نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فیل اسپنسر: کنسل کردن Scalebound کار بسیار سختی بود!

Array ADMIN آواتار ها

نوشته های وبلاگ
    3
    در حال انجام بازی
    nothing now
    XBL GamerTag
    MAYSAMGH
    PSN ID
    MaysaM-GH
    PC XBOX 360 PS3 PS2 PSP Android iPhone/iPod PS Vita PS4

فیل اسپنسر: کنسل کردن Scalebound کار بسیار سختی بود!

دیروز مشخص شد که شرکت مایکروسافت یکی از بازی‌های انحصاری که شدیدا مورد انتظار گیمر‌ها بود را کنسل کرد. دوست‌داران کنسول Xbox One از این خبر به شدت ناراحت شدند و با استفاده از فضای مجازی ابراز ناراحتی کردند.
    رئیس بخش Xbox در مایکروسافت فیل اسپنسر با استفاده از توئیتر با دوست‌داران ارتباط برقرار کرده و دلایل کنسل شدن Scalebound که توسط استودیوی ژاپنی Platinum Games در حال ساخت بود را شرح داد. اسپنسر اشاره کرد کنسل کردن این بازی یک تصمیم ناگهانی نبوده و انجام این کار برای آنها بسیار سخت بوده است. البته اسپنسر عقیده دارد که حتی با ناامید کننده بودن این تصمیم، کنسل شدن Scalebound در نهایت به نفع گیمر‌هایی است که از Xbox One استفاده می‌کنند. اسپنسر در ادامه اشاره کرد که به لاین‌آپ بازی‌های Xbox One در آینده اعتماد بسیار زیادی دارد.
    Scalbebound یک بازی اکشن/نقش‌آفرینی بود که در ابتدا برای عرضه در انتهای سال 2016 در نظر گرفته شده بود اما برای عرضه به سال 2017 تاخیر خورد. دلیل این تاخیر نیز رسیدگی به بازی برای رسیدن به سطح انتظارات اعلام شده بود اما در حال حاضر شاهد کنسل شدن این اثر هستیم.

vgmag
    gameemag

2. کاربر مورد نظر از این پست شما تشکر کرده است:

Array GamerStation آواتار ها

در حال انجام بازی
    Shin Megami Tensei: Persona 3
    XBL GamerTag
    GamerStation007
    PSN ID
    GamerStation_007
    PC XBOX 360 PS3 PS2 PSP Android Wii XBOX One PS4
    دلیل اصلیش به نظر من، مشکلات شدید پرفرمنس بوده. بازی در طی این سالها توی هر نمایش دائما درحال دانگرید شدن از نظر گرافیکی بود و مشکل اینجا بود که با وجود دانگرید شدن، هنوز هم از افت فریم و پایدار نبودن نرخ فریم رنج میبرد. فکر کنم سازنده ها به درجه ای رسیده بودن که دیگه واقعا یا باید یه بازی فوق العاده بی کیفیت میدادن بیرون یا کلا کنسل میکردنش، که خوشبختانه مورد دوم انتخاب شد. البته امیدوارم کامیا همین پروژه رو بعدها روی سیستم های دیگه، ادامه بده. بازی فوق العاده ای به نظر میومد و از این سبک بازی ها توی این چندسال اخیر، کلا نداشتیم. خودم شخصا منتظرش بودم. امیدوارم روزی دوباره ببینیمش
    Legends Are Lessons

I Will Run
    I Will Fly
    Chase The Wind And Touch The Sky

4. کاربر مورد نظر از این پست شما تشکر کرده است:

Array ADMIN آواتار ها

نوشته های وبلاگ
    3
    در حال انجام بازی
    nothing now
    XBL GamerTag
    MAYSAMGH
    PSN ID
    MaysaM-GH
    PC XBOX 360 PS3 PS2 PSP Android iPhone/iPod PS Vita PS4
    من زیاد از بازیش خوشم نیومد.
    اون چیزی که نشون دادن و اون تریلر گیم پلی اصلا جذاب نبود و خیلی ایراد داشت.
    کلا انگار پروژه از اول دچار مشکلات بوده.

vgmag
    gameemag