نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: کامیا شایعات مربوط به بیماری روانی خود را تکذیب کرد

Array ADMIN آواتار ها

نوشته های وبلاگ
    3
    در حال انجام بازی
    nothing now
    XBL GamerTag
    MAYSAMGH
    PSN ID
    MaysaM-GH
    PC XBOX 360 PS3 PS2 PSP Android iPhone/iPod PS Vita PS4

کامیا شایعات مربوط به بیماری روانی خود را تکذیب کرد

متوقف شدن مراحل ساخت بازی Scalebound قطعا خبر ناراحت کننده‌ای برای دوست‌داران استودیوی Platinum Games و همین طور کارگردانش Kamiya بوده است اما کامیا در واکنش به انتشار خبر کنسل شدن بازی‌اش بسیار حرفه‌ای برخورد می‌کند.
    مایکروسافت سال جدید میلادی را با کنسل کردن یکی از بزرگترین بازی‌های انحصاری‌اش آغاز کرد. کامیا که معمولا برخورد‌های عصبی در توئیتر انجام می‌داد اینبار بسیار راحت و حرفه‌ای در مورد کنسل شدن Scalebound صحبت می‌کند. او در توئیتر گفت:« من از تمام کسانی منتظر این بازی بودند معذرت می‌خواهم.» او در توئیت دیگری اشاره کرد:« من از اینکه در ابتدای سال نو میلادی چنین خبری را به شما دادیم واقعا متاسفم اما قول می‌دهد که در آینده بازی‌های بسیار خوبی بسازیم.»
    همچنین در برخی از منابع اشاره شده بود که کامیا به خاطر درمان بیماری روانی قصد دارد تا به مرخصی طولانی مدتی برود و کنسل شدن Scalebound نیز به همین خاطر اتفاق افتاده است. کامیا با خنده به این موضوع گفت:« من؟ من برای درمان بیماری روانی مرخصی بگیم؟ اصلا امکان ندارد و این حرف‌ها همه شایعه هستند.» همچنین در طی پستی جدید در وب‌سایت Platinum Games آنها اطلاعیه‌ای در مورد کنسل شدن بازی منتشر کردند اما همچنان شاهد دلیل خاصی برای کنسل شدن این اثر نیستم. میکامی در آخرین توئیت خود نوشت:« من در آینده بسیار سخت تلاش خواهم کرد تا دیگر شما را اینگونه ناامید نکنم. من امید دارم که شما هنوز به کار ما اعتقاد داشته باشید.»

vgmag
    gameemag