نتایج نظرسنجی: بازی بصورت سه بعدی شکل بگیره یا دو بعدی..؟

رأی دهندگان
17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سه بعدی

7 41.18%
  • دو بعدی

10 58.82%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: بازی ایرانی رستم 1400

Array DF-team آواتار ها

نوشته های کاربر
    525
    در حال انجام بازی
    سرزمین رویا بازگ
    PC XBOX 360 PSP Nintendo DS

بازی ایرانی رستم 1400

روایت رستم 1400
    در داستانها آمده است سام نریمان در خواب شیطان را میبیند که با او لب به سخن گشوده است. شیطان از او میخواست تا فرزند خردسال خود زال را به او تقدیم نماید تا او را از طلسمی که خود او بر سرشت او نهاده بود ایمن سازد .سام نریمان سراسیمه از خواب برخواسته و تمامی موبدان و خوابگزارانش را گرد می آورد و از آنها صحت و درستی این خواب را جویا میشود او میخواست بداند که آیا چنین طلسمی بر سرشت کودک خردسالش وجود دارد یا خیر .. خوابگزاران و موبدان بعد از شنیدن حرفهای سام به او چنین پاسخ دادند که این طلسمی است که خود شیطان بر سرشت زال او نهاده است و اگر اراده نماید زال او را برای همیشه به خواب فرو خواهد برد .او یا باید به خواست شیطان عمل کند یا زال خود را برای همیشه از دست دهد .. سام نریمان آشفته بود و نمیدانست که آیا باید سرنوشت زال را به دست شیطان دهد یا که نه او را برای همیشه در خواب ابدی نظاره گر باشد . بعد از چند روز آشفتگی سام که خواهان این نبود با سرنوشت فرزند خود بازی نماید تصمیم گرفت تا زال را تسلیم شیطان کند اما در آخرین لحظه تصمیمی گرفت که بر خلاف تمامی افکارش بود او نمیتوانست فرزند خود را در کنار شیطان ببیند فرزند سام نریمان نمیبایست که شیطان سرشت باشد او فرزندی پاک و آراسته را ترجیح میداد به چنین فرزندی. بنابراین از تصمیم خود بازگشت و با فریاد شیطان را خواستار شد و به او چنین پاسخ داد که حاضر است کودکش برای تمام عمر در خواب باشد اما سرنوشت او به دور از سیاهی و تاریکی باشد .. شیطان از این پاسخ سام بسیار خشمگین و آشفته شد و به او گفت روزی زال را از او باز پس میگیرد .. پس از سالهای بسیار زال جوانی آراسته شد و با رودابه ازدواج کرد چندی بعد رودابه نیز کودکی به او داد که نام رستم را بر او نهادند رستم از کودکی آیین جوانمردی و پهلوانی را نزد زال فرا گرفت و تبدیل به دلاوری بی همتا در سراسر ایران شد او جنگهای بسیار کرد و تمامی دشمنان، دیوان و اهریمنانی را که قصد تعرض به ایران را داشتند نیست و نابود ساخت نام رستم در یکایک کوهها، دشتها و خاکهای اطراف ایران زبانزد عام و خاص شده بود آوازه نام رستم لرزه ای بود بر اندام تمامی دشمنان و اهریمنان هیچ کس تاب مقاومت در برابر نیروی الهی رستم را نداشت.. اما.. اما شیطان او را به مبارزه فرا خواند رستم نیز به مانند گذشته از پس نیرنگها و مکرهای شیطان پیروز بیرون آمد و او را چندین بار شکست داد شیطان که میدید از پس رستم بر نخواهد آمد تصمیم گرفت از او انتقام سختی بگیرد او به یاد قراری که با پدربزرگ رستم ، سام بسته بود افتاد و طلسم خود را آزاد کرد و زال را برای همیشه به خواب برد .. رستم بعد از شنیدن این ماجرا تمامی جادوگران ایرانی را برای باطل کردن طلسم فرا خواند اما هیچکس قادر به باطل کردن طلسم شیطان نبود تا اینکه مردآویج جادوگر افغان پیشنهادی به رستم داد که او را به فکر فرو برد . مرداویج به رستم چنین گفت که او برای باطل کردن طلسم باید از کتیبه خود شیطان بهره گیرد اما رستم نمیتوانست کتیبه شیطان را بدست بیاورد چرا که کتیبه در نزد شیطان بود .. بنابراین مرداویج از رستم خواست تا وارد دروازه زمان که در رشته کوهای البرز در جایی مخفی بود شود و کتیبه را از آینده با خود به نزد او بیاورد رستم نیز بعد از شنیدن این صحبتها کمی در فکر فرو رفت و این راه را آخرین راه برای باز پس گرفتن زال و باطل کردن طلسم شیطان دید بنابراین او عازم سفر در زمان شد مرداویج نیز قبل از رفتن رستم به او گویی را داد که رستم بعد از بدست آوردن کتیبه با شکستن آن به زمان خود باز گردد

Array gigily آواتار ها

نوشته های کاربر
    11
    در حال انجام بازی
    skyrim
    PC
    طرحش که قشنگه، ایشالا بازیشم همینطور باشه.
    فقط یه سوال.رستمش قراره دوشیکا و آر پی جی داشته باشه یا اینکه با گرز و شمشیر به جون ملت بیفته؟

Array EMECHEM آواتار ها

نوشته های کاربر
    370
    در حال انجام بازی
    FIFA 14
    XBL GamerTag
    MHosseiNM
    PC XBOX 360 PS2 Android
    آقا پویان !

تقریبا من از وقتی شما رو میشناسم ، این پروژه رو هم میشناسم

از اون موقع تا حالا هیچ کاری براش نکردید و جزو پروژه هاتون بوده ؟

من فکر کردم رفته پی کارش
    1 > 4

Array DF-team آواتار ها

نوشته های کاربر
    525
    در حال انجام بازی
    سرزمین رویا بازگ
    نقل قول نوشته اصلی توسط gigily نمایش پست ها
    طرحش که قشنگه، ایشالا بازیشم همینطور باشه.
    فقط یه سوال.رستمش قراره دوشیکا و آر پی جی داشته باشه یا اینکه با گرز و شمشیر به جون ملت بیفته؟
    ممنون عزیزم ایشالله بزارید بازی رو شروع کنیم بعدا در مورد امکانات جنگی رستم هم بحث میکنیم ..

نقل قول نوشته اصلی توسط mhm5076 نمایش پست ها
    آقا پویان !
    تقریبا من از وقتی شما رو میشناسم ، این پروژه رو هم میشناسم
    از اون موقع تا حالا هیچ کاری براش نکردید و جزو پروژه هاتون بوده ؟
    من فکر کردم رفته پی کارش
    نه عزیزم هیچ کاری نکردیم چون درگیر بازیهای دیگه بودیم اما ایشالله این دفعه شروعش میکنیم ..

Array aminblog76 آواتار ها

نوشته های کاربر
    71
    در حال انجام بازی
    nfs hp 2010
    PC
    شما فک کنم همه ی کار هاتون رو با گرافیک شروع میکنید درسته؟

Array DF-team آواتار ها

نوشته های کاربر
    525
    در حال انجام بازی
    سرزمین رویا بازگ
    دوستان یه سوال مهم قصد دارم بازی رستم 1400 رو استارت بزنم به نظرتون بازی رو تو سبک دو بعدی پیش ببرم یا سه بعدی..؟ تعریف از خود نباشه میدونم که تو دو بعدی خیلی کارا ازم بر میاد اما میخوام سه بعدی رو هم امتحان کنم میدونم که میتونم یه بازی سبک روز رو توش پیاده کنم چون همیشه کیفیت کار برام مهمه البته تا به الان کار نکردم و اطلاعات زیادی در مورد بازی سه بعدی ندارم اما توانش رو تو خودم میبینم اما بحث سر اینکه به نظر شما کار این بازی دو بعدی باشه قشنگتر میشه یا سه بعدی... اگه دو بعدی انتخاب شد که میخوام موتور ساختش رو از گیم میکر به یه موتور دو بعدی داخلی که ساخت خودمون ( تیم دریم فکتوری ) میشه تغییر بدم اما اگه سه بعدی انتخاب شد با هم در مورد یه موتور قدرتمند و دستیابی بهش بحث میکنیم
    لطفا با دلیل در مورد این موضوع بحث کنیم ممنون میشم
    اگه دوستانی هم هستند که مایل به همکاری در این بازی هستن همینجا اعلام کنن البت میدونم که هنوز مشخص نشده که بازی دو بعدیه یا سه بعدی اما میخوام اگه تصمیم گرفته شد سریع کاراش رو پیش ببرم

عکس پست اول که اصلا خوب نیست اصلا خشونت توی بازیرو منتقل نمی کنه .رستم باید تاریکتر از این دنیاش طراحی بشه مخصوصا لوگوش

Array DF-team آواتار ها

نوشته های کاربر
    525
    در حال انجام بازی
    سرزمین رویا بازگ
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak3d نمایش پست ها
    عکس پست اول که اصلا خوب نیست اصلا خشونت توی بازیرو منتقل نمی کنه .رستم باید تاریکتر از این دنیاش طراحی بشه مخصوصا لوگوش
    ببخشید اما گاد اف وار که نیست که تاریکتر باشه رستمه هیچ حس شیطانی و انتقامی که نداشته اما ببینیم بازی به چه سمت و سویی میره شاید توی طراحی لوگو تجدید نظر بشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط DF-team نمایش پست ها
    ببخشید اما گاد اف وار که نیست که تاریکتر باشه رستمه هیچ حس شیطانی و انتقامی که نداشته اما ببینیم بازی به چه سمت و سویی میره شاید توی طراحی لوگو تجدید نظر بشه...
    درسته ولی لوگوی گاد آو وار هم بخاطر دنیای تاریک و mpc های داخل بازی خشن طراحی شده .دنیای رستم و دشمناشم تاریکه

Array rezakombat آواتار ها

نوشته های کاربر
    612
    در حال انجام بازی
    هیچی
    PC iPad
    شما اگر تو ٣ بعدي رو گرافيك كار كنيد موفق مي شيد