PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکاتی که از اولین عکسهای FIFA 14 دریافتیمAiden Pearce
2013/04/17, 19:36
هفته پیش،سایت Gamesradar در یک جلسه پشت درهای بسته توانست این بازی را ببیند و ویژگی های آن را دریابد،در اینجا تمام چیزهایی که تابحال از این بازی میدانیم برای شما جمع آوری کردم:

http://uploadtak.com/images/q4713_13dcc6e44da2a5c1438b.jpg

1.به نظر میرسد که سیستم هوش مصنوعی بر پایه اکثرا دفاعی بنا شده است
اجرای یک سیستم جدید دفاعی(دکمه ایکس برای گول زدن حریف و دکمه دایره برای تکل)در بازی فیفا 12 باعث این شد که سیر کردن میل طرفداران سخت تر شود،بعضی ها این روش را دوست داشتند چون به نظر واقعی تر میرسید،افرادی دیگر گفتند که بازی بسیار ساده شده است! تعداد کثیری از طرفداران هم از هر دو گروه طرفداری کردند! شانس پنجاه پنجاه درصدی تصاحب توپ در بازی فیفا 13 بیشتر و واقعیتر شد.در این زمینه تصاحب توپ فیفا 14 پیشرفت بسیاری داشته است.بطور پیشفرض مدافعان و هافبک ها حریفان خود را دقیقتر مارک میکنند،یعنی دیگر خبری از مشکل اینکه به مهاجمان حریف پنج یارد فضا داده میشد تا عملا هرکاری دلشان میخواست میکردند تا اینکه مدافعی به آنها برسد،نیست! دویدن های مدافعان پا به پای مهاجمان هم هوشمندتر شده و مدافعان اکثرا حرکت مهاجمان را پیش بینی میکنند مگر اینکه مهاجم زودتر دست به عمل شده و با حرکتی خاص و یا با تاکتیکی از سد دفاعی شما بگذرد! در ضمن مدافعان شما به یکدفعه بازیکنان مهاجم را رها نمیکنند تا به کار خودشان برسند و عملا میتوان گفت که تا پای جان برای تصاحب توپ و خراب کردن موقعیت مهاجم می ایستند.بهرحال باید همگی بازی را اجرا کنیم تا بتوانیم تمام نکات دفاعی را آنالیز کنیم!

http://uploadtak.com/images/l7339_2.jpg

2.سیستم هوش مصنوعی حمله کردن هم بهتر شده است!!!
آیا PES 2013 را بازی کرده اید؟!! اشکالی ندارد،ما در مقام قضاوت نیستیم! ولی یکی از کارهای درستی که بازی شرکت کونامی اسپورتس انجام داده فراهم کردن موقعیت های جالب همانند فوتبال واقعی است که مهاجم هنگامی که توپ در دست مدافع است به سمت توپ حمله ور شده تا توپ را بدست آورد و موقعیتی خارق العاده خلق کند! چندبار همچنین موقعیتی در فیفا دیده اید؟ تقریبا هیچوقت؟ درست است،در فیفا تقریبا هیچوقت همچنین موقعیتی پیش نمی آید! البته این عمل در حال تغییر است و از این به بعد در سری فیفا نیز قادر به حمله ور شدن خواهید بود! یا میتوانید مهاجم خود را پس از حمله ای نزدیک محوطه جریمه نگه داشته و هنگامی که دروازه بان به توپ ضربه میزند به سمت توپ بدوید و گل بزنید و از این قبیل کارها...همانند ون پرسی در منچستر یونایتد که از این قبیل حرکات زیاد میکند!

http://uploadtak.com/images/t7291_3.jpg

3.با دقت بدوید!
عدد بیست و دو و نیم مطمئنا عدد جالبی است،عددیکه شما در یک بازی فوتبال کامپیوتری در دنیای خیالی میتوانید در هنگام دویدن با این درجه بچرخید(قبول میکنم اگر تعجب کردید خود من هم نمیدانستم!) بهرحال شما دیده اید که در دنیای واقعی فوتبال بازیکنان اکثر حرکات خارق العاده و حیرت انگیز را نظیر چرخیدن یک دفعه یا شوت زدن یا دریبل و غیره را هنگام دویدن مستقیم انجام میدهند! امسال فیفا به این درجه واکنش نشان داده و قرار است این عدد را تغییر بدهد .آیا میخواهید مستقیما از گوشه زمین در حال دویدن به طور ناگهانی به سمت محوط جریمه بچرخید؟ کافیست دکمه جهت مورد نظر را به علاوه R2 بزنید! البته این چرخش با سرعتی نسبت به وزن و فیزیک جسمی بازیکنان انجام میشود! همچنین سیستم قدیمی و بد انیمیشن های دویدن بازیکنان برچیده شده که همانند ربات ها میدوند! هم اکنون هر بازیکن باتوجه به شتاب و سرعت و زاویه توپی که دریافت میکند توپ را در هنگام دویدن به یک اندازه متفاوت به جلو می اندازد،مثلا ممکن است دیوید بکهام توپ را جلوی پای خود بیندازد،ولی بازیکنی همچون رامیرز که سرعت بسیار بالایی دارد توپ را بسیار دور تر از خود بیندازد،این عمل باعث شده که یک تفاوتی میان بازیکنان مختلف و همینطور استراتژی مختلفی بوجود آید!

http://uploadtak.com/images/u316_4.jpg

4.دریبل ها لطافتی خاصی خواهند داشت
به این که حس و حال بازی هنگامی که در سرعت بالا توپ را دراختیار دارید و میدوید،عوض میشود باید این نکته را اضافه کرد که به شما قدرت بالاتری در نگهداری و حفظ توپ داده شده،هم اکنون با نگهداشتن L2 میتوانید حرکت جالبی انجام دهید تا توپ در اختیار شما باشد و با حفظ کنترل خود میتوانید توپ را تا حد زیادی جلو ببرید.علاوه براین شما میتوانید با سپر دفاعی قدرت بدنی خود توپ را در هر نقطه ای از زمین نگهدارید.بعنوان مثال شما با توپ در حال حرکت هستید که مدافع حریف به زحمت لباس شما را میکشد تا شما را متوقف کند،شما میتوانید با زدن همان دکمه شانه خود را بالا بیندازید و مدافع را از خود دور کنید و همانند اندی کارول از وست هم یونایتند،توپ را با سرعت به سمت دروازه حریف ببرید!

http://uploadtak.com/images/2114_5.jpg


5.شوت ها جالبتر و با دقت تر میشوند.
این ویژگی جالبی خواهد شد،همیشه در فیفا لحظه ای که مهاجم شما میخواست شوت نهایی را بزند و کار را تمام کند،یک حرکت انیمیشنی جالب انجام میداد،بعضی ها کمی تامل میکردند و قدرت خود را جمع میکردند و جالب اینجاست که اگر در لحظه دقیق بعد از زدن دکمه،دکمه را رها میکردید شوت شما بسیار عالی از کار در می آمد.در حرکت های دیگر بازیکنان شما نگاهی به دروازه می انداختند ولی توپ تقریبا زیر پای آنها بود ولی بطور خارق العاده ای انیمیشن ها بطوری درست میشد که انگار نه انگار که توپ پشت سر شما بوده،توپ شوت میشد و به گل می انجامید.حالا در فیفا 14 فیزیک شوت ها جالب تر شده و شما میتوانید بدون این حرکت های خیلی تامل انگیز،یا فیگور گرفتن برای شوت زدن،با تنظیم زاویه و قدمهای خود حدس بزنید که یک شوت بسیار عالی 30 یاردی بهتر است یا یک شوت از نزدیک که ممکن است به دلیل عدم تعادل به بیرون رود.این انیمیشن های جدید و الگوریتم جدید استفاده از این شوت ها باعث میشود که حتی انواع جدیدی از شوت ها مثل شوتی که بعد از خوردن به یار حریف منجرف میشود و به دروازه میرود داشته باشیم.آنهایی که به پایان های جالب شوت و گل می اندیشند ممکن است زیاد به این مسئله نگاه نکنند ولی ما همیشه از مسائل جدید حمایت میکنیم!

http://uploadtak.com/images/i3463_6.jpg

6.قسمت حرفه ای بالاخره نونوار شد!
از این که منوهای خسته کننده فیفا 13 را دور بزنید تا بتوانید ترکیب خود را درست کنید و بازی کنید خسته شده اید؟ خوشبختانه این قسمت و کنترل منوها کلا نابود شده و قسمتی جدیدتر و جالبتر و مورد توجه کاربران اضافه شده است،یک صفحه خانگی کلی که میتوانید همه جای آنرا ببینید(نظیر FIFA Manager 13) این صفحه باعث میشود که شما براحتی بتوانید بازی را سریعا انجام دهید،یا بازی را شبیه سازی کنید و نتیجه را در طی چند ثانیه بدست آورید،یا به راحتی پس از خواندن نامه های خود _که از این به بعد در پیشرفت شما هیچ تاثیری نخواهند داشت و امری فرمالیته است_سریعا به قسمت خرید بازیکنان رفته و با خواندن اطلاعات یک بازیکنان دست به اقداماتی بزنید.هم اکنون اطلاعات ضروری و حیاتی مانند امضا کردن قرارداد یک بازیکن مهم خواهند بود.همگی خوشحال شدیم که منوهای سنگین و پرزحمت فیفا 13 جای خود را به منوهای جامع فیفا 14 داده اند.
سیستم ترانسفر و جابجایی هم جالبتر شده و پیشرفت کرده مثلا میتوانید راحت به قسمت جستجو رفته و بازیکنانی با سرعت بالای 80 _برای اینکار باید یک تیم پیش آهنگ و جستجوگر مخصوص این ویژگی راه بیندازید مثلا،تیمی برای قدبلند ها یا تیمی برای مدافعان قوی راه بیندازید_را پیدا کنید،که درنهایت این گروه های پیداکردن بازیکنان اطلاعات و اعدادی دقیق نمیدهند و مثلا به شما عدد "ورزشکاری 63 تا 81"را برای بازیکنی میدهند و شما باید آن بازیکن را برگزینید تا بتوانید ببینید چه امتیازی در تیم و ترکیب شما دارد،تقریبا همانند دنیای واقعی فوتبال.

http://uploadtak.com/images/h916_7.jpg


7.مینی گیم ها(بازی ها و تمرین های قبل بازی اصلی)جذابتر میشوند.
تا به این هنگام آمار 2.30 میلیارد مینی گیم کامل شده در سرتاسر دنیا از بازی فیفا 13 به ثبت رسیده است!!! بازیهایی مثل"توپ را در سبد بینداز" و غیره... پس نگهداشتن این ایده برای فیفا 14 امری بدون فکر و حتمی بود،هم اکنون میتوانید بازی های بی فایده ولی در عین حال خلاقانه و گاها دشوار را قبل از مسابقه واقعی انجام دهید و در برابر خود قد علم کنید!
اکثر این بازیهای جدید مخفیانه نگهداشته شده اند،اما ما توانستیم سه تا را پیدا کنیم،یکی تعدادی توپ ردیف شده بر روی خط محوطه جریمه است و شما باید بیشتر از همه توپ را گل کنید،یکی دیگر این است که باید با تاکتیک یک-دو کردن با یک هم تیمی کل زمین را بدوید،و سومی که مورد علاقه ما بود یک مینی مچ 7 به 4 نفره است که شما باید به دریبل کردن 4 نفر و لو ندادن توپ با تعدادی پاس معین شده یا بیشتر یک دور زمین فوتبال را طی کنید.

http://uploadtak.com/images/f8926_8.jpg

در پایان...
این تمام چیزهایی بود که از فیفا 14 تابحال دیدیم،ولی شکی نیست که چیزهای بیشتری در راه است،که شامل جزئیات جدید قسمت Ultimate Team خواهد بود.از این بازی زمان عرضه ای داده نشده ولی باید انتظار یک تاریخ عرضه همزمان یا چند روز قبل از نمایش بازی فیفا 14 را داشت(هیچ راهی نیست که کنسول نسل بعدی مایکروسافت قبل از عرضه فیفا 14 رونمایی شود)


در ادامه،ویرایشی چدید و کامل از دوست عزیزم الکس عزیز که از سایت گیم اینفورمر ترجمه کردن:این موضوع همیشه جالب است وقتی یک شرکت درباره IP قدیم اش با افتخار و غرور صحبت می کند.اما هنوز زود است تا ما از عیب و نقص های بازی فیفا 14 بگوییم.بازی ای که به گفته سازندگانش در این شماره بیش از 15000 لایسنس دارد.استدیو کانادایی EA در رو نمایی از بازی فیفا 14 عکس هایی را منتشر کرد که در ان اطلاعاتی را می توان به خوبی دریافت .المنت هایی از بازی هماند فیفا 13 است اما با تغییراتی که تیم سازنده صلاح دانسته است(مطمینا برای بهبود عملکرد بازی)
در وهله اول در بخش نقل و انتقالت یا همان ترانسفر به نظر می اید تیم سازنده به شدت وقت خود را روی این قسمت صرف کرده(و خواهد کرد).

FINISHING

گاهی اوقات در سری فیفا شاهد اضافه شدن تنظیماتی بیهوده به قسمت کنترل توپ هستیم که باعث به وجود امدن صحناتی مضحک می شود.خب بگذریم،در این قسمت فیفا 14 سعی کرده است تا با استفاده از انیمیشن هایی باور پذیر از شوت کردن بازیکنان به وجود آورد.اما شما یک نوع جدید از شوت را هم خواهید دید؛شوتی با عجله و بدون قدرت!این اتفاق وقتی می افتد که توپ بیش از حد به پاهای شما نزدیک باشد(یا بازیکن به شدت تحت فشار و در حال زمین خوردن باشد).به علاوه بازیکنان سعی دارند تا بهترین زاویه ممکن را در حین دویدن(که شوت می زنند) به توپ دهند.تهیه کننده بازی آقای Sebastian Enrique می گوید:"زمان بندی و قدرت شما تغییر نخواهد کرد،اما شما باید بتوانید از این انیمینش جدید به خوبی استفاده کنید و فضای راحت و مناسبی را برای بازیکنان خود به وجود بیاورید تا انها بتوانند بهترین شوت خود را بزنند"
فیزیک توپ بسیار خوب شده است و در هوا به لطف همین فیزیک توپ چرخ می خورد(کات بر می دارد).پیچ و تاب خوردن بالا و پایین رفتن توپ از جمله ویژگیهای جدید است که باعث به وجود امدن شوت های ناگهانی می شود(همانند چیزی که همین هفته در بازی چلسی-منچستر سیتی اتفاق افتاد).البته باید دید این شوت های ناگهانی تا چه حد می توانند دروازه بان ها را غافل گیر کنند!مطمئنا این حالت جدید باعث به وجود امدن گل ها و صحنات متفاوتی می شود.کاتِ توپ با فشردن دکمه ای خاص به شکل نمی گیرد بلکه به نوع مهارت بازیکن و قدرت شوت و ... باز می گردد.این ویژگی می تواند چالشی جدید در بازی به وجود بیاورد چرا که ممکن است این نوع شوت در بازی فراوان شود یا خیلی کم!

MOVEMENT


ویژگیهای خوب سیستم first touch به قسمت dribbling هم اضافه شد.بازیکنانی مثل مسی قادرند تا بدون هیچ دردسری بازیکنان متعددی را جای بگذارند.بازیکنانی که از قدرت دریبل کمتری برخوردارند باید در دریبل های خود دقت داشته باشند(تا توپ را از دست ندهند).با وجود گفته های بالا شما می توانید در حین دریبل با سرعت به هر جهتی که می خواهید بروید،این قابلیت می تواند جای جلو انداختن توپ را بگیرد!

AI


مهاجمان بسیار می کوشند تا برای خود موقعیتی دست و پا کنند.آنها به پهلو(در قطر حرکت می کنند) می دوند تا از در تله آفساید نیفتند.آنها سعی دارند مدافعان را فریب دهند تا فضای بیشتری برای دویدن خود بعه سمت دروازه بدست بیاورند(در این مورد نمی توان از بازی بدون توپ به سادگی گذشت).جنگندگی انها برای بدست آوردن توپ هنگامی که target forward هستند هم جالب است(به پوشش دفاعی خط هافبک می پیوندند،مثل وین رونی).در این حالت یا توپ را به دیگر هم تیمی های خود می دهند یا یک تنه به سمت دفاع حریف حمله ور می شوند.

در مقابل آنها،مدافعان هم استراتژی های خود را دارند.آنها از man-mark فشرده(یکی از ویژگیهای جدید بازی برای کم کردن سرعت حریف از آوردن توپ به حمله)استفاده می کنند و همچنین نسبت به بازیکنانی که در فضای آزاد یا پرت قرار داردند دستپاچگی کمتری دارند..
به علاوه،مهاجمان در صورت تعلل خط دفاعی در دفع توپ ها،آنها را به شدت تحت پرس قرار می دهند.این حالت را می توانید به صورت اوتوماتیک فعال کنید یا اینکه خودتان وارد عمل شوید!
باید دید این امر باعث شکافته شدن خط دفاعی و ایجاد موقعیت برای مهاجمان می شود یا خیر.

OTHER IMPORTANT GAMEPLAY STUFF
کش و قوس های دفاعی(فیزیک کردن بازی،عربی بازی کردن و...)چند سال پیش بود که وارد سری فیفا شدند.در فیفا 14 شاهد فعال شدن قابلیت تنه زدن هستید(trigger سمت چپ در xbox 360).ترجمه و ویرایش:کاوه آرانیان
28.1.1392
منبع:Gamesradar (http://www.gamesradar.com/fifa-14-news-release-date-info/)

alex
2013/04/17, 19:39
داشتم از گیم اینفور مر ترجمه می کردم که تاپیک زدی(عکس های تاپیکت باز نمی شوند چون فیلتر اند):
آخراش بودم:
این موضوع همیشهجالب است وقتی یک شرکت درباره IP قدیم اش با افتخار و غرور صحبت می کند.اما هنوز زود است تا ما از عیب و نقص های باز فیفا 14 بگوییم.بازی که به گفته سازندگانش در این شماره بیش از 15000 لاینسس دارد.استدیو کانادایی EA در رو نمایی از بازی فیفا 14 عکس هایی را منتشر کرد که در ان اطلاعاتی را می توان به خوبی در یافت نمود.المنت هایی از بازی هماند فیفا 13 است اما با تغییراتی که تیم سازنده صلاح دانسته است(مطمینا برای بهبود عملکر بازی)
در وهله اول در بخش نقل و انتقالت یا همان ترانسفر به نظر می اید تیم سازنده به شدت وقت خود را روی این قسمت صرف کرده(و خواهد کرد).

FINISHING
گاهی اوقات در سری فیفا شاهد اضافه شدن تنظیماتی بیهوده به قسمت کنترل توپ هستیم که باعث به وجود امدن صحناتی مزحک می شود.خب بگذریم،در این قسمت فیفا 14 سعی کرده است تا با استفاده از انیمیشن هایی باور پذیر از شوت کردن بازیکنان به وجود آورد.اما شما یک نوع جدید از شوت را هم خواهید دید؛شوتی با عجله و بدون قدرت!این اتفاق وقتی می افتد که توپ بیش از حد به پاهای شما نزدیک باشد(یا بازیکن به شدت تحت فشار و در حال زمین خوردن باشد).به علاوه بازیکنان سعی دارند تا بهترین زاویه ممکن را در حین دویدن(که شوت می زنند) به توپ به دهند.تهیه کننده بازی آقای Sebastian Enrique می گوید:"زمان بندی و قدرت شما تغییر نخواهد کرد،اما شما باید بتوانید از این انیمیش جدید به خوبی استفاده کنید و فضای راحت و مناسبی را برای بازیکنان خود به وجود بیاورید تا انها بتوانند بهترین شوت خود را بزنند"
فیزیک توپ بسیار خوب شده است و در هوا به لطف همین فیزیک توپ چرخ می خورد(کات بر می دارد).پیچ و تاب خوردن بالا و پایین رفتن توپ از جمله ویژگیهای جدید است که باعث به وجود امدن شوت های ناگهانی می شود(همانند چیزی که همین هفته در بازی چلسی-منچستر سیتی اتفاق افتاد).البته باید دید این شوت های ناگهانی تا چه حد می توانند دروازه بان ها را غافل گیر کنند!مطمینا این حالت جدید باعث به وجود امدن گل ها و صحنات متفاوتی می شود.کاتِ توپ با فشرئن دکمه ای خاص به شکل نمی گیرد بلکه به نوع مهارت بازیکن و قدرت شوت و ... باز می گردد.این ویژگی می تواند چالشی جدید در بازی به وجود بیاورد چرا کگه ممکن است این نوع شوت در بازی فراوان شود یا خیلی کم!

MOVEMENT

ویژگیهای خوب سیستم first touch به قسمت dribbling هم اضافه شد.بازیکنانی مثل مسی قادرند تا بدون هیچ دردسری بازیکنان متعددی را جای بگذارند.بازیکنانی که از قدرت دریبل کمتری برخوردارند باید در دریبل های خود دقت داشته باشند(تا توپ را از دست ندهند).با وجود گفته های بالا شما می توانید در حین دریبل با سرعت به هر جهتی که می خواهید بروید،این قابلیت می تواند جای جلو انداختن توپ را بگیرد!

AI

مهاجمان بسیار می کوشند تا برای خود موقعیتی دست و پا کنند.آنها به پهلو(در قطر حرکت می کنند) می دوند تا از در تله آفساید نیفتند.آنها سعی دارند مدافعان را فریب دهند تا فضای بیشتری برای دویدن خود بعه سمت دروازه بدست بیاورند(در این مورد نمی توان از بازی بدون توپ به سادگی گذشت).جنگندگی انها برای بدست آوردن توپ هنگامی که target forward هستند هم جالب است(به پوشش دفاعی خط هافبک می پیوندند،مثل وین رونی).در این حالت یا توپ را به دیگر هم تیمی های خود می دهند یا یک تنه به سنت دفاع حریف حمله ور می شوند.

در مقابل آنها،مدافعان هم استراتژی های خود را دارند.آنها از man-mark فشرده(یکی از ویژگیهای جدید بازی برای کم کردن سرعت حریف از آوردن توپ به حمله)اتفده می کنند و همچنین نسبت به بازیکنانی که در فضای آزاد یا پرت قرار داردند دستپاچگی کمتری دارند..
به علاوه،فروارد ها در صورت تعلل خط دفاعی در دفع توپ ها،آنها را به شدت تحت پرس قرار می دهند.این حالت را می توانید به صورت اوتوماتیک فعال کنید یا اینکه خودتان وارد عمل شوید!
باید دید این امر باعث شکافته شدن خط دفاعی و ایجاد موقعیت برای مهاجمان می شود یا خیر.

OTHER IMPORTANT GAMEPLAY STUFF!کش و قوس های دفاعی(فیزیک کردن بازی،عربی بازی کردن و...)چند سال پیش بود که وارد سری فیفا شدند.در فیفا 14 شاهد فعال شدن قابلیت تنه زدن هستید(trigger سمت چپ در xbox 360).

:17:

Aiden Pearce
2013/04/17, 19:44
ای بابا این حرفا چیه مهم نفس قضیس! مرسی بابت این اضافاتش الان اضافش میکنم اصلا!

alex
2013/04/17, 19:46
ای بابا این حرفا چیه مهم نفس قضیس! مرسی بابت این اضافاتش الان اضافش میکنم اصلا!
بله همینطوره ولی نقد و پیش نمایش دو بازی pes و فیفا کامپلت در اختیار خودمه:D
(دوستم زنگ زد حرفیدیم وگرنه 6:14 تاپیکش زده شده بود کامل)
به هر حال اسم تاپیک رو عوض کن بنویس
نکاتی که از عکس های اولیه فیفا 14 فهمیدیم
چون این اسمی که نوشتی خیلی جالب نیست(این اسم وقتی میاد در مورد یه بازی شایعه و خبر و اطلاعات زیاد شده باشه)

Aiden Pearce
2013/04/17, 19:57
بله همینطوره ولی نقد و پیش نمایش دو بازی pes و فیفا کامپلت در اختیار خودمه:D
(دوستم زنگ زد حرفیدیم وگرنه 6:14 تاپیکش زده شده بود کامل)
به هر حال اسم تاپیک رو عوض کن بنویس
نکاتی که از عکس های اولیه فیفا 14 فهمیدیم
چون این اسمی که نوشتی خیلی جالب نیست(این اسم وقتی میاد در مورد یه بازی شایعه و خبر و اطلاعات زیاد شده باشه)
من که نمیتونم اسم عوض کنم،چه کنم؟ نمیدونستم انحصار هم داریم! باشه PES در اختیار شما!!

Mehdi7543
2013/04/17, 20:00
فیفا همیشه یه چیز دیگس

و هر سال میاد شاهد تغییرات زیادی هستیم

یه روزی میاد که وقتی فیفا بازی میکنی انگار فوتبال پخش زندس ...

حالا از ما گفتن بود

idden]-[
2013/04/17, 20:58
آدم وقتی چنین چیزی هایی از EA میبینه ها ... اصلا خستگیش درمیره !! :D
هیچی ندارم بگم فقـط دارم لحظه شماری میکنم برای بخش پیشرفته ی FUT و قسمت Pro Club !!
اورج دارا حتما یه سری به قسمت Pro Club و FUT بزنن تا دقیقا معنی واقعی فوتبال رو درکــ کنند ... :15:

alex
2013/04/17, 21:01
واقعا از دست EA
اون از بتلفیلد این از فیفا
هیچ اطلاعاتی نمیده پشت درهای بسته
بعد ا رونمایی بازی 10-20 سایت پیش نمای شبازیاشو میزارن
اون مسایت هایی مثل گیم اینفورمر و یوروگیمر که خیلی زود این کارو کردن!!!