نکردم.

O M I D
2012/01/18, 18:56
آقا سلام
من میخوام mw2رو آنلاین بازی کنم همه ی کارهایی رو که آقا عرفان گفتن من انجام دادم ولی وقتی میخوام iw4mp.exe رو اجرا کنم با ارور زیر مواجه میشم در ضمن ویدیو ی دوم رو هم دیدم و یک بار هم همه ی مراحل رو از اول انجام دادم ولی بازم ...
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

یعنی کسی تو این فروم نیست مشکل ما رو حل کنه ؟؟؟؟!!!!????

sadra-19
2012/01/18, 21:28
با کابل LAN میشه بازی مثل GTA IV و یا CALL OF DUTY MW3 مولتی پلیر بازی کرد(چند نفره)بدون استفاده از اینترنت!؟

ErfanSakkaki
2012/01/18, 23:55
میشه ولی باید از شبکه سر در بیاری ! من فقط میدونم بعد از وصل کردن دو PC به هم باید فایروال هر دو PC قطع بشه !

mirror
2012/01/19, 10:11
یک چیز بچه ها کسانی که میخواهند دو به دو بازی کنند اگه تانگتل جواب نداد میتونند از برنامه Hamachi استفاده کنند این برنامه واقعا عالیه. به نظر من از تانگتل هم بهتره فقط یک مورد هست که اونم باید ایپی هم دیگه را اد کنید تو برنامه و بعد هربازیی که دلتون میخواد را بازی کنید. که این لینک برنامه است.

:wall:

sadra-19
2012/01/19, 11:02
ممنون از اقا عرفان گل

sadra-19
2012/01/19, 11:03
یک چیز بچه ها کسانی که میخواهند دو به دو بازی کنند اگه تانگتل جواب نداد میتونند از برنامه Hamachi استفاده کنند این برنامه واقعا عالیه. به نظر من از تانگتل هم بهتره فقط یک مورد هست که اونم باید ایپی هم دیگه را اد کنید تو برنامه و بعد هربازیی که دلتون میخواد را بازی کنید. که این لینک برنامه است.

[Only registered and activated users can see links]برنامه/ارتباط کامپیوتر باکامپیوتر....برای بازی.zip ([Only registered and activated users can see links])

:wall:
یعنی میشه بدون استفاده از اینترنت به هم وصل شد و بازی کرد(multiplayer)؟

sadra-19
2012/01/19, 16:15
میشه بازی Fuel را بصورت اموزش انلاین نمایش دهید...

ArlonBenJaMiN
2012/01/23, 23:57
اقا کسی نمیدونه چجوری باید تو MW2 سرور ساخت

Death_1372
2012/01/24, 00:11
اقا من هرچه زور می زنم raidcall ثپت نام کنم با این که همه تیک سبز مزنن اما ارور میده کمک کنید :20:

*GHOST*
2012/01/31, 21:55
ببخشید من یه مشکل تو استیم دارم.
از وقتی ویندوز عوض کردم و استیمو نصب و آپدیت کردم و یوزرمو وارد کردم
دیگه استیمم باز نمیشه
یعنی تو لودینگ کانکت شدنش هنگ میکنه
رو این:
connectiong steam account:ghostmw1

ErfanSakkaki
2012/02/01, 01:13
بخاطر اینه که صبر نمیکنی همین ! واسه منم اینجوریه ولی استیم طول میکشه تا اجرا بشه و نباید هیچ کلیکی روش کنی چون اگه کلیک کنی close یا not responding میده ! فقط هنگام لودینگ ولش کن تا هر وقت دلش خواست باز بشه ! Please Wait کن.....

mahdi-ng
2012/02/01, 17:15
سلام.آقا عرفان میتونید روش آنلاین بازی کردن مولتی پلیر cod mw3 رو هم بذارید.
تا حالا روش های زیادی رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم کار نمیکنه ، وقتی هم کار میکنه پینگ سرور ها بالای 300 است.
لطفا کمک کنید.
با تشکّر !

ErfanSakkaki
2012/02/01, 17:20
الان روش جدیدش اومده ولی نسخه بتا هست و ایراداتی هم داره، فعلا تصمیم ندارم چیزی بزارم تا وقتی نسخه اصلیش بیاد.

mahdi-ng
2012/02/01, 17:24
یه روش sajedn گذاشته بود.کار کرد ولی سرور ها پینگشون بالا است.
به هر حال ممنون.

ErfanSakkaki
2012/02/02, 13:19
من خبر دارم.... ولی یه مشکل هست. من کرک آنلاین بازی کردنش رو دانلود کردم ولی فایل فشرده اون رمز داره که رمزش رو نمیدونم و به غیر از همین فایل دیگه هیچ فایلی در اینترنت پخش نشده است و برای بدست آوردن پسورد باید به یه سایتی برین و یکی از 5 تا کاری که گفته رو انجام بدین.... از اونجایی که در ایران زندگی میکنیم، سایت مربوطه کشور ما رو تشخیص میده و نمیذاره وارد یکی از 5 سایت هم بشیم. من با Fیلتر شکن هم رفتم و با اون سرعت بسیار کند و اعصاب خرد کن یکی از اون کارا رو کردم ولی پسورد رو بهم نداد و ضایع شدم.

لینک دانلود کرک مولتی پلیر بدون پسورد ([Only registered and activated users can see links]) ( اگر تونستی پسوردش رو به من بگو آنی یه ویدئو از آنلاینش میسازم )

دوستان این آموزش آنلاین بازی کردن Assassin Creed Revelation بود امیدوارم لذت برده باشین....

ErfanSakkaki
2012/02/02, 14:41
اون آپدیت ! کرک مولتی پلیر فرق داره که لینکشو گذاشتم با حجم 22 مگ

Mohammad.S
2012/02/12, 01:19
از این پس سوالات کلی خودتون که فکر میکنید در تاپیک دیگه ای نمیشه مطرحش کرد رو در اینجا مطرح کنید و از زدن تاپیک خودداری کنید

m2relax
2012/02/12, 14:02
سلام دوستان لطفا یکی آموزش ساخت سرور واسه کال آف دیوتی رو بذاره البته بدونه تانگل یعنی همون روش مستقیم!![Only registered and activated users can see links]

T2T.50CENT
2012/02/15, 21:12
روش آنلاین بازی کردن بازی Virtua Tennis 4™ با تانگل را اگه میشه توضیح بدبد

amir222
2012/02/15, 21:50
اقا کمک من با تانگل وارد سرور های mw3 میشوم تو هر سروری تو کار برگ لن میرم و بهش جوین میشم می نویسه

enable to connect host
کمک

MaFi
2012/02/15, 21:56
نیازی به تانگل ندارید . تانگل رو ببندید . بازی رو از طریق Direct Connect در برنامه ی TeknoMW.exe اجرا کنید . داخل Server List بروید و تب Internet رو باز کنید . سرور های زیادی هستند که بتونین درشون بازی کنید .

موفق باشید .

ErfanSakkaki
2012/02/15, 22:54
اگر قابلیت lan در بازیش وجود داره احتمال داره هیچ پچی نیاز نداشته باشین....! پس تانگل رو باز کنید و وارد network بازیتون بشین و در بازی وارد قسمت Lan بشوین تا بتونید بازی کنید.

amir222
2012/02/16, 08:55
مافی جان سلام من همون cjcj هستم تو بازی سنتر و تو فصل بازی فروم نه مشکلم حل نشود اصلا سرور نشون نمی ده هم تو لن و هم تو انترنت 80 بار هم ریفرش کردم درست نشد ای پی هم ای پی ی تانگل را می زنم و بعد تانگل را می بندم کمکم کن گیرم

amir222
2012/02/23, 23:05
سلام من هر وقت وارد بازی میشم و میرم تو بخش سرور تو بخش اینترنت بعد که یه سرور میاد روش کلیک می کنم و بعد از کانکتینگ منویسه enable connect to host و بعد از ابزی میام بیرون پچ 1.4 را دوباره تو محل نصب بازی پیست می کنم و میرم تو بازی دیگه این ارور نمی یاد ولی باز فدا این ارورو میاد و به سختی درست میشه لطفا کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

:playgame::playgame::playgame::playgame:

rezakombat
2012/02/24, 06:21
بازي payday را مي شه انلاين بازي كرد؟
يا هنوز مشكل كرك داره

hexor007
2012/02/24, 08:42
سلام وقتی سرور رو انتخاب میکنم بعد کانکت میزنم از بازی میره بیرون ارور میده.stop working.چی کار کنم؟

Mehdi7543
2012/02/24, 09:01
سلام به هر سروری وصل میشم میگه Files diffrent from the server ... کمک

sincara
2012/02/24, 10:48
دوستان من تو بازي APB:RELOADED هر 3 دقيقه پانك باستر منو كيك ميكنه - به نظر شما مشكل از كجا؟

sadegh7msm
2012/02/24, 14:22

شما باید ورژن تکنوگاد یا ورژن کرک بازی را ارتقا دهید.

ورژن بازی باید 1.4.382 باشد. وقتی وارد بازی می شوید پایین سمت راست نوشته شده است.
تکنو گاد هم الان تا ورژن 2.6.0 آمده.

این ها را درست کنید. اگه دوباره مشکل داشت بگید

Mehdi7543
2012/02/24, 17:46
شما باید ورژن تکنوگاد یا ورژن کرک بازی را ارتقا دهید.

ورژن بازی باید 1.4.382 باشد. وقتی وارد بازی می شوید پایین سمت راست نوشته شده است.
تکنو گاد هم الان تا ورژن 2.6.0 آمده.

این ها را درست کنید. اگه دوباره مشکل داشت بگید
از اولم هم ورژن بازی این بود هم تکنو گاد ولی بازم درست نشد جون خودتون کمک کنید ...:20:

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 18:02

بازیتو از کدوم شرکت کپی خریدی؟چند dvd؟

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 18:03
دوستان من تو بازي APB:RELOADED هر 3 دقيقه پانك باستر منو كيك ميكنه - به نظر شما مشكل از كجا؟

از چیت استفاده کنی و یا تقلب کنی پانک باستر خودبه خود کیکت میکنه.

Mehdi7543
2012/02/24, 18:08
بازیتو از کدوم شرکت کپی خریدی؟چند dvd؟

از hi vu ... بازیم 3 دی وی دی هست وقتی نصب میکنم 13.5 گیگه تقریبا ...
یه نسخه قبل از این داشتم وقتی نصب میشد 11 گیگ بود و مپ هارو نداشت ولی الان مطمئنم این بازی مپهارو داره ...

EXI
2012/02/24, 18:31
سلام
بچه ها تو این قسمت که تو origin هست من چی بنویسم؟؟؟؟
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Mehdi7543
2012/02/24, 18:39
سلام
بچه ها تو این قسمت که تو origin هست من چی بنویسم؟؟؟؟
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

سریال اورجینال بازیت ... این نرم افزار اورجین برای اکتیو کردن بازیهای اورجینال هست داداش و نمیشه بدون cd key بازی کرد... مثلا cd key بازی mw3 حدودا 33 هزار تومنه ...

Mehdi7543
2012/02/24, 18:40
یه نسخه قبل از این داشتم وقتی نصب میشد 11 گیگ بود و مپ هارو نداشت ولی الان مطمئنم این بازی مپهارو داره ...

کمکم کنید بدون این بازی میمیرم این Files Diferent From The Server منو کشت ...

amir222
2012/02/24, 18:44
پچ 1.4 را یه بار دیگه بریز

EXI
2012/02/24, 18:48
سریال اورجینال بازیت ... این نرم افزار اورجین برای اکتیو کردن بازیهای اورجینال هست داداش و نمیشه بدون cd key بازی کرد... مثلا cd key بازی mw3 حدودا 33 هزار تومنه ...

آخه میخوام Mass Effect3 رو بازی کنم :(
از میهن دانلود دان کردم ولی توضیحی نداده:(
یعنی راهی نداره؟

♣NaViD♣
2012/02/24, 18:49
فکر نمی کردم جواب بده ممنون :D

Mehdi7543
2012/02/24, 18:52
پچ 1.4 را یه بار دیگه بریز

بازم نشد ...:20:

Mehdi7543
2012/02/24, 18:52
آخه میخوام Mass Effect3 رو بازی کنم :(
از میهن دانلود دان کردم ولی توضیحی نداده:(
یعنی راهی نداره؟

فقط باید سریال اورجینال بگیری که اون هم گرونه ...

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 19:00

زکی:78: خوب معلوم مشکل از بازیت دیگه بازیتو از شرکت های ایرانی نخر چون کامل نیست بازیو 4 Dvd بگیر منم اولش از یه شرکت ایرانی خریدم خراب بود .

Mehdi7543
2012/02/24, 19:04
منم اول از یه شرکت ایرانی خریدم خراب بود اما این همه ی مپهارو داره ...

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 19:06
کلن میگم بازی هارو از این شرکت های خونگی بگیر .منظورم می فهمی که .

Mehdi7543
2012/02/24, 19:08
داداش نفهم که نیستم ... این بازی کامله من خودم مطمئنم همین بازیو رویه سیستم دیگه راحت آنلاین بازی کردم قبلا ...

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 19:10
بازیو پاک کن دوباره نصب کن. حتما درست میشه.

Mehdi7543
2012/02/24, 19:11
داداش اگه زحمت نیست یه بار مراحل کپی کردن فایلارو به ترتیب برام بنویس شاید توی اون مراحل ترتیب رو اشتباه رفته باشم ...

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 19:21
اول آپدیت 1.4 کپی میکنی جایی که بازیو نصب کردی بعدشم teknomw3 2.5.3 رو کپی میکنی همون جا بعدشم وارد بازی میشه.همین

Mehdi7543
2012/02/24, 19:24
آپدیت 1.4 یا 1.4.382 ؟
اگه اینطور باشه درست رفتم ...

Estimator
2012/02/24, 19:29
سلام میگم این teknomw3اپدیت جدید داره 2.6.0.0دانلود کردم ولی کار نمیکنه کسی میدونه مشکل از کجاس؟

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 19:30
واسه هیچکی کار نمیکنه کلن این آپدیت جدید مشکل داره.

sincara
2012/02/24, 19:34
از چیت استفاده کنی و یا تقلب کنی پانک باستر خودبه خود کیکت میکنه.

داداش من اولين بار هم كه اين بازي رو بازي كردم همش منو كيك ميكرد

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 19:35
اگه پینگتم بالا باشه کیک میکنه

sincara
2012/02/24, 19:54
چه طوري ميتونم پينگم رو پايين بيارم داداش؟

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 20:01

بستگی به شرکتی که اینترنتو ازش گرفتی و یا بستگی به سرعت اینترنتت داره.

sincara
2012/02/24, 20:03
من با بوق پي ان وصل ميشم - وگرنه تو بازي نميره

ArlonBenJaMiN
2012/02/24, 20:16
دیگه بدتر .اینطوری که پینگ بوق میشه.:D

T2T.50CENT
2012/02/24, 22:01

هیچ جور..هیچ ربطی به سرعت نداره من با 128 هم بازی کردم پینگش 80 بود..باید از یه شرکت خفن معتبر بگیری چون کیفیتشون بیشتره..وایرلس هم پینگ عالیه..من تو کافینت رفتم وایرلس داشت پینگش تا دبی 20 بود

Mehdi7543
2012/02/24, 22:03
من که همین الان اکانت استیم یکیو خریدم با بازیهای assassins creed brotherhood و MW3 خیال راحت کلا 26000 تومن خریدم ...

T2T.50CENT
2012/02/24, 22:13
من که همین الان اکانت استیم یکیو خریدم با بازیهای assassins creed brotherhood و MW3 خیال راحت کلا 26000 تومن خریدم ...
خوش به حالت..پینگت نسبت به بازیای کرک شده تغییری نمیکنه؟؟؟
لگ نمیزنه با استیم؟؟

Mehdi7543
2012/02/24, 22:25
خوش به حالت..پینگت نسبت به بازیای کرک شده تغییری نمیکنه؟؟؟
لگ نمیزنه با استیم؟؟

اصلا سرورای استیم با التر و تکنو قابل مقایسه نیست بدون هیچ لگی حدود 10 دقیقس دارم بازی میکنم ....

sincara
2012/02/24, 22:34
هیچ جور..هیچ ربطی به سرعت نداره من با 128 هم بازی کردم پینگش 80 بود..باید از یه شرکت خفن معتبر بگیری چون کیفیتشون بیشتره..وایرلس هم پینگ عالیه..من تو کافینت رفتم وایرلس داشت پینگش تا دبی 20 بود

من اينترنتم 256 نامحدود هست - تو يكي از اين سايتا كه پينگ رو بهت ميگه رفتم نوشته بود 83

EXI
2012/02/24, 22:49
من که از وقتی ارتفاع آنتن رو بردم بالاتر پینگم توپ شده

rezakombat
2012/02/25, 00:54
سلام
ایا بازی payday را میشه به راحتی بازی کرد؟
یا مشکل داره
باتشکر

rezakombat
2012/02/25, 05:59
اموزش انلاین بازی کردن crysis

mina_azade
2012/02/25, 07:17
سلام یه سوال داشتم:شبکه ی استیم چیه؟چکار میشه باهاش کرد؟مثل این دیگه چه شبکه هایی هست؟

atsoo_music
2012/02/25, 07:21
noooooooooooooooooooooooooob

mina_azade
2012/02/25, 07:29
noooooooooooooooooooooooooob

چرا مسخره میکنی؟؟مگه این تاپیک سوالات نیست؟
خیلی بده واقعا.آدمو یکاریش میکنی که دیگه خجالت بکشه سوال بپرسه.خیلی ممنون از جوابت.حداقل هم مسخره کن هم جوابشو بگو که لااقل یه پست مفید گذاشته باشی

Z3R0
2012/02/25, 07:32
Astoo_music اینطور حرف زدن درست نیست.

شبکه استیم یک مرکز عرضه بازی ـه،مثلا شما یک بازی رو می خرید به صورت اورجینال،بعدش به جای دردسرای کرک،راحت و با همه ی امکانات مولتی پلیر بازی می کنید.

Mehdi7543
2012/02/25, 07:33
سلام یه سوال داشتم:شبکه ی استیم چیه؟چکار میشه باهاش کرد؟مثل این دیگه چه شبکه هایی هست؟

یه نرم افزار از شرکت valve که طرف قرار داد بسیاری از شرکت هایی بازی هست برای بازیهای آنلاین که cd key اروجینالشون رو خردید ... مثل این نرم افزار origin هست که فقط ماله EA هست ...

sajedn
2012/02/25, 07:38
Astoo_music اینطور حرف زدن درست نیست.

شبکه استیم یک مرکز عرضه بازی ـه،مثلا شما یک بازی رو می خرید به صورت اورجینال،بعدش به جای دردسرای کرک،راحت و با همه ی امکانات مولتی پلیر بازی می کنید.
دقیقا .
میشه گفت یکی از کار های شبکه هایی مثل استیم جلوگیری از کرک و هک بازی ها ساخته میشن ، که صد البته کرکر هامون حرفه ای تر از این حرفان !

mina_azade
2012/02/25, 07:42
دقیقا .
میشه گفت یکی از کار های شبکه هایی مثل استیم جلوگیری از کرک و هک بازی ها ساخته میشن ، که صد البته کرکر هامون حرفه ای تر از این حرفان !

چه بازی هایی رو هک کردن و با استیم میشه بازی کرد؟

sadegh7msm
2012/02/25, 07:44
مثلا همین mw3 هم میشه مولتی بازی کرد با استیم اما باید یه آپدیت خیلی سنگین رو دانلود کنی مربوط به خود بازی

sajedn
2012/02/25, 07:45
با استیم نمیشه .
منظورم بازی رو کرک کنن تا مثل mw3 بدون نیاز به استیم وارد بخش multiplayer بشیم و بازی کنیم .

sajedn
2012/02/25, 07:46
مثلا همین mw3 هم میشه مولتی بازی کرد با استیم اما باید یه آپدیت خیلی سنگین رو دانلود کنی مربوط به خود بازی
صادق با استیم که هک نیست دیگه ! باید بازی رو خریده باشی .

Mehdi7543
2012/02/25, 08:43

استیم بازی های اورجینال داره و نیازی به هک نیست فقط باید دستمونو بکنیم تو جیب مبارک و ازش بازی بخریم ...

rezakombat
2012/02/25, 21:48
Crysis انلاين ميشه بازي كرد؟
چه گونه؟

rezakombat
2012/02/25, 22:08
Crysis را بگذار

ArlonBenJaMiN
2012/02/27, 03:57
سلام
ایا بازی payday را میشه به راحتی بازی کرد؟
یا مشکل داره
باتشکر

خیلی راحت نمیشه بازی کرد یکم دردسر داره:23:

mojak
2012/02/27, 06:45
کمک دئستان تانگل من اررور 105-4 میده میگه your tunngle acount is out off date ولی اخرین ورژنو دارم
چیزی که جالبه اینه که با vpn این اررورو نمیده

mojak
2012/02/27, 07:25
راست می گی ؟تا واسه خودت این جوری شده؟

mojak
2012/02/27, 10:11
استاد درست شد الونم مشغول شدم خیلی چاکریم

amirkhof
2012/02/28, 04:53
می خوام این زامبی کالاف رو با بکس بزنیم از طریق لن یا تانگل
کسی میدونه چه شکلی این کارو میشه کرد
اگه امتحان کردید نتیجه گرفتید راهنمایی کنید ممنون

amirezio2012
2012/02/28, 07:48
سلام عرفان جان من الان کلا با انلاین بازی کردن مشکل دارم cod 4 وقتی تمام کارا رو انجام میدم و بعد start game رو میزنم میره تو بازی بعد از بازی میپره بیرون و ارور iw4mp.exe has stoped working رو میده و steam که کلا وصل نمیشه و وقتی کامپیوتر روروشن میکنم میزنه steam erorr تو رو خدا به دادم برس تنها بازی که تونستم انلاین بازی کنم saints row بود.

amirezio2012
2012/02/28, 07:49
سلام عرفان جان من الان کلا با انلاین بازی کردن مشکل دارم cod 4 وقتی تمام کارا رو انجام میدم و بعد start game رو میزنم میره تو بازی بعد از بازی میپره بیرون و ارور iw4mp.exe has stoped working رو میده و steam که کلا وصل نمیشه و وقتی کامپیوتر روروشن میکنم میزنه steam erorr تو رو خدا به دادم برس تنها بازی که تونستم انلاین بازی کنم saints row بود.

ErfanSakkaki
2012/02/28, 08:57
کال Mw1 رو میگی؟ شاید آپدیتش رو به ترتیب نریختی ! اول باید 1.6 رو بریزی بعد 1.7 ! زیاد یادم نیست ولی یکی از دوستان تاپیکش رو زده ! و واسه استیم هم نباید مشکلی پیش بیاد نه اینکه مودمت خاموش باشه هنگام اجرا شدن ویندوز !

ErfanSakkaki
2012/02/28, 08:58
کال Mw1 رو میگی؟ شاید آپدیتش رو به ترتیب نریختی ! اول باید 1.6 رو بریزی بعد 1.7 ! زیاد یادم نیست ولی یکی از دوستان تاپیکش رو زده ! و واسه استیم هم نباید مشکلی پیش بیاد نه اینکه مودمت خاموش باشه هنگام اجرا شدن ویندوز !

MR.X
2012/02/29, 03:30
سلام اقا عرفان
ببخشید ولی این تانگل که واسه ی دانلود گذاشتی رو دانلود کردم وطبق فیلم همه ی کار ها رو انجام دادم
اما تانگل باز نمیشه هی ارور 109-4 رو میده
چی کار کنم؟

ErfanSakkaki
2012/02/29, 04:04
این ارور ها چند وقت یک بار میاد و کارش هم نمیشه کرد...! چون تانگل هنوز نسخه آزمایشی رو پشت سر میذاره و پر از اروره ! در ساعات مختلف روز امتحان کنید.

ArlonBenJaMiN
2012/02/29, 04:06
سلام اقا عرفان
ببخشید ولی این تانگل که واسه ی دانلود گذاشتی رو دانلود کردم وطبق فیلم همه ی کار ها رو انجام دادم
اما تانگل باز نمیشه هی ارور 109-4 رو میده
چی کار کنم؟

یه ریست کنی درست میشه.

*GHOST*
2012/02/29, 20:53
سلام .من یه مشکل تو mw2 دارم .
مشکلم اینه که از وقتی نت مو عوض کردم دیگه نمیتونم تو قسمت سرورا سروری پیدا کنم{یعنی خالیه}
مشکله دومم اینه که تو mw3وقتی با تکنو قسمت سرورا رو باز میکنم stoping work mide
ورژن تکنومم 2.5 هستش

ArlonBenJaMiN
2012/02/29, 20:57
سلام .من یه مشکل تو mw2 دارم .
مشکلم اینه که از وقتی نت مو عوض کردم دیگه نمیتونم تو قسمت سرورا سروری پیدا کنم{یعنی خالیه}
مشکله دومم اینه که تو mw3وقتی با تکنو قسمت سرورا رو باز میکنم stoping work mide
ورژن تکنومم 2.5 هستش

برای منم اینطوری شده!

*GHOST*
2012/03/01, 02:19
;کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟

rezakombat
2012/03/01, 02:46
;کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟

تكنوي جديد بريز

saied_shd
2012/03/01, 05:58
;کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟]
یراد از سرورای خودشونه ، اینم از پیغامی که تو سایت زدن:
The server is up again, direct connect and matchmaking should work, we are still working on the serverlist.

mehrdadyazdani
2012/03/01, 06:27
من مدتی هست که میخوام بازی mw2 online رو اجرا کنم [Only registered and activated users can see links] این ارور رو میده .عکس گرفتم گذاشتم .می تونین کمکم کنین؟

*GHOST*
2012/03/01, 06:31
من تازه تو Mw2 خودم یه سروربیخود ساختم ،بعد اوندم بیرون {از سرورم}بعد لیست سرورارو رفرش کردم و تمام سرورارو آورد بالا:217:

farid-1376
2012/03/01, 18:10
بچه ها دوباره تو این ورژن(2.6.3) اون باگ قشنگه اومد سراغم!! یهو موسم میره اینور اونور!! انگار Aimbot دارم!!از لگ هم بد تره اصلا نمیشه بازی کرد! !!!!!!!کمک!!!!!!!!

Aras
2012/03/02, 02:20
من تو بازی mw3 بعد از وارد شدن به سرور یکمی که بازی میکنم یهو میپره بیرون!
یه بار میگه time out یه بار میگه server disconnect اعصابم بهم ریخته از دستش:217:

m2relax
2012/03/02, 03:38
بچه ها دوباره تو این ورژن(2.6.3) اون باگ قشنگه اومد سراغم!! یهو موسم میره اینور اونور!! انگار Aimbot دارم!!از لگ هم بد تره اصلا نمیشه بازی کرد! !!!!!!!کمک!!!!!!!!
دوست گلم این مشکل رو اکثرا دارن و خودم هم گریبان گیرش هستم ولی مال من بیشتر تو تک نفره بود و الان تو مولتی کمتره!! این مشکل مربوط به خود بازیه و من حتی تو تاپیک های سایت MW3 هم مطرح کردم و خیلی ها این مشکل رو داشتن!:217:

T2T.50CENT
2012/03/02, 06:11
سلام من امروز به یه مشکل کاملا مسخره بر خوردم یه لحظه به عکس نگاه کنید:

وقتی تکنو رو اجرا میکنم 3 ساعت رو این صفحه میمونه و باز نمیشه.همه ی ورژن های مختلفشم اجرا کردم.سیستمو ریست کردم.آنتی ویروسو غیر فعال کردم.بازم نشد که نشد.دوستان کسی هست به داد ما برسه.plesae
یه چیزی.بعد مثلا ربع ساعت کامل اجرا میشه.قبلا اینجوری نبود:wall:

ArlonBenJaMiN
2012/03/02, 06:30
سلام من امروز به یه مشکل کاملا مسخره بر خوردم یه لحظه به عکس نگاه کنید:

وقتی تکنو رو اجرا میکنم 3 ساعت رو این صفحه میمونه و باز نمیشه.همه ی ورژن های مختلفشم اجرا کردم.سیستمو ریست کردم.آنتی ویروسو غیر فعال کردم.بازم نشد که نشد.دوستان کسی هست به داد ما برسه.plesae
یه چیزی.بعد مثلا ربع ساعت کامل اجرا میشه.قبلا اینجوری نبود:wall:

فکر کنم ویروسه .کار خودشو کرد.

T2T.50CENT
2012/03/02, 06:33
فکر کنم ویروسه .کار خودشو کرد.

نه کرم بود.مشکل حل شد
معلوم نیست این آنتی ویروس نود چشه؟آخرین آپدیتم نصب کردم ولی باید خودت اون آیکون رو اسکن کنی تا ویروس یا کرمو پیدا کنه.:217:

amirho3ein
2012/03/03, 23:29
صادق با استیم که هک نیست دیگه ! باید بازی رو خریده باشی .

چرا با اسمارت استیم وgreen luma میشه هک شه.
مثل rage , ....

m2relax
2012/03/04, 05:38
دوستان کسی میدونه که چطور سرور بسازیم و تو تکنو قابل مشاهده باشه تا همه جوین بشن؟؟

♣NaViD♣
2012/03/04, 06:10
سلام
یک سوال در مورد سرور ساختن واسه lan دارم من وقتی توی افلاین یا انلاین سرور درست میکنم رفیقم نمیتونه join بشه راستش من نسخه ی بازی روی کامپیوتر خودم رو قلمبه واسش کپی کردم . :))
بازی هم به راحتی ران شد و میتونه انلاین بازی کنه اما مشکل اینجاست که ما دوتا هرگز نمیتونیم توی یک سرور قرار بگیریم یعنی اینکه تا رفیقم join بشه من disconnect میشم و بالعکس.
ای پی تکنو گادز و ای پی ها توی local area connection با هم فرق دارن :217:
کسی نمیدونه مشکل از کجاست ؟

glogo:

AHMAD 99
2012/03/04, 21:08
سلام دوستان بازی کالاف دیوتی8باز میشه سرورها رو هم میاره.سرور رو که انتخاب میکنم مپ رو تا آخر لود میکنه همین که میخواد بره تو بازی یه ارور میده مینویسه :files different from the server نمیدونین مشکل چیه؟؟؟

xxxdxxxd
2012/03/11, 10:04
دوستان کسی میدونه که چطور سرور بسازیم و تو تکنو قابل مشاهده باشه تا همه جوین بشن؟؟
برو اینجا ([Only registered and activated users can see links]آموزش-آنلاین-بازی-کردن-Cod-MW3-ویدئو-گیم-پلی-(-اختصاصی-سایت-گیم-ایمگ-))
مطلب پنهان رو باز کنی آقا عرفان گل گلاب نوشته چجوری این کار رو انجام بدی .( روی نمایش مطلب پنهان شده کلیک کن )

xxxdxxxd
2012/03/11, 10:07
سلام دوستان بازی کالاف دیوتی8باز میشه سرورها رو هم میاره.سرور رو که انتخاب میکنم مپ رو تا آخر لود میکنه همین که میخواد بره تو بازی یه ارور میده مینویسه :files different from the server نمیدونین مشکل چیه؟؟؟
بازی رو آپدیت کردی ؟ اگه که نه برو اینجا ([Only registered and activated users can see links](-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%AF-)) . بازی رو آپدیت کنی احتمالا درست میشه .:39:

mohammadmo
2012/03/11, 17:30
یکی از دوستان میتونه بگه پینگ چیه و چطوری میشه اونو کاهش داد

SinaVG
2012/03/11, 17:43
یکی از دوستان میتونه بگه پینگ چیه و چطوری میشه اونو کاهش داد

برو اینجا ([Only registered and activated users can see links](-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%AF-)) تو اسپویلر دومی عرفان توضیح داده.

Erfan133
2012/03/15, 20:29
با اینکه اینترنت 512 دارم اما لگ داره (APB) چطوری مینتونم روون تر بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟
شیفتمم (Shift) کار نمیکنه !!!!!!!!!!!

h_asadbeigi
2012/03/16, 00:27
سلام
من میخوام یه سرور 24 ساعته واسه کال آف 8 (کرک شده)بسازم..منظورم هاسته...چجوری و با چه قیمتی امکانپذیره؟تقریبا هیچ اطلاعاتي راجعبه هاستينگ ندارم...
منظورم اين نيست كه هيچی بلد نیستم بلدم توی سیستم خودم هاست بسازم ولی راجعبه هاستهای 24 ساعته چیزی بلد نیستم

parsatt
2012/03/17, 01:15
من تانگل را آبدیت کردم از سایت خود تانگل اما باز هم میگه باید آبدیت کنید چکار کنم؟
[Only registered and activated users can see links] 04-02-16 ب-ظ.jpg

ErfanSakkaki
2012/03/17, 04:00
من تانگل را آبدیت کردم از سایت خود تانگل اما باز هم میگه باید آبدیت کنید چکار کنم؟
[Only registered and activated users can see links] 04-02-16 ب-ظ.jpg

هزار بار جواب این سوال رو در تاپیک ها دادم. گاهی این اتفاق میوفته. تانگل بتاســــــــــــــــــــــــــــت و از این مشکلات داره در تایم های مختلف تست کنید.

codtiger
2012/03/18, 10:01
آقا من وقتی میخوام داخل تانگل شم برام میزنه که:couldnt initialize adapter بعد بار بعد که میرم وصل میشه ولی تو رومها کلی مشکل داره میشه منو یک راهنمایی بکنین

mirror
2012/03/18, 18:22
داداش گل برای منم مثل تو میشه. بخاطر سرور تانگتله.

amirho3ein
2012/03/20, 19:57
واسه GTA EFLC از هاماچی استفاده کنیم بهتره ولی محدودیت سرور داره باید ID سرورو داشته باشی و..

salibahal
2012/03/26, 22:43
دوستان من برای انلاین بازی کردن در MW3 از طرق alter MW3 مشکل دارم کمکم کنید

mahdi.royal
2012/03/30, 07:44
به دادم برسید . از دیروز پینگ همه ی سرور های mw3 که توی لیست سرور ها است واسه من شد 1911 :20:....هر کی بلده باید چی کار کرد .خواهش می کنم کمک کنه..سرعت اینترنتم 512 هست..:20::20::20::20::20::20::20:

ErfanSakkaki
2012/03/30, 11:23
به دادم برسید . از دیروز پینگ همه ی سرور های mw3 که توی لیست سرور ها است واسه من شد 1911 :20:....هر کی بلده باید چی کار کرد .خواهش می کنم کمک کنه..سرعت اینترنتم 512 هست..:20::20::20::20::20::20::20:یه جا هم بپرسید جواب داده میشه

hadiata
2012/03/30, 20:04
آقا سلام
اتفاقی برای alterIWnet افتاده میرم تو سایتیشون می گه dead
من دیگه cod 6 نمی تونم بازی کنم برای شما هم همینطوریه؟

ArlonBenJaMiN
2012/03/30, 20:51
آقا سلام
اتفاقی برای alterIWnet افتاده میرم تو سایتیشون می گه dead
من دیگه cod 6 نمی تونم بازی کنم برای شما هم همینطوریه؟

بله سرور های ALTER همه بسته شدند چون INFINITY WARD از ALTER شکایت کرده.

hadiata
2012/03/30, 22:49
بله سرور های ALTER همه بسته شدند چون INFINITY WARD از ALTER شکایت کرده.
خب هیچ راه دیگه نیست که ما بتونیم cod 6 ازی کنیم یعنی دیگه نمیشه cod6 بازی کرد؟

Aras
2012/03/31, 00:17
خب چرا شماها از تکنو استفاده نمیکنید!!؟

hadiata
2012/03/31, 01:00
خب چرا شماها از تکنو استفاده نمیکنید!!؟
میشه راهنمایی کنید چه جوری باید از تکنو استفاده کنم!!!

Aras
2012/03/31, 01:10
میشه راهنمایی کنید چه جوری باید از تکنو استفاده کنم!!!
خیلی راحته!
بعد از دانلود آخرین نسخه از اینجا ([Only registered and activated users can see links](-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%DA%AF%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DA%AF-))
فایل تکنو گاد رو باز میکنید رو گزینه multiplayer کلیک کن بعد گزینه start وسطی - میری تو بازی - بعد سرورها رو باز میکنی و روی سرور مورد نظر کلیک کرده و تمام

توضیحات کامل تولینک بالا هست + ویدئو آموزشی . (باید آپدیت 1.4 رو هم داشته باشید)

hadiata
2012/03/31, 01:29
خیلی راحته!
بعد از دانلود آخرین نسخه از اینجا ([Only registered and activated users can see links])
فایل تکنو گاد رو باز میکنید رو گزینه multiplayer کلیک کن بعد گزینه start وسطی - میری تو بازی - بعد سرورها رو باز میکنی و روی سرور مورد نظر کلیک کرده و تمام

توضیحات کامل تولینک بالا هست + ویدئو آموزشی . (باید آپدیت 1.4 رو هم داشته باشید)

برادر این که برای mw3 من مشکل mw2 هست!!!!!!!!

ArlonBenJaMiN
2012/03/31, 02:33
فقط یه راه داره از طریق Xfire بازی کنی.

hadiata
2012/03/31, 02:45
فقط یه راه داره از طریق Xfire بازی کنی.

شام میتونین آموزشش رو برام بزارین؟؟؟؟؟؟؟؟

hadiata
2012/03/31, 03:45
برادرا من می رم تو تانگ وقتی می رم تو mw3 coap بعد از چند دقیقه می نویسه lost connection
بعدم دیگه نمیتونم برم تو تانگل تو رو خدا کمکم کنید تو یه پست بالای هم مشکل دارم

ErfanSakkaki
2012/03/31, 10:42
برادرا من می رم تو تانگ وقتی می رم تو mw3 coap بعد از چند دقیقه می نویسه lost connection
بعدم دیگه نمیتونم برم تو تانگل تو رو خدا کمکم کنید تو یه پست بالای هم مشکل دارم

ویدئو دوم دیده شود.
لینک ([Only registered and activated users can see links])

hamidfloyd
2012/03/31, 19:40
سلام بچه ها .یعنی دیگه راهی نیست که mw2 رو انلاین بازی کنیم؟

ArlonBenJaMiN
2012/03/31, 19:55
سلام بچه ها .یعنی دیگه راهی نیست که mw2 رو انلاین بازی کنیم؟

میشه از طریق xfire بازی کرد

hamidfloyd
2012/03/31, 22:29
میشه از طریق xfire بازی کرد
میشه بگین چه جوری؟

hadiata
2012/04/01, 00:26
بابا چرا اینجا هیچ کس نیست جواب ما رو بده آقا عرفان تو رو خدا یه راهنمایی بکنید
هیچ راه دیگه به غیر از alteriwnet نیست که ما بتونیم mw2 بازی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه هست لطفا آموزشش رو بزارید تو رو خدا!!!!!!!!!!!!
:(:(:asabani::asabani::asabani::asabani::asabani::asabani::asabani::asabani::29::29::29::29:

mirror
2012/04/01, 01:30
نه نیست.

ErfanSakkaki
2012/04/01, 01:56
بابا چرا اینجا هیچ کس نیست جواب ما رو بده آقا عرفان تو رو خدا یه راهنمایی بکنید
هیچ راه دیگه به غیر از alteriwnet نیست که ما بتونیم mw2 بازی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه هست لطفا آموزشش رو بزارید تو رو خدا!!!!!!!!!!!!
:(:(:asabani::asabani::asabani::asabani::asabani::asabani::asabani::asabani::29::29::29::29:

اولاً قسم نخورید دوماً مقصر خود شمایی که یه صفحه قبل رو ندیدی ! من پاسخ سوال شما رو داده بودم در رابطه با Lost Connection

سوماً راه دیگه ای بجز Alter برای mw2 نیست.

ArlonBenJaMiN
2012/04/01, 02:39
یه سرچ تو گوگل بزنید آموزش انلاین بازی کردن mw2 با Xfire رو پیدا می کنید.

hadiata
2012/04/01, 03:21
اولاً قسم نخورید دوماً مقصر خود شمایی که یه صفحه قبل رو ندیدی ! من پاسخ سوال شما رو داده بودم در رابطه با Lost Connection

سوماً راه دیگه ای بجز Alter برای mw2 نیست.

در رابطه با lost conection درست مشکلم سر alter بود
ما والا قسم نخوردیم!!!!!!!!!!!

amirho3ein
2012/04/01, 09:29
متعصفانه سایت التر یfلتر شده و دیگه بی خیال التر شید و فقط tekno gods
تو ویدئویشم گفت که پروزه بعدیشون ( تابستون )

TEKNOFIFA12 ofline lan loader

hamidfloyd
2012/04/01, 16:50
متعصفانه سایت التر یfلتر شده و دیگه بی خیال التر شید و فقط tekno gods
تو ویدئویشم گفت که پروزه بعدیشون ( تابستون )

TEKNOFIFA12 ofline lan loader
بابا یکی درست راهنمایی کنه.یکی میگی اصلا نمیشه.یکی میگه با xfire میشه.یکی میگه با tekno gods میشه....

amirho3ein
2012/04/03, 06:07
بابا یکی درست راهنمایی کنه.یکی میگی اصلا نمیشه.یکی میگه با xfire میشه.یکی میگه با tekno gods میشه....

با دیگه MW2 بیخیال شو ...
همه ی سرور ها خالین و دیگه هیچ کس نیست
برو MW3 رو بازی کن

hamidfloyd
2012/04/04, 06:21
با دیگه MW2 بیخیال شو ...
همه ی سرور ها خالین و دیگه هیچ کس نیست
برو MW3 رو بازی کن
مگه اون میشه؟ اونم که نمیشه

hamidfloyd
2012/04/04, 21:25
سلام.عرفان جان اینو تست کن ببین میشه؟

mahdi-ng
2012/04/08, 23:50
سلام آقا عرفان گل !
اگه بشه برای driver san francisco انلاین کردنش یه تلاشی بکن چون من هر جا گشتم پیدا نکردم.
آدم این عکس ها رو نگاه میکنه به وجد میاد !! (اگه بازی رو تا حالا بازی نکردی حتما برو بخر بازی کن)

ErfanSakkaki
2012/04/09, 01:57
بازی رو که هنوز تهیه نکردم چون یه جورایی اصلاً با این بازی حال نمیکنم. هیچ ورژنی هم ازش نرفتم ولی اگر همچین بازیهایی آنلاین هم بشه، به یه سرور قوی احتیاج است که همه ی بازیکن ها رو با پینگ عالی در خودش جا بده بدون اینکه افت سرعت داشته باشند که همچین اینترنتی رو بین دوستان نداریم.

mahdi-ng
2012/04/09, 03:10
این با همه ی ماشین بازی ها فرق داره !!
به هر حال ممنون ( میدونم که آنلاین کردن گیم های ubisoft کار مشکلیه)

ArlonBenJaMiN
2012/04/12, 21:06
من دنبال آخرین وژن altermw2 می گردم.!

hamidfloyd
2012/04/18, 21:38
سلام بچه ها mw2 باز راه افتاده چرا نمیاین؟
:17:

ErfanSakkaki
2012/04/18, 22:03
بعد از قطع شدن سرور التر دیگه خیلی از بازیکنای Mw2 به Mw3 مهاجرت کردند... دلیلش اینه که خیلیا نمیان

Arthur
2012/04/24, 05:26
سلام عرفان جان من با برنامه Raidcall یه مشکلی دارم
وقتی می خوام ثبت نام کنم همه فیلد ها رو پر می کنم و بعد ریجستر رو می زنم
ولی بعد از چند ثانیه این ارور رو میده
A connection error has occurred
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

aaaaaaoooo
2012/05/15, 02:25
من نمی تونم برای خودم یک اکنت گارنا بسازم یعنی تمام اطلاعات لازم روبهش میدم اما این ارور میده لطفا کمک کنیدWe are not able to process your request as register service is temporarily unavailable.
Please try later!:wall:

ErfanSakkaki
2012/05/15, 02:42
من نمی تونم برای خودم یک اکنت گارنا بسازم یعنی تمام اطلاعات لازم روبهش میدم اما این ارور میده لطفا کمک کنیدWe are not able to process your request as register service is temporarily unavailable.
Please try later!:wall:

میگه فعلاً نمیتونیم درخواست شما مبنی بر ساخت اکانت رو اجرا کنیم. بعداً دوباره سعی کنید.

idden]-[
2012/05/19, 07:39
درود،
رفقا یه چند روزی میشه که هی سر این کرک Company of Heroes با PC کتکو کتک کاریم میشه!:D
کسی لینک دانلود یه کرک کامل و سالم رو نداره..؟!
ممنون:15:

ErfanSakkaki
2012/05/19, 07:43
شما نباید بازیت کرک شده باشه ! اگر کرک داره و هنوز نریختی، اینکار رو نکن. پچ ها رو دانلود کن و کارایی که گفتم رو انجام بده بعد کرک مخصوص پچ ها رو که در پست اول تاپیکش گذاشتم دانلود کن. بازیت نباید کرک شده باشه وگرنه پچ ها نصب نمیشن.

idden]-[
2012/05/19, 16:51
نه آخه کلا من اون اوایل که هنوز کرکاش نیومده بود همین طوری معمولی با کرک خودش بازی میکردم!!
اگه لطف کنی لینک تاپیک کمپانی رو بدی ممنون میشم !
تشکــر:)

Mohamad7824
2012/05/23, 05:44
سلام
من وقتی میخوام توی تانگل لوگین شم این ارور میاد:
(4-109): could not initialize the tunngle network adapter
باید چیکار کنم؟

Mohamad7824
2012/05/23, 20:32
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟

مشکل حل شد

Mohamad7824
2012/05/24, 00:19
سلام
توی بازی آنلاین mw3 چجوری نقشه رو بیارم؟
و اگه میشه بقیه ی کلید های آنلاین رو هم بگین

ZoRo
2012/05/24, 02:47
سلام من تو آنلاین skyriim
مشکل دارم وقتی رو skyrim online میزنم اصلا درصدی پر نمیشه حتی 1%
کسی update بازی رو میتونه upload کنه یا یه روشی چیزی بگید ممنون.

ErfanSakkaki
2012/05/24, 02:50
سلام من تو آنلاین skyriim
مشکل دارم وقتی رو skyrim online میزنم اصلا درصدی پر نمیشه حتی 1%
کسی update بازی رو میتونه upload کنه یا یه روشی چیزی بگید ممنون.

الان آپدیت جدیدش رو شما میریزید؟
در یکی از پستهای آخر تاپیکش آپدیت جدیدش رو دانلود کنید.

ZoRo
2012/05/24, 03:03
ویرایش شد

andryezio
2012/05/25, 22:39
سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه برای ساخت سرور در mw3 که باید آی پی ثابت داشته باشیم، از برنامه ی تانگل آی پی ثابت بگیریم؟
چونکه خودتون توی آموزش ویدئویی گفته بودید که آی پی ثابت رو از تانگل میگیریم حالا چطوری آی پی ثابت بگیریم؟
فقط سریع بهم بگین که احتیاجش دارم. لطفا...

FERYGAMER
2012/05/28, 04:04
سلام من یک مشکل دارم که خیلی ها در این تاپیک داشتند ولی جوابی نگرفتند من 30-40تا سرو پیدا می کنم ولی وقتی داخل یک از سرور ها می روم هنگام لود بازی از بازی بیرون می آ ید و ارور hangapp می دهد

rezakombat
2012/05/28, 04:07
قبلا بازی کرده بودی؟
اگر نه نمی دونم رور اش چی بود ولی برای مپ نداشتی هم اینطور می شد
اگر قبلا بازی می کردی که نمی دونم

FERYGAMER
2012/05/28, 04:15
قبلا بازی کرده بودی؟
اگر نه نمی دونم رور اش چی بود ولی برای مپ نداشتی هم اینطور می شد
اگر قبلا بازی می کردی که نمی دونم
نه من امروز تازه با آنلاین بازی کردن آشنا شدم همه کار های که باید انجام میدام ،انجام دادم به نظر شما ممشکل از چی است؟مپ رو نمیشه دانلود کرد

rezakombat
2012/05/28, 05:04
چرا میشه دانلود کرد
این لینک اش
ببین اونا که نداری دانلود کن

andryezio
2012/05/30, 23:36
من یه سوال داشتم میخواستم ببینم چطوری بد کمپانی 2 رو آنلاین بازی کنم؟ پچهاش رو از کجا باید دانلود کنم؟

R a Z o R
2012/05/30, 23:51
من یه سوال داشتم میخواستم ببینم چطوری بد کمپانی 2 رو آنلاین بازی کنم؟ پچهاش رو از کجا باید دانلود کنم؟

اول باید نسخه ی کرک نشده ی بازی رو بگیری البته اگه کرک شده هم باشه فکر کنم بازم بتونی کاریش کنی ! بازی رو اول نصب می کنی و اخرش بین گزینه های فعال سازی بازی با اینترنت و یا dvd اصل بازی ( که باید تو درایو باشه ) گزینه ی مورد نظرت رو انتخاب می کنی ( برای بازی با cd key باید فعال سازی با نت رو بزنی )

برای بازی کردنش فقط باید cd key داشته باشی ! از سایت originalkey.net می تنی با قیمت هول و هوش 20 تومن بگیری و برای Vietnam هم باید تقریبا 15 بدی ( توصیه نمی شه !!!!!! ) بعد هم از نت باید patch R11 رو سرچ کنی و خود EA بهت لینک دانلود میده و حجمش هم 2.5 گیگ هست ! و نصب می کنی و بازیت اپدیت میشه حالا ورژن بازیت 795745 هست !

قدم دوم اینه که origin رو بگیری و نصب و اپدیت کنی ( خودش 10 20 مگه اپدیت 40 مگ ) اکونت می سازی و cd key رو تو بخش reedeem code یا یه هم چین چیزی می زنی !بعد خودش بازیت رو تشخیص می ده و روی ادامه کلیک می کنی ! اگه خوده origin نتونست برات کد رو فعال کنه لینک برات میده به سایت ea و اون جا با اکانت اریجین که ساختی کد بازی رو وارد می کنی و بازیت فعال میشه حالا میری تو بازی و بعد از این که یه اکانت هم برای بازی ساختی (شامل اسم کاربریت ) اون جا هم یه سری کد رو وارد می کنی ! و تمام از بازیت لذت ببر 1!!!!!
اگه خواستی بازی کنی بیا من هم هستم با اسم RaZoR00224 بازی می کنم !

مشکل دیگه ای بود بگو !

Shirdal
2012/06/12, 19:54
سلام آقا عرفان :D من آلان ویدو ی شما مربوط به آنلاین بازی کردن بازی هواپیمایی H.A.W.X دانلود کردم و تمام کار هایی که گفته بودی رو انجام دادم فقط یه مشکل دارم اونم اینکه وقتی می رم تو خود بازی تو قسمت Lan هیچ سروری رو سرچ نمی کنه در صورتی که من تو برنامه ی گارنا یکی از روم ها رو هم انتخاب کردم:wall:

ErfanSakkaki
2012/06/12, 20:09
اول از همه خوش اومدید به سایت گیم ایمگ. دوم در جواب سوالتون بگم گاهی اوقات اینگونه اتفاقات میوفته. شما روم های مختلف رو تست کنید و دوستان خودتون رو به بازی دعوت کنید. گاهاً شما میتوانید سرور شوید و بقیه جوین میشوند و برخی دفعات هم هست که شما سرورها را میبینید و میتوانید به آنها جوین شوید. این مشکلات عمدتاً به دلیل اینترنت ایران است.

Shirdal
2012/06/12, 20:13
تو شهر ما با 30 هزار نفر جمعیت کسانی که هواپیمایی دوست دارند فکر نکم بیش تر از انگشتان یک دست باشه:20: شما خودت یه وقتی حال داری Co- Up بازی کنی:D

Shirdal
2012/06/12, 20:26
حالا یه مشکل دیگه:asabani:هیچ رومی غیر از روم اروپا کسی توش نیست :17:تازه من یه ورژن دیگه از گارنا دانلود کردم که با مال شما تو فیلم آموزشی یه کم غرق داره مشکل از برنامه نیست؟

hosein_wanted
2012/06/16, 08:11
من قبلا مشکل لاست کانکشن تو تانگل نداشتم ولی الان پیدا کردم!
تاپیک مربوط رو هم پیدا نمیکنم میشه کمک کنید؟
راستی اگه میشه بگید آخرین پچ تکنو و mw3 که تا حالا اومده چیه!ممنون:15:

ErfanSakkaki
2012/06/16, 11:44
من قبلا مشکل لاست کانکشن تو تانگل نداشتم ولی الان پیدا کردم!
تاپیک مربوط رو هم پیدا نمیکنم میشه کمک کنید؟
راستی اگه میشه بگید آخرین پچ تکنو و mw3 که تا حالا اومده چیه!ممنون:15:

به لینک زیر بروید و ویدئو دوم رو ببینید.

idden]-[
2012/06/16, 11:51
آقا من هرجارو بگی رفتم...هرکاری رو که بگی کردم...ولی نشد که نشد...:wall:این پینگ دیگه برا ما پینگ نمیشه...مثلا دیشب 90بود عجب کیفی داد بازی کردن باهاش:15:!!
عرفان جان،برنامه ای چیزی هیچی نمیتونه این مشکل مارو حل کنه...؟!

hosein_wanted
2012/06/16, 17:36
دوستان من یه مشکل قلمبه دارم!
چطوری باید پچ های company of heros رو نسب کنم؟:17:

idden]-[
2012/06/16, 17:41
دوستان من یه مشکل قلمبه دارم!
چطوری باید پچ های company of heros رو نسب کنم؟:17:

شما دقیقا بعد از اینکه پچ ها رو دانلود کردید کافی که تمام اونها رو داخل پوشه ای که بازی رو ریختین کپی کنید و دونه دونه بریزید...

omid nemati
2012/06/16, 17:59
چرا پینگ من بالای 300ده؟

hosein_wanted
2012/06/16, 18:01
وقتی این کارو میکنم میگه بازی رو پیدا نمیکنه و آپدیتو نسب نمیکنه!:29:

idden]-[
2012/06/16, 18:02
چرا پینگ من بالای 300ده؟

کاریش نمیشه کرد دیگه...نت ایرانو مشکل از Isp:wall:

MERCER
2012/06/23, 11:12
داداش کسی هست توی این جا با من MW3 آنلاین بازی کنه؟!:wall:

the patriot
2012/06/23, 13:06
سلام من حدود ۱ سال و ۵-۶ ماهه که MW2 و MW3 آنلاین بازی میکنم با توجه به تحریم Skidrow دیگه نتونستم MW2 رو آنلاین بازی کنم و رفتم سراغ MW3 و توی این بازی چون چند نفر از دوستان با هم بازی میکنیم وقتی که با هم وارد یک سرور میشیم سرور Disconnet میشه در صورتی که توی MW2 اینطوری نبود البته باید بگم همه بازی رو از روی هم کپی کردیم ولی توی MW2 هم از روی هم کپی کرده بودیم.لطف میکنید اگر جواب بدهید.
با تشکر فراوان

omid nemati
2012/06/23, 13:29
چرا وقتی وارد بعضی از سرور ها میشم (mw3)میگه you are premantly banded from the server

Ali_HipHop
2012/06/23, 14:42
چرا وقتی می خوام پچ های بازی max payne 3 را بریزم این ارور می ده:
Error: Tying to run Max Payne 3 Installer

CRY$I$3
2012/06/25, 00:55
سلام عرفان جان من دربازی MW3وقتی وارد میشم دیگه هیچ سروری را نشان نمی دهد خواهشا اگه می دونی کمک کن.اینم بگم ها 10روز پشت سرهم بازی کردم ولی این مشکل همین امروز پدیدار شد.

Mehdi7543
2012/06/25, 00:57
سلام عرفان جان من دربازی MW3وقتی وارد میشم دیگه هیچ سروری را نشان نمی دهد خواهشا اگه می دونی کمک کن.اینم بگم ها 10روز پشت سرهم بازی کردم ولی این مشکل همین امروز پدیدار شد.

آخرین ورژن تکنوگاد رو دوباره بریز ... یا از چیز پی ان استفاده کن ...

چرا وقتی وارد بعضی از سرور ها میشم (mw3)میگه you are premantly banded from the server

شما از اون سرورها بن شدی . دلیلش هم میتونه بی ادبی یا استفاده از هک و چیت باشه ...

Mohsen-7
2012/06/25, 01:04
چرا تو MW3 گاهی تعداد بازیکنای سرور 17/18 یا 16/18 که هست نمیتونم join بشم و میگه server is full ؟

Mehdi7543
2012/06/25, 01:07
چرا تو MW3 گاهی تعداد بازیکنای سرور 17/18 یا 16/18 که هست نمیتونم join بشم و میگه server is full ؟

یکی از مشکلات بازیهایی هست که شما کرکی بازی میکنید . راه حلی هم نداره . شما اگه همین بازیو اوریجینال بزنی . متوجه میشی که اصلا همیچین مشکلی وجود نداره !!!

ho3000
2012/06/29, 08:21
سلام تانگل من این ارور رو میزنه وقتی اجراش میکنم:
2-101 coud not reach to the tunngle server
لینکه راهنمایی هم داره که کارایی که گفته رو انجام دادم هم نشد!!
راستی تو Control Panel\Network and Internet\Network Connections
تانگل ضربدر خورده

ho3000
2012/06/29, 08:26
Un_led2.gif - 28 KB ([Only registered and activated users can see links])

و یه چیز دیگه.
من با لپ تاپم که از طریق وای فای به مودمم وصله تانگلو اجرا میکنم.
نیازی به زدن کابل لن به لپ تاپ که نیست؟

the patriot
2012/06/29, 23:23
در این تاپیک میتونین هر مشکلی در رابطه با بازی های آنلاین دارین رو مطرح کنین.

[Only registered and activated users can see links]سلام من حدود ۱ سال و ۵-۶ ماهه که MW2 و MW3 آنلاین بازی میکنم با توجه به تحریم Skidrow دیگه نتونستم MW2 رو آنلاین بازی کنم و رفتم سراغ MW3 و توی این بازی چون چند نفر از دوستان با هم بازی میکنیم وقتی که با هم وارد یک سرور میشیم سرور Disconnet میشه در صورتی که توی MW2 اینطوری نبود البته باید بگم همه بازی رو از روی هم کپی کردیم ولی توی MW2 هم از روی هم کپی کرده بودیم.لطف میکنید اگر جواب بدهید.
با تشکر فراوان

عرفان جان اگه میتونی جواب سوال منو هم بدی ممنون میشم

ho3000
2012/07/02, 19:55
سلام تانگل من این ارور رو میزنه وقتی اجراش میکنم:
2-101 coud not reach to the tunngle server
لینکه راهنمایی هم داره که کارایی که گفته رو انجام دادم هم نشد!!
راستی تو Control Panel\Network and Internet\Network Connections
تانگل ضربدر خورده

.....................................
سلام. آقا بالاخره تانگل منم نصب شد...
اگه دوستان دیگه ای هم مثل من ارور 101-2 واسشون میزنه، راهکار:

حتما باید ورژن 4.4.1.2 رو نصب کنند

من نسخه هایی که عرفان و دوستان گذاشته بودنو اول گرفتم که همین ارورو میداد

هر کاریم که تو لینک راهنماییش هم گفته بود انجام دادم نشد...
رفتم و همین آخرین ورژنو گرفتم و نصبیدم که توی نصب میخواد فایل ست آپ صفحه شو بدانلوده که چیزی نزدیک به 15 مگه.
که تو این چند روز هر بار میزدم به 400 کیلو دانلود که میرسید ارور میزد...
خلاصه اصلا نمیشد...
تا اینکه دیشب یه بار دیگه امتحان کردم و دانلود کرد و نصب تموم شد.
دقت کنین که اگه بدون دانلود 15 مگ باز به تانگل بگین ادامه نصب رو برو همون ارور 101-2 رو باز میزنه و لازمش نصب کامل ورژن 4.4.1.2 هست

اینم عکسیه از نتورک که اگه کانکت نشه اینطوره که ضربدر خورده تانگل

که وقتی آخرین ورژنو کامل (باز هم تاکید میکنم کامل اگه نشد تو روزای دیگه باز حتما بزنین. واسه من 4روز بعد بالاخره شد) نصب کنین دیگه تانگل کانکت میشه و ضربدر نخورده.
اینم منوی نصبش موقع دانلود 15مگ

CRY$I$3
2012/07/10, 10:27
سلام اقا عرفان من وقتی وارد سرورهای MW3میشم بعد از چند دقیقه بازی می نویسه سرور کانکت تایم اوت اگر می شود راهنماییم کنید.

CRY$I$3
2012/07/10, 10:27
از تانگل هم استفاده نمیکنم

ae2012
2012/07/11, 18:49
سلام عرفان لطفا یک سرور همیشه فعال برای بازیcall of duty modern warfare3بگو:))

DRAKE
2012/07/11, 18:51
آقا این تکنو گاد من stopped working میده کسی به این موضوع برخورده ؟
نت فریمورک هم آپدیت هست

ErfanSakkaki
2012/07/11, 19:33
آقا این تکنو گاد من stopped working میده کسی به این موضوع برخورده ؟
نت فریمورک هم آپدیت هست

نباید همچین مشکلی بوجود بیاد. واسه کسی اینجوری نمیشد.

همیارنت و kingmw3 همیشه هستن. بقیش رو نمیدونم.

AhMaD_220
2012/07/11, 19:39

FERYGAMER
2012/07/11, 20:42
من یک مشکلی در پیدا کردن سرور دارم اینه که هیچ وقت سرور های ایرانی رو پیدا نمی کنه .بیشتر هم سرور هایی از روسیه برزیل آلمان وحتی یک بار هم از چین پیدا کرده بود .من نمی دونم چه کار کنم در ضمن اگر کسی آی پی هیار نت رو داره به من بده؟در call of duty

T[e]TiK
2012/07/11, 20:52
نباید همچین مشکلی بوجود بیاد. واسه کسی اینجوری نمیشد.

همیارنت و kingmw3 همیشه هستن. بقیش رو نمیدونم.

کینگ که ادمینش جمع کرد رفت می خواهد سرور رو بفروشه معلوم نیس چی شد یکهو تصمیم به فروختن گرفت

DRAKE
2012/07/11, 21:17
باو این همش همینو میده به محض اجرای تکنو اروره میاد