نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: World of warcraft Daneshgame server 3.3.5a

Array shadowof_xman آواتار ها

نوشته های کاربر
    9
    در حال انجام بازی
    wow
    PC

World of warcraft Daneshgame server 3.3.5a

سلام.
    من عضو جدیدم. یه چیزایی از wow سرم میشه، در حد توانم میتونم کمکتون کنم.
    من خودم بلیزارد بازی میکنم ولی واسه کسایی که مشکل مالی دارن واسه تهیه اکانت و شارژ و .... میتونم یه سرور ایرانی خوب معرفی کنم.
    سرور دانش گیم بعد از 3سال تلاش به دلیل مشکلی که برای ادمین بوجود اومد یه مدت Off شد.
    به دلیل درخواست خیلی از پلیرهای قبلی این سرور و بر اساس نظر سنجی که در سایت این سرور بعمل امد، با 86% نظر موافق، تیم مدیریتی تصمیم گرفت که دوباره این سرور رو راه اندازی کنه.
    از افرادی که تو این سرور بازی کردن بپرسین کیفیت سرور رو.
    معمولا تمام شعارها برای فریب عوام استفاده میشه، اما من نمی خوام شعار بدم خودتون بیاین و فیکس بودن سرور رو بسنجین. (Gunshipe battle Fixed)

راه اندازی مجدد سرور از روز شنبه 15/11/1390 انجام میشه و از تمامی سرورهای نرمال Transfer میشه.

میتونم به جرات بگم جزو سرترین سرورهای ایرانه (حتی میتونم بگم بهترین) ولی از اونجا که پلیرهای ایرانی فقط دنبال سری 80 شدن و سری فول آیتم شدن هستن، در حق سرورهای نرمال رو به هارد، مثل دانش گیم ستم میشه.
    فقط این شانس رو به خودتون بدین که نصف وقت که تو سرورهای فان گذاشتین رو تو اسن سرور هم بزارین مطمئن باشین ضرب فیکس بودن این سرور بالاست.
    بعضیا با این تبلیغات نادرستشون به شعور پلیرها توهین میکنن، اینا که میگن سرور 3.3.5a ران کردیم با 98% فیکس، همش دروغه چون خود بلیزارد گفته 85% فیکس کردیم، حالا شما فکرشو بکنین گه سرورهای پرایویت ضریب فیکسشون چقدر ممکنه باشه.
    بازم میگم شعار نمیدم، خودتون یکم وقت صرف کنین کاملا متوجه میشین که سرور نرمال چیه، سرور هارد چیه.

[فقط اعضای انجمن می توانند لینکها را مشاهده کنند ]